חלפו שעתיים, ואף אחד לא דיבר על הקיפוד ?

חלפו שעתיים, ואף אחד לא דיבר על הקיפוד ?

ראיתי את זה בעבודה, וחשבתי שאני מתיישב פה וקורא את כל התגובות על הקיפוד...
בעיניי הוא מקסים, כ"כ ישראלי ונושב רוח קלילה ופשוטה וטיפה ילדותית לאירוע שנהיה קרקס יותר מדי רציני

tapuzzo

New member
זהו הברווז ננטש? דודו גבע מתהפך וכו'

עד שהייתה עיר שאימצה דמות מצוירת ממתגת גם אותה שכחו.. בדיוק לפני עשור חולדאי נתן לברווז רזרחות כבוד של העיר, זאת הייתה הזדמנות לקחת את הדמות ולהפוך אותה למשהו ענק של מרצ'נדייס.
.. ועוד גנבו את הכובע והפרח ביד מדמות שלישית של שרוליק.
אגב נראה לי זו חולדה לא קיפוד, שזה בכלל.. אללי.

מסתבר שזה בכלל לא הלוגו. רק תרגיל סטודנטים בשנקר

התמונה הבודדה הזו פורסמה בעמוד הפייסבוק הרשמי של כאן אירוויזיון, אז ישר הנחתי שזה הוא הלוגו. מאד אהבתי דווקה

tapuzzo

New member
קחו את הברווז של גבע כלוגו ותייצרו ממנו דמויות אירוזיון

לברווז יש אישיות והסטוריה עירונית. רק צריך להלביש אותו בכמה מהתלבושות המוכרות של האירוזיון להציב בישיבה שוב על גג האולם ויש לוגו נהדר לתחרות ובובות שימכרו כמו לחמניות חמות.

alma velama

New member
מה יותר ישראלי מקישקשתא ועוד כשזכויות היוצרים בידי התאגיד?

הלוגו בעיניי צריך להיות שני גברים עם כרס בהתהוות בספידו משחקים במטקות על החוף או המציל המיתולוגי עם הגורמטים והתלתלים...

Willo the Wisp

New member
אפשר הקשר?

האם זו דמות מותג רשמית של התחרות? לפני שעתיים חשפו אותה? לא ראיתי בשום מקום פירסום על זה.
חמוד מאוד אבל זה נראה לי כמו גירית, לא קיפוד.

Shellpearl

New member
זה הבעיה, שזה תמים וילדותי. צריך משהו מרשים, ושיתכתב עם

הסלוגן Dare to Dream.

Uri04

New member
זו גירית, לא קיפוד ולא חולדה

דומה לכתמים/פסים שיש לה על הפרווה.

alma velama

New member
35 עבודות עיצוב דמות המותג של מכללת שנקר לאירוויזיון 2019:

https://www.facebook.com/kanipbc/photos/pcb.616105742139526/2324706201082226/?type=3&theater&ifg=1
(להזיז את הצמונות ע"י לחיצה על חץ ימין שיופיע באמצע הקצה הימני של התמונה הנוכחית)
הכי מצאה בעיניי 'נטע העטלף'...תחפשו לבד.

"הסטודנטים במחלקה לתקשורת חזותית במכללת שנקר יצרו במסגרת קורס ''עיצוב דמותג (דמות מותג)" דמויות מותג צבעוניות עבור אירוויזיון 2019 בתל אביב. יונתן פופר, המנחה של הקורס, מספר: "התרגיל שואב השראה מהקמעות (Mascots) המלוות אירועים גדולים כמו המונדיאל או האולימפיאדה ולרוב מבוססות על בעל חיים או צמח המאפיין את המדינה המארחת. הסטודנטים נדרשו לאפיין ולעצב דמות מותג עבור האירוויזיון הקרוב בארץ, ואז לייצר לאותה דמות ארבע פוזות שונות הלקוחות מהמרחב הישראלי" (מתוך אתר 'כאן')

למעלה