רשת RAI אתם פשוט עולב

mati020202

New member
פרנצ`סקו רנגה כבר זכה ב 2005 עם שיר שהקדיש לבתו 'אנג`לו`

וכבר יש לנו מאבק עם 3 זוכי עבר:רנגה,אריסה ו il volo .
אוסף המוגזם של הראפרים מקלקל קצת,מקווה לראות את לורנזו פרגולה ו moda
אך כנראה אלו יהיו אלסנדרה ארמוסו שהיא חברה טובה מאד של קלאדיו וגם ביאנקה אטצ`י בדואט עם זמרת נוספת.

alma velama

New member
נינו ד'אנג'לו וליביו קורי, אנריקו ניג'יוטי גם בסן-רמו 2019

לא להתבלבל עם NINO DE ANGELO שייצג את גרמניה באירוויזיון ב-1989.
ד'אנג'לו השתתף מספר פעמים בסן רמו מאז 1986 (בן 61-62 כיום)

alma velama

New member
אצל הצעירים: מחמוד - פרס הביקורת. הזוכה הסופי: מ-ח-מ-ו-ד

לא ראיתי את זה קורה. מתפלאה שהייתה כאן כזאת תמימות דעים.
קורדיו - רק מקום רביעי

tajci

New member
סקנדלו בסן רמו

לא מבין איך מחמוד זכה!!!
הוא בהחלט היה פייבוריט, אבל הביצוע שלו לא היה טוב כמו האודיו, וההופעה שלו היתה קצת מוזרה, אם כי מאוד חזקה(יש לי הרגשה שהחוזק של השיר במילים ובמשמעות האוטוביוגרפית שלו כמוסלמי- יכול להיות שאני סתם מדמין, לא מבין מילה...).
לה רו איכזבו בהופעה. שיר מעולה שבטוח היה סוחף את הקהל.
אבל השערוריה הגדולה היא ניבין וקורידיו שהיו צריכים לנצח! ניבין בביצוע מצמרר וקלאסי, שיכול לזכות באירויזיון(לפחות בעיני), היא מוכשרת ומרגשת. קורידיו היה טוב כמו שציפתי(אבל פחות מרגש), הרבה יותר מהמנצח.
בכל אופן לא מבין איך מחמוד ניצח גם את אינר מאתמול והוכרז כזוכה הגדול של ג׳ובאני. מענין אם הדיווח שישיר שיר אחר בסן רמו נכונה(ואז הזכיה עוד יותר לא ברורה).
מניח שאחרי שאתעמק שוב בביצועים(ואשתה את הקפה של הבוקר), יהיו לי תובנות אחרות/ נוספות.
מה שבטוח שסו רמו ג׳ובאני היה פסטיבל נהדר, מקוה שהפורמט המשובח ימשיך בשנה שעברה(ושהתוצאות יהיו קרובות יותר לליבי...).

mati020202

New member
מחמוד הוא זה שנבחר לעלות לשלב הבא,חבל שלא קורדיו שהגיע רביעי

רשימה פחות נוצצת מאתמול להוציא את אריסה.

mati020202

New member
הזוכה מאתמול מחמוד,פשוט תעלומה איך זכה?קוראדיו היה טוב ממנו.

מחמוד קיבל ניקוד נמוך מאד בטלווטינג הוא ניצח כנראה בזכות השופטים,קורדיו ו
la ruva ניצחו בטלווטינג.

mati020202

New member
כבר שערוריה בסנרמו,מחמוד הגיע למקום השביעי מתוך 12 בטלווטנג

והוא הוכרז כמנצח , la rua השיגו 35% מסך הקולות בטלווטינג בעוד מחמוד קיבל 5% בלבד כלומר הם השיגו כמות הצבעות פי 7 משלו ,והוא זה שהוכרז כמנצח.הזוי לחלוטין.

alma velama

New member
זה נשמע כמו העדפה מתקנת עם כל הצער שבדבר

כי לכאורה גם EINAR אינו איטלקי מלידה (נדמה לי שהוא קובני), אבל בעוד שהביצוע של איינר היה כובש ומהפנט, במקרה של מחמוד זה ממש לא היה חד-משמעי. אין לי מושג לפי מה נקבע הדירוג של המתמוודים: אם זה נעשה כמו בסן רמו, הרי שהתוצאה המשוקללת מורכבת מ-3 רכיבים: תא עיתונות, קבוצת ביקורת וקהל. אם לכל אחד מהם היה משקל זהה, מאד ייתכן שמחמוד סיים ראשון הן בקרב השופטים והן בקרב העיתונאים או קבוצת הביקורת. ה'סקנדל' הוא רק בעיני המתבונן משום שכולם יודעים מראש איך מנגנון הבחירה עובד.

צוות Kuss

New member
עכשיו שהרשימה המלאה של הסנרמו ידועה - זו תגובתי

מהאמנים הבאים אני מגה מתרגש:
Anna Tatangelo - השיר שלה מסנרמו אלפיים ומשהו "בסטארדו" הוא אחד האהובים עליי EVER, בעיקר בגרסת הדואט.
Ultimo - השיר שלו משנה שעברה במסגרת הניוקאמרס היה פשוט מהמם. שיר מקצועי, מבוצע היטב מ-א' ועד ת'. עד כדי כך ששמעתיו להאנתי מספר רב של פעמים לאחר הסנרמו.
Nek - סופרסטאר ברמה עולמית שהגיע הזמן שינצח את הסנרמו. השיר שלו מ-2015 שהפסיד לאיל וולו הוא (ואני לא מגזים) אחד השירים הטובים ביותר ששמעתי בחיי. אמנם קצת חיקוי קולדפליי אבל בואו, זה לא שיר אלא יצירת מופת אלוהית. יש לי תחושה שאתאכזב משירו השנה, כי לא משנה מה לא יהיה ניתן להתעלות על המאסטרפיס מ-2015, שזה שיר זוכה אירוויז לכל דבר ועניין.
Il Volo - אין צורך להרחיב נכון?
Arisa - עריסה תעשי לי ילד!! השיר הזוכה שלה מ-2014 הוא שיר פשוט קסום. השירים שלה שבאו אחר כך היו לא משהו. שנה שעברה היא הפציעה עם פאה ארוכה וגשר בשיניים ושרה דואט מרטיט עם ג'ובאני קקמו. זה היה ברור שהיא תחזור. היא סאנה נילסן של הסנרמו והיא נואשת להופיע באירוויז, זה החלום שלה. הלוואי שיש לה שיר ממש חזק, כי אחרת חבל לה על הזמן מול כל התותחים.

אז יש כבר חמישה אמנים מתוך 24 שגורמים לי להתעלף מרוב התרגשות. את האחרים אני לא מכיר והם גם לא כל כך מעניינים. אני ממש ממש רוצה לראות את נק על במת אירוויז 19. אלוהים שבשמיים, תעשה שהשיר שלו יהיה מטריף חושים כמו זה מ-2015.

alma velama

New member
זה נראה כמו שידור חוזר של NEK, IL VOLO ונציגות נשית למקום 3

כמו מליקה אייאן ב-2015. אננה טטנג'לו יותר מדי פעמים סיימה במקומות האחרונים בעשור האחרון ולאו דווקא בגלל בחירת שירים שגויה, כך שקשה לי לראות אותה זוכה הפעם לחסד שלשהו. אולי אני טועה אבל לא זוכרת מקרה בו הזוכה במשבצת הכשרונות החדשים והמבטיחים מצליח בשנים הראשונות שלאחר הזכייה בתואר לקחת את הפרס הגדול. אפילו לאריסה זה לקח 5 שנים תמימות.

צוות Kuss

New member
ב-2015 הייתי מאושפז חודש שלם במוסד סגור

אחרי שעברתי התמוטטות עצבים בעקבות ההפסד של איל וולו למונס. השנה איטליה חייבת לנקום, לשלוח את נק ולנצח את האירוויז הזה. הנקמה תהיה מושלמת.

tajci

New member
מצטער לבאס

אבל בעקבות הווידוי שלך, הרמת לי להנחתה- אני ממש שמח שמונס ניצח!!! איל וולוו(הטעות בכוונה) ממש לא עושים לי את זה...
אני לעומת זאת לא התאוששתי מההפסד של נק לשלישית הצווחנים, וכמוך חושב שהשיר שלו היה שלמות שיכלה לזכות באירויזיון ואחד הטובים בסן רמו

מה שכן- אם חס וחלילה תסריט 2015 יחזור וההיסטריה חוזרת אזי גם אני אצטרך אשפוז בכפייה

למעלה