משהו מוזר קורה עם הבחירה של שוויץ

mati020202

New member
משהו מוזר קורה עם הבחירה של שוויץ

Switzerland: Luca Hänni Selected For Eurovision 2019? - Eurovoix
רשת הטלוויזיה השוויצרית החלה בשלב מוקדם לפרסם שירים המעומדים להתחרות בקדם שלהם,זכור לי אף מקבץ של שירים שעברו סינון וחלקם עבר לשלב הבא בניהם שיר בביצוע הנציג שלהם מ 2014 ,ואז דממה,הם נסגו מההליך הזה ,ויתכן והם יוותרו על הקדם אצלם,ע`פ שמועות הם הולכים לבחור בזמר בשם לוקה האני
לייצג אותם בתל אביב
ובאירלנד השמועות מספרות שהם הולכים לבחור ב una healy לייצג אותם
Ireland: Una Healy On The RTÉ Wish List For Eurovision 2019 - Eurovoix
כמו כן רשת הטלוויזיה האוסטרית תפרסם בעוד כשבועיים את הנציג שלה לתחרות.
Austria: ORF To Announce Eurovision 2019 Participant in New Year - Eurovoix

tajci

New member
לי נראה שהם סופסוף מתאפסים על עצמם...

והגיע הזמן שיותרו על הפורמט הכושל ויעשו כמו השכנה המצליחה אוסטריה(מי היה מאמין שנגיד את זה עליה).
ממבט חטוף מדובר באומן שיכול להצליח. זכה באיידול הגרמני, דוגמן כמו הצ'כי של השנה(בטוח התמונות שלו יככבו ביח"צ) והוא רקדן מוכשר (פחות מסתדר לי לשלב ריקוד ושירה על במת האירויזיון). אבל כמו תמיד הכל תלוי בשיר. בא לי שישיר בגרמנית, חבל שהסיכוי לכך נמוך.
לגבי השמועות האיריות נשמע מענין. זמרת עם ניסיון. אבל היא חייבת שיר מיוחד ולא סתם פופ גנרי(מהמעט ששמעתי ביו טיוב).

alma velama

New member
כי הן הבאות בתור להכריז על הנציג/ה שלהם ל-2019

במקרה של אוסטריה זה יקרה עד ה-25 בדצמבר בבחירה פנימית.
עם פולין יש דיבורים על מעבר לבחירה פנימית במקום הקדם השנתי שלהם ואחרי הזכייה שלהם בג'וניור האחרון, יש ציפיות מאד גבוהות שהם ישלחו סוף סוף את מרגרט או את מיכל (בלון) ספאץ הקאמפי לפרק ב'.

tajci

New member
פולין ממש מסקרנת השנה

למרות שאהבתי את הקדם המצוין של השנה שעברה, מסתמן שבחירה ישירה תשרת אותם יותר.
יש הרבה אומנים שהייתי רוצה לראות מיצגים את פולין(רמז במלפפוניאדה הקרובה/ מהדורות קודמות
).
מיכל בלון יכול להיות אופציה מאוד טובה. ההצלחה שלו והמקום השלישי בקהל(עובדה שעדין מדהימה אותי) הופכת אותו לרלוונטי מאוד. מרגרט במלודי, אז השנה היא לא רלונטית(היו צריכים לבחור בה בבחירה ישירה כבר לפני שנתיים).
מה שברור לי בודאות, זה שפולין תזכה בשנים הקרובות!!!
לגבי אוסטריה, היא הפכה להיות בולגריה החדשה...

למעלה