משה קפטן יהיה במאי הקטעים האמנותיים באירוויזיון

alma velama

New member
יהיו 4 מנחים: 2 בקדמת הבמה ו-2 בשלב הניקוד מה'גרין רום'.

רותם סלע לא ניגשה לאודישנים. הצימוד ארז טל אסי עזר אינו עומד על הפרק.
המתמודד שנחשב לבעל הסיכוי הגבוה ביותר כרגע: ארז טל
אחריו: ליאור סושרד, אסי עזר, גיא זוארץ, ליאון רוזנברג, ירון ברובינסקי
וניקי גולדשטיין.
המתמודדת הנחשבת לבעלת הסיכוי הגבוה ביותר כרגע: בר רפאלי
ומיד אחריה: אניה בוקשטיין, גאולה אבן, נועה תשבי .
שירי מימון אינה מוזכרת כלל בכתבה של איתי שטרן.
זהות המנחים תיקבע בסוף נובמבר ע"י ה-EBU וצוות ההפקה הישראלי.
האודישנים המצולמים מהשבוע שעבר נשלחו כבר לאנשי איגוד השידור האירופאי.

*משה קפטן זכה בתפקיד במאי הקטעים האמנותיים במכרז של התאגיד.
הוא ביים את שלב השידורים החיים של שלוש העונות של 'אקס פקטור', השידורים החיים של 'דה וויס' בעונתה הרביעית והחמישית, משדרי קדם אירוויזיון, פרסי אופיר ופרסי התיאטרון. כמו כן הוא משמש זה שנתיים כמנהל האמנותי של 'הבימה' וביים את מחזות הזמר 'כנר על הגג' ו'עלובי החיים' שזכו להצלחה ביקורתית וקופתית.

נורא

זו הולכת להיות הנחייה מעושה מזויפת מתאמצת צווחנית. הכי לא טבעית. הכי ההפך ממונס ופטרה. זו תהייה הנחיית ריעליטי ציוני פרובינציאלית. מוסקבה 2009 אול עובר עגיין. למרות שאני לא צופה בטלויזיה שלהם אני מכיר כאן את כל הדמויות. אין כאן אחד שאפשר לומר עליו/ה שהוא בסדר, שפוי. כל הדמויות כאן בובות תעמולה חסרות נשמה נרקסיסטיות ובעיקר הכי חשוב חסרות כשרון מלבד זה שהציונים דורשים ממנו כבר שנים- תהיי יפה וסתומה, אסרטיבי ואגרסיבית במידה, בטוחה בעצמך לא חשוב מה אתה מקריא. חסר מודעות עצמית ומאושרת פאן לך הכי בעולם כי יש לנו אחלה מדינה.
טוב אני מתכוון להיות על מיוט.

trilliane

Well-known member
מנהל

DH1212

New member
אתה בטח מפנטז בלילה על בויפרנד פלסטינאי משכם, לא?

babyface19

New member
יותר מכך - על אחד מהמחבלים שמשגרים עלינו פצמרים וגראדים.

היו זמנים....

אני כבר הגשמתי את כל הפנטזיות תודה לאלות. היום אני ויאז'ה זקנה ערירית. אבל לכן צעירות נאות חינניות וחרמניות מומלץ מאוד לא לבחול מדת או גזע. פשוט להנות ולממש את כל המאווים שלכן עם כל בני האדם כולל ההוא משכם וזה מחברון.
לעולם לא אשכח את סאבר שביתק את בתוליי (ענדרסטייטמנט) באתר הבנייה בו עבד כפועל שחור משחור ולמחרת חזר לאשתו וילדיו ומאז לא ראיתיו ..
סאבבבבבבבבבבבבבר איפה אתה סאאאאאאאבבבבררררר

Uri04

New member
אז אם יש שני מועמדים מועדפים, זה דיי ברור שזה הם לא?

ז"א, ארז טל הוא כבר דיי lock in, כי דובר עליו כבר לפני כמה חודשים בתור מי שהתאגיד הכי חפץ ביקרו.
בר רפאלי בתור 'הכוסית שלצידו' שמחפה על הכיעור של הגמד המשקפופר, אלא אם יציעו לה משהו משתלם יותר.

ולגבי שני המנחים מהגרין רום - אני לא רואה אף אחת מן הנשים מוכנה 'להתבזות' בתפקיד הזה. בטח שלא אניה וגאולה. הן טובות מדיי ולא יסכימו למצב בו בר רפאלי בקדמה מפזרת חיוכים צחורים והן מתרוצצות בין שולחנות ושואלות איזה זמר לטבי: 'נו, הספקת כבר להשפריץ על הדגל שלנו'? או: 'איזה פלאפל הכי עושה לך את זה'?

לכן אני מניח שבמצב כזה, שני מנחי הגרין רום יהיו גברים. אני מניח שאסי עזר וברובינסקי המעיקים, אם כי אני אעדיף את סושרד (רק שלא ייגע את המתמודדים עם קסמים נוסח צ'יקו ודיקו 1987).

trilliane

Well-known member
מנהל
"כיעור של הגמד המשקפופר"? ארז טל לא מכוער, ובטח שלא גמד

היופי הוא בעיני המתבונן, אבל גובה זה כבר מדד אובייקטיבי, וארז טל אינו גבר נמוך מהממוצע. מזל שבוחרים מנחים ע"ס כישורים ולא לפי מד גובה...
ולציין (ועוד לרעה) אדם שמרכיב משקפיים בכינוי "משקפפור"... ברצינות? אתה בן שתיים?

Uri04

New member
חמודה, ארז טל נשוי. אין לך סיכוי איתו

אז תוציאי את הלשון מהטוסיק שלו ועופי כבר מהפוסטים שלי, טרחנית הזויה.

einat162

New member
ליאור סושרד = אנגלית טובה, כנ"ל נועה תשבי ואניה בוקשטיין

אני אהיה בסדר לגמרי אם בר רפאלי תנחה (גם אנגלית טובה)- למרות שהיא די מאוסה עליי.

ארז טל הנחה אירוויזיון? היה לו איזה תפקיד באנגלית ? (אני מאמינה שמי שייבחר יעבדו איתו על הגייה, ואני מחזיקה ממנו איש טלוויזיה מקצועי- אבל אני לא זוכרת אם שמענו אותו נותן ראיון / מראיין בנגלית).

ניקי גולדשטיין- האינסטינקט הראשוני הוא לא, אבל כשחושבים על זה לרגע... לאירוויזיון- אולי הוא כן יתאים (אני בעד שיקחו ממתקי עיניים להנחיה- אבל מה אם יעיזו קצת?).
גאולה אבל- כנ"ל, אינסטינקט ראשוני לא. מצד שני, הנחייה- האם היא מסוגלת להיות יותר מהסטריוטיפ שניתן לה? (קפואה). זה כ"כ יהיה נורא לראות אישה אינטלגנטית מנחה (כלומר לא ממתק עיניים קופצני) אחרי "מי טו" ? לדעתי לא יהיה נורא כ"כ. אבל זה יהיה שונה. מה גם שהיא מתאימה לאידאל יופי מערבי.

למעלה