מה דעתכם על עיצוב האלמנט שהכנתי לבמת האירוויזיון 2019

Music man 7

New member
מה דעתכם על עיצוב האלמנט שהכנתי לבמת האירוויזיון 2019

יש לי כמה רעיונות לעיצוב הבמה, יכל לצאת לי כנראה יותר טוב מזה.
אני מקווה מאוד שתאהבו את זה, בבקשה -

Music man 7

New member
תוספת הערה...

אפשר גם לעשות את המגן דוד עם אבק כוכבים מוזהב ונוצץ מסביבו במקום האורות ואז אולי הוא יראה יותר מרשים ויפה, גם אם המגן דוד היה רחב יותר אז זה היה מוסיף לכך, חוץ מזה שכך הבמה תראה יותר גדולה ורחבה.
הכוונה שלי עם האורות (מסביב למגן דוד) היתה שהם יהיו ארוכים כך שיגיעו עד מעל הקהל

Music man 7

New member
עיצוב נוסף שיכול להיות לפתיחת האירווויזיון

או לאחורי הבמה -

Music man 7

New member
למה אין אף תגובה?

לפחות תגידו בבקשה אם אהבתם את הרעיונות או לא

tajci

New member
הי

אני פחות אוהב את המגן דוד כאלמנט מרכזי. נראה לי שסממנים דתים פחות מתאימים. אבל כל הכבוד על ההשקעה!
את השימוש בזהב אהבתי

alma velama

New member
אי אפשר לאלץ אנשים להגיב אם אין להם מה לומר

הרעיון של משטח במה עם מסלולי הליכה בצורת מגן דוד מוזהב מצטייר כמו משהו לא מעשי. זה יהיר ומתנשא לקחת סמל דתי ולאומי ולעשות בו שימוש כזה קיטשי. ואם הבמה הייתה בצורת צלב או סהר זה לא היה נראה בעיניך מתנשא ותוקפני?
לגבי עיצוב הרקע: בסדר, עיצוב בסיסי מאד. שוב, יותר מדי זהב בעיניים ולא כל מה שזהב הוא בהכרח נוצץ. אבל תמשיך לנסות וללמוד את כל האפשרויות שהתוכנה מציעה לך עד שתשלוט בה כך שתוכל לממש את כל הרעיונות המקוריים שלך בצורה מקצועית.

tapuzzo

New member
אפשר לעשות משהו גאומטרי ולא פשטני כשימוש באלמנט עצמו

אפשר לקחת את המשושה שמייצר את המגן דוד ולעשות ממנו משהו גאומטרי מופשט ולא שימוש פשטני בלתקוע מגן דוד. אני בכלל הייתי מתרחק כמו שנאמר לפניי משימוש בסממנים מדגלים בתור תפאורות.
ואם ממש רוצים אז הנה דוגמאות גאומטריות מעניינות שיוצרות מגן דוד.

Rori90

New member
היי

לגביי עיצוב הבמה: לי באופן אישי מרגיש קצת צורם שהבמה תהיה בצורת מגן דוד שלמעשה ידרכו עליו...פחות התחברתי.
לגביי העיצוב השני: אהבתי את הצבעים אבל הלוגו נראה לי קצת מזכיר לוגו כלשהו שכבר היה בעשור האחרון. אבל את האלמנט של הנצנצים והכוכבים אני חושבת שבהחלט כדאי לשלב בלוגו שייצא השנה, בכל זאת הסלוגן הוא dare to dream ולכן זה בהחלט יכול להתאים

Music man 7

New member
תודה רבה לכם

לא התכוונתי שהמגן דוד יהיה משטח שילכו עליו, זהו פריט בתלת מימד שאמור להיות מעל ראשם של המנחים והזמרים וגם יכול להיות בתנועה סיבובית או אחרת. אכן אני מבין שזה לא יראה טוב כ"כ בעיניי מדינות אחרות למרות שזהו סמל מדגל המדינה שלנו ולא רק סמל של דת. חוץ מזה זה האלמנט שלפיו אמור המעצב שבחרו (פלוריאן וידר) לעצב את הבמה.
באתי אליכם בבקשה לתגובה, לא הייתה לי כוונה לאלץ. זה לא שבאתי במציאות והכרחתי אנשים שיענו לי.

שוב תודה לכם

trilliane

Well-known member
מנהל
כי זה קיטשי להחריד ולא ממש מקורי... רואים שהשקעת וזה חשוב לך

אז לא נעים להוציא לך את הרוח מהמפרשים. אבל ביקשת... אז... בכנות? בעיניי המגן דוד הזה ממש מכוער.

Music man 7

New member
חבל שאת יורדת לרמה כזאת

קשה להאמין שככה את באמת חושבת. בגלל תגובות פסימיות כאלה גם אחרים לא ירצו להביא לכאן עיצובים שהכינו ודברים חיוביים אחרים

trilliane

Well-known member
מנהל
אני לא יורדת לשום רמה, זו דעתי... כן, ככה אני באמת חושבת

ולא היית טורחת להגיב אלמלא הפצרת בנו להגיב לך... לא יודעת אם שמת לב, אבל גם אחרים לא אהבו.
&nbsp
אם אחרים לא ירצו להביא לכאן עיצובים שהכינו זה ממש לא משנה לי וחסר משמעות בעיניי... העיצובים היחידים שמעניינים אותי הם אלה שיהיו בפועל על הבמה.

Music man 7

New member
אפשר לבוא בצורה יותר מכבדת ולכתוב לא התחברתי או לא אהבתי את

זה ולא לתקוף ולומר "המגן דוד שלך ממש מכוער", יש הבדל גדול. זה לא נשמע טוב.
לא באתי כאן לאנשים אחד אחד והכרחתי אותם לענות, ממש לא.
יש כאלה שציינו שאהבו חלק מן העיצובים, אז את לא יכולה להגיד שלא אהבו בכלל.
זה שלא מעניין אותך שאחרים יביאו לכאן עיצובים לא אומר שזה לא מעניין אחרים

trilliane

Well-known member
מנהל
אני עונה בכנות לאנשים שאני מכבדת אותם. תשובות מתחמקות

זה לאנשים שאני מכבדת פחות... וכן, לידיעתך, יש לי לא מעט חברים שמעריכים זאת ומבקשים לשמוע את דעתי דווקא כי הם יודעים שאני לא "אמרח" אותם. יש אנשים שיודעים להעריך זאת, וגם אם אתה לא אחד מהם, אני לא רואה סיבה שתיעלב רק כי מישהי זרה באינטרנט כתבה לך שבעיניה זה מכוער. בעיניך זה יפה? נהנית ליצור? סבבה, זה מה שחשוב.
&nbsp
רק לתשומת ליבך, ממש לא תקפתי אותך, להפך, פרגנתי לך. כתבתי לך מפורשות שרואים שהשקעת. ומכיוון שביקשת, טרחתי להיכנס לשרשור (אני לא קוראת כאן הכול בפורום), להסתכל בתמונות ולהגיב לך, כי ביקשת תגובות. ברור לי שזו לא התגובה שהיית שמח לשמוע, אבל זו דעתי האמיתית. אבל בסדר, אל תדאג, בפעם הבאה פשוט לא אגיב לך וחסל.

למעלה