42 מדינות בדרך לתל אביב 2019: התאריכים שצריך לזכור

E u r o b o y

New member
42 מדינות בדרך לתל אביב 2019: התאריכים שצריך לזכור

אתמול פורסמה רשימת
42 המדינות שישתתפו באירוויזיון 2019 בתל אביב
: כל המדינות שהתחרו באירוויזיון האחרון בליסבון יתמודדו גם בתל אביב (למעט בולגריה שהודיעה על פרישה מסיבות כלכליות - אם כי ייתכן שתצורף אף היא בקרוב לרשימה למרות הכל. ע"ע: מקדוניה בשנה שעברה)

בינתיים, הנה התאריכים החשובים שיש לזכור בתקופה הקרובה:

נובמבר/ דצמבר
- ההכרזה על המנחים, ייתכן שגם חשיפת העיצוב הגרפי
22.12.18
- גמר באלבניה: בחירת השיר הראשון לתל אביב 2019
28.1.19
- הגרלת החלוקה לחצאי הגמר והעברת מפתח העיר המארחת לתל אביב
11.3.19 - המועד האחרון לשליחת שירים לאירוויזיון 2019

42 המדינות שיתחרו בתל אביב 2019

מדינות שישתתפו באחד משני חצאי הגמר ב-14 וב-16 במאי:

אלבניה
ארמניה
אוסטרליה
אוסטריה
אזרבייג'אן
בלארוס
בלגיה
קרואטיה
קפריסין
צ'כיה
דנמרק
אסטוניה
פינלנד
גיאורגיה
יוון
הונגריה
איסלנד
אירלנד
לטביה
ליטא
מקדוניה
מולדובה
מלטה
מונטנגרו
הולנד
נורווגיה
פולין
פורטוגל
רומניה
רוסיה
סן מרינו
סרביה
סלובניה
שוודיה
שוויץ
אוקראינה

מדינות שישתתפו אוטומטית בשלב הגמר ב-18 במאי:

ישראל
(המדינה המארחת)
בריטניה
איטליה
צרפת
גרמניה
ספרד

babyface19

New member
אגב, לא יודע אם אתה מעודכן, אבל...

אתמול ב"צינור לילה" היתה כתבה על האירו' ומספר המדינות המשתתפות ,ופורסם שבחודש הבא EBU ידון לגבי הצטרפות קוסובו לתחרות, כך שגם בלעדי בולגריה יתכן והאירו' בת"א יכול להשתוות לשיא המשתתפות (43), כפי שהיה בליסבון, וכמו כן גם ב-2008 ו- 2011.
כמובן, שאם בנוסף לזה יקרה לגבי בולגריה מקרה מקדוניה אשתקד, אז ישבר שיא המשתפות בתולדות התחרות דווקא בת"א.
&nbsp
בכלל, לדעתי, לא נאמרה המילה האחרונה לגבי קזחסטאן.

dosfer

New member
אם יקרה דבר כזה דווקא בת"א זה יהיה מושלם! מכמה סיבות

קודם כל זה ישבור את שיא המשתתפות, דבר שני זה יגמור את הBDS לגמרי! כי לא רק שהם לא הצליחו לגרום למדינות לפרוש בגלל שהאירוויזיון בישראל אלא שדווקא לישראל יגיעו כל המדינות ובנוסף לזה מדינות חדשות!

אני רוצה לראות את הפרצופים שלהם ברגע שזה יקרה! חחח

בנוסף לזה אם השנה יישבר השיא אני בספק אם בשנים הקרובות מדינה אחרת תצליח להשיג את השיא הזה..

ואם ישראל תזכה גם ב2019, וואווווו זה יהיה מדהים, פשוט מדהים! אנחנו נשבור כל כך הרבה שיאים..

או כמו שאומר הסלוגן אני "מעז לחלום"

E u r o b o y

New member
לא חושב שיאשרו את השתתפות קוסובו, זה רגיש בגלל סרביה

וזה יכול להוביל אולי למחאה של עוד מדינות בגוש האקס-יוגוסלבי. לגבי קזחסטן - נראה לי שיש מצב להזמנה שלהם. בטח ובטח אם יזכו בג'וניור.

babyface19

New member
לגבי קוסובו....

אני מאמין, שהיחידה שתביע מחאה בצורה כה בוטה מהמדינות האקס-יוגוסלביה תהיה סרביה, במידה ויאשרו השתתפות של קוסובו, אבל בוא נחכה לדיון ב-EBU, שאמור להיות בעניין במהלך המחצית הראשונה של חודש דצמבר.
אני רוצה רק להזכיר לך באותו שעניין , שקוסובו התמודדה לראשונה כמדינה עצמאית במשחקים האולימפיים האחרונים בריו 2016, ואפילו הגיעה למדליית זהב בענף הג'ודו (כן, הושמע ההמנון הרשמי שלהם), ולא שמענו טרוניות מסרביה ו/או מהמדינות האחרות של אקס-יוגוסלביה.
&nbsp
אני מאמין שאם יקרה הדבר, אז מקסימום סרביה וקוסובו לא תנקדנה האחת את השנייה כמו שסרביה ואלבניה באותו מצב, כמו שאזרבייג'אן וארמניה באותו המצב ו/או רוסיה ואוקראינה שגם באותו המצב.

למעלה