"אני חושש שלא אשיג כרטיס לאירוויז" - שרשור ראשון בסדרה

צוות Kuss

New member
"אני חושש שלא אשיג כרטיס לאירוויז" - שרשור ראשון בסדרה

בואו, לא בואו, בואו נודה באמת - כולנו חוששות, מפחדות, לא ישנות בליל וביום, לא מתפקדות מתוך החשש שלא נשיג כרטיס. אז הנה חדשות בשבילכן:

אתם לא תשיגו כרטיס

אלא אם כן אתם מעושרים ומקושרים, מכירים את האנשים הנכונים, וכיוצ"ב. אחרת אין שום סיכוי. זה כואב לכם נכון? אתם מאוכזבים נכון? אתם מתפוצצים מבפנים נכון? ומדמיינים עצמיכם איכשהו מצליחים להשיג כרטיס, בדרך לא דרך, פיראטית או חוקית, למכור כלייה - הכל עולה לכם בראש. תודו בזה, בואו נפתח את זה. בואו נדבר על זה.

בואו נתחיל לשנוא את כל אלה שבוודאות יקבלו כרטיס. בואו נתאחד ונשנא את המקושרים. והכי חשוב - בואו נדבר על זה, נוציא את זה. לא נשמור בבטן. בואו נודה באמת: אנחנו לא נשיג כרטיס לגמר וזה משהו שעשוי להרוג אותנו ולהחריב את נפשינו הפצועה ממילא.

צוות Kuss

New member
אני מתנדב להיות הראשון:

קוראים לי צוות Kuss וגם אני חושש שלא אשיג כרטיס לאירוויז.

Uri04

New member
אני יודע שלא אשיג כרטיס, וזה בסדר

גם ככה אני סולד מאירועים המוניים. אצפה בתחרות מאיזה פאב או מסיבה ביתית, אם בכלל אהיה בארץ באותו זמן

trilliane

Well-known member
מנהל
כמו באולימפיאדה, הזווית הכי טובה, נוחה ונעימה היא מהספה

אני שולטת בטמפרטורה, בווליום, באוכל, בחברה... ואפשר כמובן לקשקש ולנתח בזמן אמת, ובעיקר להעביר הרבה יותר מהר את הזמן בשירים המשמימים.
&nbsp
אם יהיה לי כוח / כסף / זמן פנוי, אולי אגיע לאיזה חצי גמר / חזרה גנרלית כדי להתחבר לחוויה החיה. לא מרגישה צורך ביותר מזה.

babyface19

New member
אלא אם כן הייתם חברי מועדון OGAE לפחות שנה , והייתם בשנה....

השנייה לחברות שלכם, כי השנה המועדון הזה מקבל הקצאה גדולה ביותר כמועדון המארח.
לכן, הנכם מוזמנים בהמונכם לנהל משאים ומתנים עם מנהל המועדון ולא לבחול באמצעים (המבין יבין כרצונו), על מנת שהוא יכניס אותו לחברות במועדון ,וירשום שאתם כבר שנתיים במועדון , ואז הייתם יכולים לרכוש בקלות ללא כל דאגות את החבילה של כל 6 המופעים (3 החזרות הגנרליות של השופטים + 3 המופעים בלייב) חחחח.....

&nbsp
הא, נ.ב:
אני בכל מקרה אהיה שם, ב"אקספו ת"א", ולא, אני לא חבר מועדון OGAE, ולא תרמתי שום איבר מגופי ו/או לא ניהלתי משא ומתן כזה או אחר.

צוות Kuss

New member
נכון. אין לנו להלין אלא על עצמינו

מי שלא טורח בערב שבת, לא יאכל בשבת. מי שלא הצטרף למועדון יצפה באירוויז בביתו, עזוב, ערירי, מסכן. שכן על מכירת הכרטיסים דרך האינטרנט אפשר רק לפנטז (האתר קורס תוך שניות ממילא) ואלוהים גם לא יוכל לעזור הפעם.

גם השנה, כבכל שנה, אני, בת אחותי שמחה והחברה הדימיונית שלי אתי נצפה באירוויז בבית החשוך, האפל, רדוף הרוחות... לבד!

אלא אם כן... עם מי אתה ממליץ לשכב כדי לקבל כרטיס? אפשר גם שלישייה עם שמחה, היא עושה הכל.

babyface19

New member
למה שלישייה? זאת גם יכולה להיות רביעייה עם עוד יותר שמחה!

הרי למנהל מועדון OGAE יש שני סגנים השותפים להנהלת המועדון, זאת יכולה לך (או לכל מען דבעי) אחל'ה אורגיה. חחחח

&nbsp
שמע ,אם אתה אצל שמחה ואתי ,אל תשכח את המשאושה טפו טפו ,כדי שכל המופעים יעברו בשלום ללא כל תקלת לוין, או תקלות אחרות.

צוות Kuss

New member
אם אין לי כרטיס אדאג שהאירוויז יקולל באלף קללות

אם אני נופל, כולם נופלים איתי.

tajci

New member
מה זה משנה- העיקר שתהיה משאושה

ואולי נקבל סופסוף הזמנה...כי למען האמת - זה יהיה הרבה יותר מרגש מלהיות פאתטיים ולהצטופף במרכז הירידים העולב

צוות Kuss

New member
בהחלט תהיה משאוואשה... עם ציאניד בפנים

אני מתחיל להצטער שפתחתי את השרשור הזה. הדם עולה לי לראש ואני בשיא העצבים בשל המחשבה שלא אזכה להיות באולם בזמן האירוויז. התחושות שלי קשות אבל אני מוכן לנקום. וזה יהיה כואב. גם אם זה אומר שאצטרך לעמוד 40 יום ו-40 לילה במרפסת ביתי ולבצע כישוף כנגד כל המעורבים. אני יוצא למלחמה וכל האמצעים כשרים!

tajci

New member

אתה פצצה מתקתקת, אבל לפחות אנחנו מתחילים קצת להינות מההכנות לתחרות, בזכות השירשורים שלך...

צוות Kuss

New member
לצערי עליי לאכזב אותך, כיוון שגם הפעם מדובר בהבלחה זמנית

נראה לך שאבזבז את הזמן היקר שלי בכתיבה בפורום הזה? לא, כאילו תהיה לרגע אמיתי. עם כל הכבוד, כן? אבל בוא. לא, כאילו בוא רגע נהיה מציאותיים. נראה לך שאין לי משהו יותר טוב לעשות? לא, כאילו ברצינות עכשיו.

למעלה