רותם סלע ואסי עזר קיבלו הצעה להנחות את האירוויזיון

naudg

New member
רותם סלע ואסי עזר קיבלו הצעה להנחות את האירוויזיון

רולטת השמות להנחיית המשדר הבינלאומי מסתובבת, וכעת הגיע תור הזוג הכי פוטוגני על המסך לקבל את ההצעה הנכספת - להנחות את אחד האירועים הכי גדולים בעולם. אז למה זה לא בטוח יקרה לרותם ואסי? וואלה! סלבס דוז פואה

https://celebs.walla.co.il/item/3194078

lidia80

New member
רק שהגברת סלע ואדון טורנדו -

לא ישחקו לנו במוח

VIK האחד

New member
אין לי בעיה שישוטטו להם בגרין רום ויראיינו מתמודדים

אבל להנחות את האירוע? Hell no. זה מתכון בטוח לזילות ולשכונתיות.

DH1212

New member
כשפטרה ומונס מנחים את התחרות הצ'יזית הזאת בהומור

זה הנחיה "בלתי נשכחת" ו"מחוץ לקופסא"

כשאסי ורותם עושים את אותו דבר זה "זילות ושכונתיות".

VIK האחד

New member
שלא תבין לא נכון, אני אוהב לראות את אסי ורותם על המסך

השניים האלה מספקים לא מעט רגעים מצחיקים ומבדרים.
אני פשוט חושב שלקחת צמד כזה, עם ההומור המאד עממי שלו, לתת לו את המושכות ולהוביל משדר של אירוע כמו האירוויזיון - זה צעד שבעיני הוא טעות.
יש סטנדרט מסוים שראוי לעמוד בו. מה שמתאים לקהל ישראלי לא בהכרח מתאים לקהל בינלאומי.

trilliane

Well-known member
מנהל
הם נודניקים ברמות שקשה לתאר, ואיכשהו הכול סובב סביבם

קשת לקחה פורמט מנצח (אתגר הנינג'ה) והחריבה אותו כפי שרק היא יודעת. מי שמכיר את הגרסה האמריקנית יודע כמה הפורמט ברור, מסודר, זורם ומתוקתק; בישראל לעומת זאת, זה נהיה מסטיק מרוח. כמות הברברת בלתי נסבלת, יש הרבה יותר דיבורים וסיפורים מאנשים שאשכרה מתחרים. וכמובן, בכל שיחה עם אסי ורותם, אין להם שום מסננים. כל שטות שחולפת במוחם הם מייד משדרים (כולל דיונים על הפרשות או דברים דומים. באמת, אין גבול לתעלול
).

alma velama

New member
לקחו את זה לכיוון ג'אז-כלייזמר. ריספקט על ההשראה.

'כאן' ו'קשת' יחלקו את שלל הזכייה ביניהם וההעדפה תהיה למנחים שמזוהים איתם. אם חוזרים לקונספט של 3 מנחים ולא ארבעה, מוטב שהשלישי יגיע מכיוון מפתיע ולא צפוי. אסי ורותם באים כעיסקת חבילה או לא באים בכלל. כמו באהבה ובנישואין - יו קנט הב ואן וית'אאוט די את'ר. אם הצמד הזה יקבל בסוף את הג'וב, יהיה ברור שמי שמנהלת את רוב השואו זאת 'קשת'. כך היה וכך יהיה.

אמן אמן אמן

אמן ששני המפגרים ינחו ויפגינו בפני כל העולם את הפיגור הציוני.
היום, כשברור וידוע שהנצחון הציוני הושג במירמה, ושהג'ינגל הדוחה הזה לא היה עולה לגמר לולא מירי רקב וההאקרים שלה, אין כמו שני אידיוטים שישלימו את הנצחון בצרחות אימה וולקאם טו יזראאעעעעעעעעעעעעעלללללללל
מה חשבתם שזו תהיה הנחיה אינטלינטית מבריקה מצחיקה ומרחיבת לב אה לה מונס ופטרה? כן בטח
אגב אני במדינה מתוקנת הייתי נותן את ההנחיה לגלית גיאת ודרור קרן. הם המקבילים הראשונים שעולים לי בראש למונס ופטרה. שחקנים, רקדנים, מנחים מוכשרים כשרוניים מצוינים ואינטליגנטים.
אבל באמת לא מגיע לכם. תאכלו את מה שבישלתם, ציונים עלובים. זה הולך להיות מופע מהגיהנום. ואני הולך להנות מכל רגע

babyface19

New member
אין מה לתהות - הוא נשמע כמו ישראלי פעיל BDS

אגב, אני לא אתפלא אם ה-USER הזה הוא אותו זאביק, שממש חרב את פורום אג'נדה עם הקיטור הפוליטי שלו ,שהיה משחרר באותו פורום. זה ממש אותו סגנון הכתיבה של אותו זאביק. אגב , הוא אחת הסיבות שכנראה מנהל אותו פורום "בונו" פרש כנפיים ופרש מניהול הפורום, שלאחר מכן דעך אט אט עד סגרת מערכת הפורומים באג'נדה לפני כשנה וחצי.
אגב, באותו פורום אג'נדה לא הייתי פעיל וכותב שם, אלא רק גולש וצופה.

babyface19

New member
נשמע שאתה עדיין יושב שבעה על ניצחון המדינה שבה נולדת וחי בה

תגיד? כשהמנחה הקריאה את קפריסין כמקום שני בקהל, נכון שרצית לשבור את מסך הטלוויזיה? איך היתה ההרגשה שלך עם ההכרזה על זה שישראל ניצחה? קיללת את כל העולם ואישתו?
&nbsp
אנא השכל אותנו, איך בדיוק הושגה ה'מרמה' הזאת? איך אותם האקרים השתלטו על הצבעת הטלווטינג בכל מדינה?

מירב1969

New member
גם אני

דינמיקה נפלאה , הם נראים טוב וממש לא יבשושיים. יהיה מצחיק.

trilliane

Well-known member
מנהל
בדיחה לא מצחיקה. מישהו שלח לי מם הולם

בשבוע האחרון (מניחה שזה הסתובב באחת הרשתות החברתיות). קרא את מחשבותיי בול.

למעלה