שוב פעם פרצו לפורום?

GALxp

Well-known member

L e j l a

New member
זה נורא מבאס לראות איך הפורום הולך וגוסס לו

אני כאן כבר מעל עשר שנים והפורום הוא בית בשבילי וחבל שאף אחד לא שומר עליו

tajci

New member
מקווה שזה לא כזה נורא

שלחתי הודעה להנהלת האתר בנושא. מקווה שהם יפתרו את זה בסוף.
עם כל הבלאגן שזה יוצר, אני משתדל לא להשבר מזה.

alma velama

New member
כל הבעיות התחילו ב-14.6

יודעים את זה כי ארכיון ההודעות נותר לגמרי שלם. חלפו בדיוק 4 חודשים מאז החלו כל ההטרלות האלה. העובדה שההודעות הישנות לא נמחקו בכלל מעידה שמדובר במשהו שצריך להיות קל מאד לאתר. פורומים אחרים בתפוז לא נפגעו בצורה כזאת. תיכנסו, למשל, לפורום אקטואליה: יש שיבוש במעבר מדף ממוספר אחד לדף אחר, אבל אין הודעות שנמחקו כליל על פני תקופה ארוכה. זה פורום פעיל מאד עם השתתפות מאד ערה והייתם חושבים שהוא ישמש כיעד מובהק להטרלה. כפי שכבר נאמר, מקור ה'השחתה' הזאת עשוי לבוא מחשבון משתמש כלשהו או מקבצים נגועים שהועלו לאתר.

babyface19

New member
וזה רק מחזק את החשד שלי אחרי הפעם הקודמת שפרצו לכאן

שתי הסיבות למקור ה'השחתה', שאת מציינת , נעשו במזיד יתכן ע"י מי שמנהל את אחת מקבוצות הפייסבוק , וזאת על מנת שיהיו יותר חברים בפייסבוק ועל הדרך למוסס כאן את הפורום. בושה וחרפה יש לומר לאותו אחד, שעושה כאלו דברים.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה לא משהו נגד פורום מסוים, זו פגיעה רחבה באתר

בעיקר בפורומים הפופולריים... במתקפה הזאת נפגעו יותר פורומים, גם כאלה שלא נפגעו בעבר.

25306yosef

New member
ובהנהלת תפוז ממשיכים לא לעשות כלום.

מעניין שכבר הבוקר (או אולי בשעות הלילה) שוחזרו ההודעות המחוקות בפורום האח הגדול.

אך בהנהלת תפוז טוענים שקיים קושי של ממש לשחזר את ההודעות המחוקות.

אפילו הודעה מסודרת של הנהלת תפוז לא פורסמה עד עתה, אבל את ההודעות המחוקות בפורום האח הגדול הם כאמור דאגו לשחזר כבר הבוקר.

trilliane

Well-known member
מנהל
אלוהים ישמור, עד לכאן הגעת רק כדי להגיב לי?!

מצא לך חיים (או קח את הכדורים) ותפסיק להטריל פורומים שאתה בכלל לא כותב בהם רק כדי לנגח את הנהלת תפוז. אתה נודניק חסר תקנה.

Uri04

New member
הנהלת תפוז זו בדיחה

הם מתעלמים בקביעות בכל פעם שאני מתלונן על פוסטים מסיתים בפורום אקטואליה ושולח להם קישור ישיר להודעות הרעילות. זה פשוט לא מעניין אותם מה קורה מתחת לאף שלהם, וחבל. ככה הם ממסמסים את מערכת הפורומים וגורמים לבריחת משתמשים.

trilliane

Well-known member
מנהל
אתה רק מספק לו דלק...
בחייאת, אל תאכיל אותו.

Uri04

New member
אני לא יודע מי זה... לא ראיתי בכלל את הפוסט שלו עד עכשיו

trilliane

Well-known member
מנהל
נודניק מקצועי... הוא הגיב לי כאן כי איימתי לחסום אותו במסרים

הוא בכלל לא פעיל בפורום הזה (ואפשר רק לקוות שזה יישאר כך, כבר יש כאן די והותר מציפנים
).

25306yosef

New member
בהנהלת תפוז לא עושים שום דבר.

וככל הנראה גם לא יכולים לעשות שום דבר ולא מסוגלים לטפל באתר שלהם.

יתכן שלמנהל/ת פורום האח הגדול יש הרשאות גישה של הנהלת הפורומים ולכן ההודעות המחוקות שוחזרו שם.

trilliane

Well-known member
מנהל
נודניק חסר תקנה, הבנו שלא טוב לך, אז יאללה ביי! שחרר אותנו.

25306yosef

New member
ולגבי הפעילות שלי בפורום הזה,

אם הבעיה שיש בחודשים האחרונים בתפוז תיפתר ובנוסף גם מר גדי ביטון (שיש לו קשרים עם מירי רגב ועם בכירים במשרד התרבות) יהיה חלק מצוות ההפקה של האירוויזיון הקרב ובא, אז תהיה לי סיבה טובה לכתוב בפורום הזה.

25306yosef

New member
האם את יודעת בכלל מה זה גדי ביטון?

האם בכלל את יודעת על הקשרים שיש לגדי ביטון עם המפיק יגאל בן דוד?

חברת בנדה הפקות בע"מ היא החברה של יגאל בן דוד והיא רשומה ברשם החברות על שם אשתו חוה.

לטענתם של כמה מהעוסקים בתחום המחול העממי בישראל, כל המכרזים שבהם זכתה חברת בנדה הפקות בע"מ היו מכרזים תפורים.

אם יגאל בן דוד ו/או גדי ביטון יהיו קשורים לצוות ההפקה של האירוויזיון תהיה לי סיבה טובה לכתוב בפורום הזה. ולא יעזרו לך כל הפרצופים שאת עושה.

למעלה