טוב הוא הרג אותי מצחוק, מה זה השיר הזה???
(קפריסין 2003)

dosfer

New member
טוב הוא הרג אותי מצחוק, מה זה השיר הזה???
(קפריסין 2003)

הרגע הזה שלוקחים דוגמן (הוא באמת נראה טוב אני לא אשקר) שלא יודע לשיר, עם מבטא גרוע ושיר מביך ביותר...

אוי ואבוי! מזכיר לי מופעי בידור שנות 2000-2005 באילת, מחריד! והבגדים אני מתתתתת

וה"וואוווו" שהוא דופק בדקה 02:13 - 02:20 נחנקתי! לא יכולתי יותר!!!

יותר משזה מגוחך, זה בעיקר מוכיח את ההצלחה של מזרח אירופה

בתחילת שנות האלפיים, מדינות המערב הותיקות היו נתונות באיזו תפישה שהאירוויזיון הוא מוסד נוסטלגי ושנשען על כך שהוא קיים הרבה שנים. ההשתתפות בו הייתה מסורת יותר מאשר השתתפות לשם יצירת מוזיקה או תחרות או תוצאה.
זו עדיין תפישה שרווחת בציבור של לא מעט מדינות במערב אירופה: האירוויזיון כתחרות לא רלוונטית, אבל עם זכרונות. קשה להתנתק מזה.
והחשיבה הזו גם הובילה לסוגי השירים שנראו "נכונים כדי לזכות" או "שיר אירוויזיוני", או "מה שחשוב זו ההופעה". מה קפריסין עשתה? לקחה זמר עם מראה X, שיר קצבי ורפטטיבי ובאנגלית. על פניו למה שלא יצליח? זה הצליח בשנים שקדמו.
וכל הסיבות שבגללן זה לא עבד הן מה שציינת בצדק.

nit li

New member
אני מאוהבת בשיר הזה!

זה היה הפייבוריט שלי בזמנו!

dosfer

New member
את רצינית?

את בטוחה שזה השיר? או שזה הזמר שאת "חולה" עליו?

&nbsp
כי השיר כשלעצמו מביך ביותר, כך גם הביצוע וההופעה

nit li

New member
כן כן, אני חולה על זה!

ואני גם יודעת שאני לא היחידה בפורום שאוהבת אותו.
בעינייך השיר הזה מביך? בעיניי זה שיר נהדר, זה הטעם שלי. ההופעה והביצוע אכן היו מביכים, אבל כשיר, זה שיר נהדר! עניין של טעם.

dosfer

New member
זה באמת עניין של טעם...

לא הסגנון שלי בכלל אבל אם את אוהבת אז סבבה חח יש לי הרגשה שאני יודע למה..

nit li

New member
למה?

זה היה הטעם שלי באותה תקופה, אני מהמעטים שסמנו את לטביה ב2002, דנמרק 2004 זו השריטה שלי, אז מאוד אהבתי שירים עם ניחוח לטיני אז גם אהבתי את קפריסין 2003. אני עד היום מאוד אוהבת את השירים האלו.

Rori90

New member
על טעם ועל ריח...

לטביה 2002 נראה כמו הופעה של צוות בידור בקלאב הוטל אילת. לגבי אסטוניה 2001: נקרעתי מצחוק כשהדבר הזה ניצח אבל אז צפיתי בשירים האחרים שהיו באותה שנה והבנתי למה הוא כן ניצח (במדבר כל קוץ הוא פרח). וכן, ביצוע גרוע יכול להרוס גם שיר טוב, כמו הדוגמא שהבאת עם קפריסין 2003 וביצוע מוצלח יכול לשדרג גם שיר מחורבן (כמובן עד מידה מסוימת אבל עדיין).

tajci

New member
איך אפשר לאהוב זוועה כזאת

הכל רע בביצוע הזה, השיר, ההופעה, הלבוש, הרקדניות...
תחילת שנות האלפיים הן השנים הגרועות בתולדות התחרות!

dosfer

New member
לכן הוא הגיע מקום אחד גבוה יותר מקפריסין

אבל עדיין לפחות ההופעה הייתה מבדרת, היה רעיון..
&nbsp
ההופעה של קפריסין כמכלול (כולל השיר והביצוע) הייתה פשוט גרועה!
&nbsp
לישראל פשוט היה שיר גרוע ומביך אבל ליאור נרקיס לפחות שר את השיר בצורה נפלאה וללא זיופים וההופעה הייתה בסדר!

למעלה