באמת שלחנו את השירים האלה לאירוויזיון

E u r o b o y

New member
באמת שלחנו את השירים האלה לאירוויזיון

באווירת יום הכיפורים, אתם יותר ממוזמנים לשתף כאן שירים שונים ששלחו המדינות השונות לאורך השנים לתחרות, ושאתם חשים שקיים צורך עז שהן יבקשו מכולנו
על שהעזו לשלוח אותם לתחרות בינלאומית ולחשוף אותם לעולם. ובשתי מילים: שירים מחרידים
כי אם לא נסלח ביום כיפור, אז מתי נסלח

ואני מתחיל: הצילו!

babyface19

New member
אז ככה בשלוף (אתם כבר תפעילו בעצמם בחיפוש יוטיוב) מדינה ושנה

סלובניה 2010, פורטוגל 2011, מונטנגרו 2012, גיאורגיה 2018, לטביה 2014, ישראל 1986 (לא נסלח על זה שריטה לא נשלחה כבר אז), ישראל 2000 (ממש מבוכה), פינלנד 2015 .
אני בטוח שיש עוד ,אם אזכר.

lidia80

New member
טורקיה חייבת לנו התנצלות

כי השיר שלהם מ89 עשה לי סיוטים בתור ילדה
https://www.youtube.com/watch?v=7_4cI9S5lUY
אוסטריה ב79 הרסה את החגיגה עם השיר
https://www.youtube.com/watch?v=X3w26dtqpZY
ובשנה של דיוה היה זמר גרמני משוגע שרץ וקפץ
וואי איזה מכה
ו.....אחרון צכיה 2007 אבל בזמן האחרון יש הרבה ארצות שחייבים לצופים התנצלות ואולי גם פיצויים

Willo the Wisp

New member
הבלתי נסלחים

להלן כמה שירים מחרידים, ובטח יש עוד הרבה אסונות שכרגע לא עולים בזכרוני.
אם לבחור רק אחד, הייתי אומר שגרמניה 1991 הוא הפשע המתועב ביותר נגד צופי האירוויזיון. שילוב מעורר חלחלה של מילים דביקות ומתוקות עד בחילה, לחן שבלוני והרכב שתנאי הקבלה אליו היו ככל הנראה יכולות ווקאליות ירודות, פחד קהל והיעדר כריזמה מוחלט.

dosfer

New member
לישראל לא חסרים שירים הזויים

מזעזעים!

מה-20 שנים האחרונות!

trilliane

Well-known member
מנהל
שכחת את טל סונדק, אדי בטלר, דוד ד'אור... דווקא מיי בסדר

לא היה שיר הזוי אלא ראוי, וגם הופעה מכובדת, אבל לא זכירה ולא מתבלטת ובתוספת שיבוץ בעייתי זה פשוט לא היה זה. אבל לא התפדחתי.

"דינג דונג" של דנה לא היה הזוי, היה שיר פופ סביר, אבל די רדוד וסתמי ואפילו קצת מיושן. בסה"כ הופעה סבירה, ולנוכח השירים הדלוחים שהתחרו בקדם באותה שנה, זה כנראה היה הרע במיעוטו...

dosfer

New member
ובכן כן, גם הם היו מיותרים

אבל same heart וding dong מבחינת המילים היו מזעזעים וגם הזמרות לא סיפקו את הסחורה, לאחת קול של מנוע ולשנייה קול של זקנה שכל החיים שלה עישנה סיגריות...
&nbsp
בכלל המילים של same heart מה זה הזויות ותחבירית לא הגיוניות באנגלית!
&nbsp
DING DONG יכול להתפרש גם כשיר מאוד מיני ובעל משמעות דפוקה במיוחד אחרי השיפוץ שעשו לו והעיבוד החדש שבכלל הורידו את הפעמונים שעוד נתנו ערך מוסף לשיר העלוב הזה.. אז גם אותם היא בחרה להוריד והפכה את השיר לעוד יותר גרוע ממה שהוא כבר היה..
&nbsp
עלובות! והיה ברור שהם יישארו בסמי, כולל מורן ליוויתזור...
על להקת TIME ההזויים אני כבר מעדיף לא לדבר.. אני רק מקווה שאישפזו אותם כבר לאחר ההופעה

lidia80

New member
By the way אחת המלוות של מיי

היא מרין
מהסידרה כמה רחוק

אני בוחר לא בשיר אלא באירוויזיון שלם: קופנהגן 2001

האירוע לא היה רק גרוע, הנחייה לא טובה או במה לא מתאימה. הוא היה אירוע מחפיר ואחת מנקודות השפל של אירוח התחרות.
בתור נער בן 15 אני ציפיתי חיכיתי והשתוקקתי לתחרות הזו וקיבלתי אולם עם צופים משועממין שמתהלכים במעברים בין השירים (נדמה לי שבשיר של סלובניה הגדיל ועשה אחד הצופים שהיה ללא חולצה. ולא צופה חתיך בלי חולצה), החרוזים של המנחים, והמנחה הגבר שנראה כמו ד"ר מוות.
הם הביאו לנו את אקווה כמופע! עם ליפסינג! מזיעים!
מי עושה דבר כזה לקוקציה בת 15?

השיר הישראלי מאותה שנה הוא כנראה הנשכח ביותר. המיותר ביותר. ורד גובר הייתה הבחירה הנכונה והמתאימה, אבל אחרי פינג פונג היו חייבים לבחורה במשהו מהוגן וייצוגי, לתפישת רשות השידור.
במשך החודשים שקדמו הימרתי שהשיר הטיפשי של אסטוניה ינצח, ובפורום אירוויזיון באנגלית ז"ל היו לועגים לי. זה היה ברור ששיר שנשמע כמו פרסומת ייזכה. ובכלל היה ברור שאסטוניה מתקרבת לזכייה אחרי כמה שנים של הצלחות.

היה מזעזע.
השנה הכי גרועה אי פעם.
ה-EBU היה מרוצה ככל הנראה, כי נתן להם להפיק גם את חגיגות ה-50 ב-2005 שהיו המשך ישיר של זה. הריקודים הסלוניים האלה על הבמה כשמאחורה מסכים שמראים את ההופעה המקורית של הזמר מהאירוויזיון - מי חשב שזה הגיוני וראוי?

אסור לתת לדנמרק לארח.

dosfer

New member
גם הבמות שלהם פשוט מכוערות

גם של 2001 וגם של 2014... זוועה!!

yogniz

New member

פורטוגל צריכה לבקש סליחה שבחרה את כדור השינה המשעמם הזה שלקח את התחרות יובל אחורה.
הפורטוגזים צריכים לבקש סליחה על האפטר אפקט בדמות מבול בלדות שנה אחרי
סלבדור צריך לבקש סליחה על נאום הזכייה הזחוח והמתנשא שלו.
סלבדור צריך לבקש סליחה מנטע.

dosfer

New member
בדרך כלל שמעבירים את הגביע, מתחבקים, נותנים נשיקה..

זה מה שראיתי בכל התחרויות הקודמות, התחבקו, התנשקו, הכל!
&nbsp
והוא? הוא כאילו עשה טובה!
&nbsp
חתיכת מגעיל, לפחות תזייף את זה, אל תתנשא... חתיכת זבל..
&nbsp
אבל האירוניה שהוא בסופו של דבר העביר את זה לנטע, צחקתי שעה!
&nbsp
חתיכת אפס!

L e j l a

New member
מהתחלה לא רציתי שהוא יזכה

שמחתי בשביל פורטוגל, פחות בשביל השיר והזמר. הניצחון הגדול היה כשהוא העביר את הגביע לנטע

trilliane

Well-known member
מנהל
שיר אהבה רגיש ומקסים ועל-זמני, החזיר את התחרות לקלאסיקה

לא שמתי לב ל"מבול בלדות" יוצא דופן. בכל שנה יש גם וגם, והשנה לא הייתה כמות בלדות חריגה.

עם הנאום דווקא לא הייתה לי בעיה (למרות ההתנשאות...) היחס לנטע לא היה לעניין, אבל נו, אף אחד לא מושלם... והיא מלכה ולא עשתה מזה עניין.

VIK האחד

New member
ג'מאלה - 1944

אני מודע לעובדה שיש פה לא מעט שיחלקו עליי, אבל לדעתי זאת הייתה יציאה אוקראינית מזעזעת.
אני עד כדי כך מתעב את השיר הזה ומתמרמר על הזכייה שלו, שעד היום לא שמעתי אותו במלואו.
fun fact: זה השיר היחיד בהיסטוריה של התחרות שסירבתי בתוקף להאזין לו עד הסוף.

ירון786

New member
איך הסיוט הזה -של גמאלה -קיבל מקום שני אצל הקהל ?

וזה שלשופטים טעם מוזר ומשונה כבר יודעים-מקום שני גם אצלם.

למעלה