אירוויזיון 2003 לצפייה ישירה (זה הכי דומה לביתן 2!)

dosfer

New member
אירוויזיון 2003 לצפייה ישירה (זה הכי דומה לביתן 2!)

אז חשבתי על זה ומישהו הזכיר פה את אירוויזיון 2003 שמזכיר בגודל האולם שלו את "ביתן 2".

ב2003 האירוויזיון התקיים באולם שבו היו 6500 צופים (כולם בישיבה) ואיכשהו כשאני צופה באירוויזיון זה נראה ממש יפה ולא קטן וההפך דווקא שאנשים לא קופצים ומשתגעים זה נראה מסודר ומתורבת יותר (לדעתי).

רמת השירים הייתה די בינונית, היו כמה שירים חזקים ולדעתי השיר הזוכה לא ראוי בכלל, דווקא השיר של ספרד היה לדעתי הכי חזק והיה ראוי לנצח אומנם הזמרת זייפה את נשמתה וחבל כי דווקא זה היה שיר די קל שאם הזמרת לא הייתה מזייפת היא הייתה זוכה! מה גם שההופעה שלה הזכירה לי מאוד את ההופעה של יוון שנתיים לאחר מכן!

הבמה.. איך לומר את זה.. במת אירוויזיון קלאסית! הכי מעניין שכל הבמות שבאו לאחריה נראו בדיוק כמוה עם שינויים קלים! האמת? במה יפה מאוד במיוחד לתקופה.. אני מאמין שבישראל הבמה תהיה יותר מודרנית, אבל לאחר הצלקת של 1999 אני כבר לא יודע למה לצפות.. לא שבמת 1998 הייתה טובה יותר כן?! חח

פעם ראשונה שצפיתי באירוויזיון הזה והאמת להפתעתי ממש נהניתי! אני המום שזה 2003 ולא משהו מ2007-2010.. שאפו!

אני חייב להגיד שאפו לבמאי המצלמות, העביר את השידור וצילומי הקהל בצורה מושלמת! האולם נראה ענק ועוד כולם בישיבה ויש שם רק 6500 איש! זה הזוי! שאפו! זה נראה כאילו יש שם לא פחות מ20,000 איש!

לגבי השיר שלנו, עולב העולבים! ליאור נרקיס אוי ואבוי!

dosfer

New member
השיר שלדעתי היה ראוי לזכות

אבל למה הזיופים???
אני המום איך הבמה נראית ענקית וזה אולם מה זה קטן.. זה הזוי!!

TA2020

New member
בדיוק כמו בית האח הגדול

האיזורים השונים שבו לא מאוד גדולים אבל כשצופים בהם דרך הטלוויזיה מתקבלות פרופורציות אחרות לחלוטין.

זה נקרא אפקט המצלמה. לא סתם אומרים שהמצלמה משמינה בכמה קילוגרמים. היא עושה את זה לכל דבר ולא רק לבני אדם... היא מגדילה הכל!

באירוויזיון גם יש חשיבות רבה לצבע השחור שיש באיזור הקהל ובצידי הבמה שגורמים לטשטוש הגבולות ולתחושה של מרחב למרות שאינה קיימת במציאות.

dosfer

New member
בדיוק באמת שמתי לב שהם הקפידו שהאולם יהיה מאוד חשוך

במיוחד בחלק של הישיבה כך במצלמה זה נראה ענק ואין סופי!
&nbsp
אני מקווה שיחשבו על זה ויחפו את כל קירות האולם בבדים שחורים או משהו..
&nbsp
אני גם אהבתי את עיצוב הבמה מאחורה שזה נראה כמו כוכבים אבל לאחר שראינו במות כל כך מודרניות קשה לחזור לבמות המושקעות של פעם.. 2003-2008 דווקא אני מתגעגע לעיצובים האלה..

dosfer

New member
עדכון - הוספתי את גרסת הסטודיו לפלייליסט

התאהבתי

babyface19

New member
אגב, אנחנו דיזזנו את השיר הזה, אם אני לא טועה.

ועוד נתון: זה האירוויזיון האחרון לפני הפעלת חצי גמר, כש-14 המדינות שסיימו ראשונות השתתפו ישירות בגמר האירו' ב-2004, שנערך באיסטנבול.

dosfer

New member
אני בהלם! מה שאומר שלישראלים היה טעם טוב!

חולה על זה מאז גיליתי את השיר הזה אני בלופים עליו חחח
&nbsp
הגרסה של מאיה בוסקילה מעצבנת אותי

&nbsp
זו הגרסה המקורית! עם המגע הלטיני.. חולה על זה!

babyface19

New member
גועל נפש על הקאבר של בוסקיצה לשיר הנפלא הזה

אני במקום יוצרי השיר ובת' המבצעת תובע אותה על התעללות בקאבר לשיר הזה.

dosfer

New member
היא אשכרה רצחה את השיר, מעולם לא אהבתי את הגרסה שלה

הייתי המום לשמוע שהגרסה המקורית בספרדית כל כך יפה ומתאימה! בוסקילה גרועה!

yogniz

New member
רמת שירים בינונית?!

אירווזיון 2003 זכור לי כאחד המוצלחים ביותר מבחינת שירים. בעיקר שהוא הגיע אחרי 3 אירווזיונים רצופים עם שירים חלשים מאוד יחסית לדעתי.
אהבתי כל כך הרבה שירים ב2003. טורקיה הייתה זוכה מוצדקת ואני זוכר שהצבעתי להם והייתי מאוד בעדם. אבל אהבתי במיוחד גם את איסלנד, בלגיה וצרפת והייתי שמח מאוד גם אם אחד מהם היו מנצחים. שירים טובים היו גם לגרמניה (טראש מוחלט אבל כמה שזה כיף), ספרד ורומניה. גם לרוב השאר היו שירים נחמדים. אפילו רוסיה בגירסאת הסטודיו לא היה כזה נורא והיה כיף לראות את טאטו במסגרת הזו, למרות שהן זייפו את חייהן.
ברצינות שזה זכור לי כאחד האירווזיוים המוצלחים ביותר, ונראה לי שעד 2010 לא אהבתי כל כך הרבה שירים.

ולגבי הבמה? אני מוכרח להודות שפעם ראשונה גיליתי שהאולם שם היה כזה קטן. הוא מעולם לא היה נראה לי קטן, אפילו להיפך, הבמה עצמה נראית מאוד גדולה (ובעיני גם יפה בהתחשב בתקופה) וזה מעודד מאוד מהבחינה הזו שגם ביתן 2 יצטלם כמו שצריך (מה שכמובן עדיין לא פותר לי את עניין השגת הכרטיס, אבל גם זה משהו)

dosfer

New member
השירים היחידים מהשנה הזאת שהייתי מסוגל לשמוע הם של

הולנד, ספרד, טורקיה ורומניה (שהיה חמוד)
&nbsp
בשבילי זה ככה..
&nbsp
מקום ראשון: ספרד (בפער ענק)

מקום שני: טורקיה

מקום שלישי: רומניה, השיר הרג אותי מצחוק אבל העיבוד מושלם!

מקום רביעי: הולנד

babyface19

New member
דווקא לטעמי שנה לא רעה בכלל.....

אז בנוסף לספרד וטורקיה, אהבתי נורא איסלנד, נורבגיה (בלדה נוגעת ללב, לפחות לטעמי) ,שבדיה, רומניה, גרמניה ,צרפת, הולנד, קרואטיה.
ולליאור נרקיס בשנה כזאת לא היה בכל סיכוי להתברג גבוה, גם בגלל השיר וגם ההופעה.
בכלל ,לא אהבתי אף ב-4 שירי הקדם הפרטי שלו באותה שנה.
&nbsp
אני זוכר אז עדיין שפחות בעידן האינטרנט של אי חשיפת שירים הקליפים שודרו בערוץ 1 רק יומיים לפני התחרות.

dosfer

New member
אני חייב להגיד שכשמעתי את השיר היווני נחנקתי מצחוק, זוועה!

שיר שילד בן 5 יכל לכתוב ואיך הוא שר אותו בפוזות זה עוד יותר הצחיק אותי..

בכל מקרה, לספרד גנבו את הניצחון, שיר מעולה! והתאים לתקופה בצורה מושלמת! אהבתי מאוד את ההופעה גם והצבעים והכל בעצם! אפילו את התלבושות..

ההופעה של הטורקיה הייתה נחמדה אבל הבגדים היו מחרידים, היא זייפה ולא הייתה בטון של השיר בכלל נשמעה גרוע... סבלתי! אם לא הייתה את גרסת הסטודיו לא הייתי מסוגל לשמוע!

לעומת זאת הספרדיה החזיקה את השיר שלה יחסית למרות שהיו קצת זיופים בעיקר בתווים הגבוהים, אבל באמת שהיא שיחקה אותה והביאה הופעה ווינרית..

למעלה