ישראל היום: 4 אלף כרטיסים בלבד יוצעו למכירה

trilliane

Well-known member
מנהל
אנחנו באמת חושבים ששכחת לקחת את התרופות... אבל היי, הפסקת

לחפור כאן מגילות על "מקורות ייעודיים"
שמספרים רק לך "סודות" מההפקה, אז אולי הקולות בראש נדמו, סוף סוף?

TA2020

New member
אולי עדיף לוותר על מקומות ישיבה ולהפוך את הכל לעמידה?

ככה יוכלו להיכנס יותר אנשים..

במקרה הכי גרוע - יכולים לשים טריבונת ישיבה קטנה בסוף הביתן בשביל VIP או שקר כלשהו אחר... אבל העיקר שרוב האנשים יעמדו.

עם קירות שחורים בצדדים לא יבחינו בגודל הבעייתי של האולם והמצלמה תוכל לתפוס הרבה אנשים...

dosfer

New member
אתה חושב שאנשים יעמדו 2 וחצי שעות?

מה גם שדווקא הטריבונות מגדילות את החלל כי הן בזווית מה שאומר שיוכלו להכניס יותר כיסאות (שורות) מאשר אם היו שמים כיסאות בזווית ישרה.. הטריבונות יכולות להכיל 6500 איש! וזה לאחר בניית הבמה כך שרוב אלה שהזמינו כרטיסים ייהנו ממושב על טריבונות הכיסאות.. ה1500 הנותרים יעמדו, או אם הבמה תהיה גדולה יותר אז רק 1000 יעמדו או ישבו בכיסאות, לדעתי עדיף לתת לאנשים לשבת בכסא ולוותר על כך שאנשים יעמדו, זה פשוט ייראה מסודר יותר ויהיה נוח לכולם, אנשים לא צריכים לעמוד 2 וחצי שעות, זה מטורף!
&nbsp
אבל די ברור לי שיהיה מקום לצפייה בעמידה כי זה מה שהיה באירוויזיונים הקודמים..
&nbsp
אם אני לא טועה באירוויזיון 2003 היו כ6000 מוזמנים ולכולם היו כיסאות, זה הצטלם נחמד בטלוויזיה ונראה טוב ומסודר! האולם שם דומה ל"ביתן 2" מבחינת הגודל, היתרון ב"ביתן 2" שאפשר להשתמש בטריבונות שלו שיכולות להכיל מעל 6500 איש! (לאחר הקמת הבמה) ועוד להוסיף כיסאות באמצע ל1100 איש נוספים! אם בעמידה אז יכנסו 1500.. אבל לפי דעתי זה יהיה יותר נוח לכולם לשבת על כסאות כמו בני אדם!

TA2020

New member
בהופעות אחרות אנשים לא עומדים שעתיים וחצי?

אנשים גם עומדים 4 שעות ויותר בהופעות.

אם כבר אתה מציע שכולם ישבו אז עדיף ליצור במה מרכזית שמסביבה יהיו כסאות (בדיוק כמו בפסטיגל). ככה תוכל להיות הכמות הגדולה ביותר של כסאות. משהו כמו 9000 מקומות.

VIK האחד

New member
רעיון מעולה, אהבתי מאד

במה אמצעית זה בדיוק הפתרון שצריך ליישם באולם בסדר גודל של ביתן 2.
זה גם יהיה "תקדימי" משהו, כי מעולם לא נערך אירוויזיון בתצורה שכזאת (לפי מה שידוע וזכור לי).
מה גם שבתיאוריה, זה יכול להצטלם ממש טוב, כי ההפקה ודאי "תשחק" הרבה עם הדינמיות של 360 המעלות.

trilliane

Well-known member
מנהל
בהחלט, אנשים עומדים גם יותר. לא כולם, כמובן, לכן צריך גם וגם

המתלהבים שקופצים ורוקדים כל ההופעה (כמו בהופעות רוק בפארקים וכו') יכולים לעמוד קרוב לבמה והם גם יצטלמו היטב בתור קהל מעריצים אוהד. אנשים קצת פחות צעירים/מלאי מרץ (או פחות צעירים ו/או בריאים) ישבו.

כמה דברים.

א. יש קיבולת חוקית שהאולם הזה יכול להכיל. מעבר לזה זה בעיה עם אישורים של משטרה וכיבוי אש.
כלומר אם האולם מורשה להכיל לצורך העניין 9000 אנשים אז גם אם הצלחת להכניס 12000 אתה נדרש לאישורים בירוקרטיים שהם לא ניתנים בקלות.
ב.
אתה הולך על רעיון מאד טוב לדעתי אבל ניתן לשכלל אותו.
אני בעד שעל הרצפה הקייימת ימקמו צופים רק בעמידה אבל ליצור טריבונות בצורת "ח" שיאפשרו למקם עוד צופים (בעמידה או ישיבה. זה ממש יכול הלגדיל את כמות הצופים (ובהתאם את הכרטיסים).

dosfer

New member
בכל מקרה יקימו טריבונות ובכל מקרה יהיה אזור לעמידה...

אני חשבתי שיוותרו על עמידה ויכניסו כיסאות במקום!

לפי מה שהבנתי עם במה אפשר להכניס עד בערך 7000 איש (שלכולם יהיה כיסא) וזה לדעתי מספיק! יהיה לכולם נוח, לכולם יהיה כיסא והם יראו את ההופעה בכיף ובלי לחץ במקום לעמוד כל הערב, זה מטורף!

מה גם שזה לא כזה משנה אם יצלמו את הקהל יושב, לא יקרה כלום, זה גם יכול למנוע ממעריצים לעלות לבמה בלי רשות כי הם לא יהיו צמודים לבמה! אזור הישיבה יהיה 2 מטרים הרחק משפת הבמה, מופרד במחיצות ויעמדו מאבטחים ברווח שנוצר..

למעלה