ישראל היום: 4 אלף כרטיסים בלבד יוצעו למכירה

bigop1

New member
ישראל היום: 4 אלף כרטיסים בלבד יוצעו למכירה

ועוד היו לי תחזיות אופטימיות של 6 אלף כרטיסים, בקיצור עוד שנה שנראה את האירוויזיון מהבית

Brady

New member
גם לי

לא טענו שיהיו 8,000-9,000 אחרי הבמה? אכן מבאס לקרוא את זה.
&nbsp
ואולי אפשר להקים את הגרין רום מחוץ לאולם (כמו במאלמו, לא?)

dosfer

New member
אני משער שאת הגרין רום יעבירו לאולם אחר..

בנוגע לכרטיסים זה היה לי ברור שזה לא יהיה 10,000 כמו שאמרו כי המקום מאוד קטן אם מוסיפים לו במה וטריבונות ישיבה, הטריבונות ישיבה תופסות כשני שליש מהמרחב! מה שאומר שבאמצע בין הבמה והטריבונות יעמדו בערך כ1500 איש..
הטריבונות עצמן יכולות להכיל עד 6500 איש! (לאחר הקמת הבמה) ועוד 1500 איש יעמדו!
מה שאומר שהאירוויזיון יכלול 8000 איש בערך.
&nbsp
מזכיר לי מאוד את אירוויזיון 2003 מבחינת הגודל!
&nbsp
אבל וזה אבל גדול! אם הגרין רום גם יתווסף לאולם הוא יתפוס מקום של כ500 איש (עמידה) מה שאומר שיישאר מקום רק ל1000 צופים בעמידה! ומספר האורחים הכללי יעמוד על 7500 איש!
&nbsp
אני לא דואג כי בכל מקרה לא התכוונתי לקנות כרטיסים או ללכת, אני גם ככה אצפה מהבית..
&nbsp
בנוגע לרווח מהכרטיסים, אני צופה שכל הכרטיסים גם לחזרות, גם לחצאי הגמר וגם לגמר ייגמרו תוך שבועיים מפתיחת האפשרות לרכישה! מעט כרטיסים כך שהסיכוי שכולם יימכרו גדול מאוד! שזה פלוס!

babyface19

New member
שוב פעם, גרין רום יהיה בביתן 1 הצמוד לביתן 2, כי יש מעבר....

ביניהם.
כך אמרה דוברת מרכז הכנסים והירידים.
ישתמשו בביתן 12 עבור צרכי ההפקה.

dosfer

New member
אז תביא קישור לסרטון או לכתבה

כי קשה לי להאמין שיוותרו על גרין רום באולם, זו כבר מסורת..

babyface19

New member
הראו לי תמונה באחת מקבוצות הפייסבוק ,שבה דוברת המקום....

כתבה, שיעשה שימוש ב-3 ביתנים: ביתן 2 כאולם ראשי ,ביתן 1 כגרין רום, כי יש מעבר מקשר בין שני הביתנים האלה, וביתן 12 ישמש לצוות הפקת האירוע.
אני לא כותב סתם דברים.
אין קשר למסורת, זה הכל תלוי במבנה האכסניה שמארחת את התחרות. אני גם מניח שEBU היו מודעים לזה כשבחרו בת"א, אז מניח שההפקה תמצה את מה שאמרה הדוברת של המקום.

בלואנגל

New member
לשים את הגרין רום בתוך הקהל זו טעות

הרעיון נחמד ועד 2018 הוא אכן עבר בלי תקלות,
אבל כבר היו התפרצויות לבמה כמה וכמה פעמים.
אם אותם פרובוקטורים שמתפרצים לבמה, היו מחליטים במקום ללכת ולשפוך מים על התסרוקת המנופחת של איזה זמרת, בדיוק כמה דקות לפני שהיא עולה להופיע, מה אז?

Shirly23

New member
עד כמה שאני שמחה שהאירוויזיון יהיה בתל אביב

ולא בירושלים שהייתה ממיטה עלינו אסון דיפלומטי - אירוע בסדר גודל של פסטיגל ממוצע עם כמה אלפי צופים באולם ורק כ-4,000 כרטיסים למכירה ימסמס את כל האירוע הגדול שרצינו להביא לפה. דיברו על עשרות אלפי תיירים ? שישכחו מזה. אם רק 4,000 כרטיסים מוצעים למכירה ונניח רק מחצית מהם יילכו לקהל האירופאי אז במקרה הטוב יגיעו לכאן 10,000 תיירים וזה יהיה עולב העולבים. דיברו על פי שלוש לפחות. תהיה חגיגה ויהיה שמח זה בטוח אבל בעיקר עם קהל מקומי ופה ושם איזו קבוצת תיירים מבולבלת. חגיגה בינלאומית לא תהיה עם אולם של פסטיגל שלא לדבר על התקציב הנמוך המתוכנן לאירוע. העיקר אנחנו מכתירים את עצמנו למעצמת טכנולוגיה והיי טק. אולם אירועים נורמלי אין פה.

yogniz

New member
לא חושב שכמות התיירים הם אישיו משמעותי-אבל אם כבר, שכחת משהו

והמשהו הזה - הוא שיש כוונה (מצויינת) להזיז את מצעד הגאווה בתל אביב כך שיתחבר מייד אחרי/לפני האירווזיון. מצעד הגאווה מושך אליו אלפי תיירים מה שיגרום ללא מעט תיירים להשאר פה למשך פרק זמן ארוך יותר, מה שיכניס יותר כסף לקופת המדינה והעירייה.
ועם זאת ועם כל הכבוד לאירווזיון, אני חושב שהפוטנציאל התיירותי של המצעד גדול מזה של האירווזיון. ושבאופן כללי ההתרגשות, השמחה וההרים שבונים על אירוח האירווזיון בארץ הם יותר בפאן של יח"צ - איך ההפקה תראה בטלוויזיה ומה היא תשדר לאירופה ולעולם בנוגע לישראל. גם במובן המדיני/פוליטי בלה בלה בלה, אבל גם במובן התיירותי, כלומר להשתמש באירווזיון כדי לחשוף את הצופים לישראל ולעודד תיירות אליה. אני חושב שההתרכזות היא פחות על תיירים במהלך האירוע עצמו, שבמונחים של תיירות בהסתכלות שנתנית - התיירים שיגיעו לכאן הם כסף קטן. אז אני חושב שכמה אלפי כרטיסים לפה או לשם הם עניין שפחות מעסיק את ההפקה.
(אבל כאמור מצעד הגאווה בהחלט ישמש מקפצה לנצל את המומנטום גם באירוע עצמו עד הסוף).

Shirly23

New member
יהיה זה חתיכת אתגר לעיריית תל אביב לקיים בשבועיים

גם את חגיגות יום העצמאות, גם את חגיגות האירוויזיון וגם את חגיגות מצעד הגאווה. אם זה יצלח אז שאפו ענק.

tapuzzo

New member
חחח אתם באמת חושבים שהם יתנו לארח כאן

רשעות השידור החליפה תכסיסים במקום לאיים בירושלים הם יעברו לאיים הבביתא

DH1212

New member
אז סתם יאן פרסם בערוץ הרשמי של האירוויזיון ביוטיוב הצהרה?

כי הוא מתכוון לקחת את הכל לספרד עוד שבוע שבועיים? כי הוא מתעקש לעשות מעצמו צחוק?
&nbsp
תגיד, אתה מודע לזה שאתה הזוי? כי הכרה בבעיה היא השלב הראשון בפתרונה.

בלואנגל

New member
מה לא מובן?

כל העניין הולך להיות משודר מאולם בפראג, ורק יעמידו פנים שזה בישראל!
למעשה לא הולך להימכר אפילו כרטיס אחד! מראש יגידו שכל הכרטיסים נמכרו.
את האולם בפראג יאיישו ניצבים שהוחתמו על מסמך סודיות!
לצורך ההפקה, הביאו את האנשים שזייפו את הנחיתה של האמריקאים על הירח ב-1969!

Rori90

New member
אה עכשיו הכל ברור

"כאן" בכלל לא מתכננים לארח את התחרות אז הם כל הזמן (הם או ה"מקורות" המיוחדים) ממציאים תירוצים אחרים, פעם תירוצים של תקציב ופעם תירוצים של חזרות בשבת ובעיות עם חרדים ונתניהו. ובכלל, התחרות לא אמורה להתקיים בספרד? או בכלל בפראג? לא היה דיבור על כך שכדאי להכין את אנשי פראג שבקרוב הם יארחו את התחרות?
מה פתאום, למה שיארחו אם התחרות תהיה בכלל בתל-אביב והיא תיראה כמו פסטיגל עולב עולבים עם כמות תיירים מצומצמת ואין בכלל מספיק רכבות כדי להסיע כל-כך הרבה תיירים והחמאס עלול לשגר טילים על הפרצוף של יאן אולה סאנד והפסנתר שיעלה באש באמת יעלה באש מהטילים...
רגע רגע, אפשר להירגע כי אסי וגלית גוטמן ינחו את התחרות בוודאות (רק לא ארז וגאולה? נו באמת הם כאלו זקנים ולא אטרקטיביים).
בתכלס? עם כמות החמיצות שהולכת במדינה הזו אולי אנחנו באמת לא ראויים לארח אותה. לא מסוגלים להנות אפילו יום אחד ממשהו בלי להתחיל לחפש רק את השלילי. וזה מבלי לדבר על כל הגאונים מהפייסבוק שכועסים על כך שירושלים בירתנו לא מארחת את התחרות (למרות שאירחה אותה כבר פעמיים) למרות שישראל היא לא רק ירושלים ואיפה נשמע דבר כזה שעיר הבירה לא מארחת את האירוויזין? (ממ, מאלמו 2013, ברמינגאהם 1997, איסטנבול 2004, דיסלדורף 2011 והרשימה קצרה מלהכיל...)

trilliane

Well-known member
מנהל
יש אנשים שאי אפשר לרצות... תמיד ימצאו על מה להתלונן

למעלה