נתקלתי בתגובות של ערבים, יש משהו מעצבן בהן...

dosfer

New member
נתקלתי בתגובות של ערבים, יש משהו מעצבן בהן...

הם כל כך שמחים שירושלים לא נבחרה ואומרים שהם כאילו "ניצחו" שירושלים לא מארחת כי זו עיר הבירה של פלסטין כביכול ולא של ישראל.. ויש מלא מלא תגובות חיוביות לזה ומלא מלא לייקים, אפילו יותר לייקים מלהודעות ששמחות על כך שתל אביב מארחת!

אותי... כציוני... זה... מאוד מעצבן!! כבר היה אולם נהדר הכל היה בסדר, חוץ מעניין השבת.. רק אם לא היה את העניין הזה..

אני מבין שתל אביב יותר קורצת לקהילה ובאמת 90% מהקהל של התחרות הם מהקהילה הגאה אז באמת תל אביב היא סבבה בקריטריון הזה.. וגם מבחינת השבת תל אביב פועלת כרגיל...

אבל לא יודע שאני רואה איך הערבים והאירופאים הרשעים שמחים שירושלים לא מארחת זה די מעצבן אותי... כואב לי שהם צוחקים ונהנים מהספק שירושלים הודחה כדי שהעולם לא ישמע שירושלים העיר "הכבושה" מארחת...

DH1212

New member
השמחה הזאת היא סתם התלהמות שנובעת מהפסדים צורבים של ה..

פלסטינאים והמוסלמים בכלל בשבועות האחרונים. העולם ליטרלי נוטש את הפלסטינים לטובת ישראל.

טראמפ מכיר בירושלים כבירת ישראל ומעביר לשם את השגרירות האמריקאית
טראמפ מפסיק את התרומות לאונר"א לגמרי
טראמפ פועל להקטנת מספר ה"פליטים" הפלסטינים
טראמפ מקצץ 25 מיליון דולר מהתרומות לרשות הפלסטינית
טראמפ סוגר את נציבות הרשות בארצות הברית
סעודיה מהדקת את הקשרים שלה עם ישראל על בסיס יומ-יומי - והיום- דיווחים על רכישת כיפת ברזל מאיתנו.
רצועת עזה על סף משבר הומניטרי
האירוויזיון יתקיים בישראל אחרי הכל

אירופה מתקטבת בדעה למהגרים, למוסלמים ולאיסלאם. אם פעם המוסלמים נחשבו להיות האנדרדוג, האלה שאירופה תקבל ותראה להם את האור - היום אירופה מתקטבת, כשרוב אירופה פונה לימין. כבר כמה מדינות הוציאו את הבורקה מחוץ לחוק (צרפת, דנמרק, אוסטריה וכו'). בשוודיה מפלגה-אנטי מוסלמית קיבלה 17% מהקולות. איטליה כבר לא מפחדת להגיד שנמאס לה ממוסלמים. בהולנד כבר יש פוליטיקאים שיוצאים נגד האיסלאם והשפעותיו על אירופה בגלוי.
היחידים שעוד איכשהו קונים את הלוקש המוסלמי הם האנגלים שאיכשהו עוד חושבים שהחלומות הילדותיים על מולטי-קולטורליות הם אפשריים והם עוד איכשהו מתקטבים שמאלה. אבל סך הכל אירופה מהפכת אנטי מוסלמית לפי שעה.

ברור שהם יעשו רעש ברשת. לעשות רעש ולנסות לסחוט קצת אמפתיה מהאירופאים זה הדבר היחידי שנשאר ללוזרים הפתטים האלה לעשות. ירושלים בירת פלסטין? סבבה. בגלל זה אתם לא יכולים להכנס אליה בלי אישור ישראלי? שיעשו לי טובה.

dosfer

New member
כשאני רואה איך צוחקים ברשת וכל תגובה מקבלת מאות לייקים

והכל נגד ישראל ולצחוק על העניין של ירושלים אני לא יכול שלא להתעצבן, יש יגידו שאני קטנוני אבל מה לעשות אני ציוני מוחלט ומה לעשות זה די מעצבן אותי ואני רק יכול להתנחם בכך שהאירוויזיון יהיה בישראל.. למרות שהוא לא יתקיים בעיר המועדפת..

אני לא יכול שלא לחשוב על כך שתל אביב נבחרה בכוונה גם בגלל העניין הזה וכדי שהEBU לא יקבלו מכתבים וצעקות על שהם בחרו בירושלים כעיר המארחת, נראה לי שהם בחרו בתל אביב כי הם ידעו שזה יגרום להם להיראות טוב גם בעולם הערבי וגם מבחינת הקהילה הגאה..

DH1212

New member
אבל מי אלה שצוחקים ומי המאות שנותנים לייקים?

ערימות של מוסלמים אנטישמים ושונאי ישראל. חדש לך שיש מליארד איש ששונאים כל דבר שאיננו ערבי-מוסלמי?
&nbsp
באופן כללי אל תתרגש מהרשתות החברתיות. הם רעשי רקע ותו לא. אל תשכח שאירופה היא זאת מלכתחילה שהביאה לך את הניצחון.

dosfer

New member
עכשיו כשאני חושב על זה יש משהו במה שאתה אומר

האירופאים באמת אלו שהביאו לנו את הניצחון עם הצבעות מהבית, גם השופטים היו ממש נחמדים לישראל..
&nbsp
וסתם ככה נכנסתי לראות מה התגובות, שמחתי שהיו תגובות טובות אבל התגובות המובילות ואלה שרואים אותן הכי הרבה הן התגובות המגעילות של האנטי ציוניים וערבים! וזה פשוט מעכיר את האווירה.. והיה אחד שזרק משפט "נו בטח שיהיה בתל אביב, ירושלים לא שייכת לישראל" (כולל סמיילי צוחק ודגל פלסטין) אתה לא מבין כמה לייקים התגובה הזאת קיבלה ועוד אחרי התגובה הזאת כמה אחרים פשוט שיכפלו אותה לפוסטים נוספים...

DH1212

New member
אז מה?

תסתכל על ההופעה של נטע באירוויזיון, יש יותר דיסלייקים מלייקים - מה זה אומר? כלום. שהייטרים כאלה ואחרים יותר רועשים ויותר נראים מהאוהבים.
&nbsp
שהרי אכן מלשפוט מהתגובות ברשתות ומהדיסלייקים מהצד זה ייראה כאילו ישראל לא ניצחה וכולם שונאים אותנו. אבל ככה זה - אלה ששונאים הם רועשים יותר, בעוד אלה שאוהבים עושים פחות רעש.
&nbsp
אז יאללה, כמה ערבים, אירופאים שמאלנים וסתם אוחצ'ות-הלני-פורייה למינהם עשו לייק לתגובה שונאת. ביג פאקינג דיל. במקום לכעוס על השנאה שלהם, תהנה מהמירמור שלהם. המירמור והשנאה הם רק תוצאה ישירה של ההצלחה שלנו.

dosfer

New member
באמת עכשיו כשאני חושב על זה, זה יצא לטובה..

תל אביב עומדת בקריטריונים, יכולים לעבוד בשבת, עיר מותאמת לקהילה אז כן יש בה המון דברים חיוביים
&nbsp
אני עדיין חושב שהאולם קטן ויראה עלוב אבל אני מקווה לטוב ולפחות שהצילום יוציא מהאולם את המיטב!
&nbsp
והערבים והאירופאים האנטישמים והאנטי ציונים הארורים שיכחדו אמן!

dosfer

New member
אני כבר צופה פאדיחה וצחוקים מהערבים על ההכרזה של נטע

כולנו זוכרים את ההכרזה המרגשת שנטע אמרה "פעם הבאה בירושלים" עכשיו זה די ברור לי שאחרי הבחירה בתל אביב זה רק עניין של זמן שיצא סרטון פארודיה שיצחק על העניין שכאילו יקחו את הקטע הזה שהיא אומרת את המשפט ואז בסיומו יהיה מן צליל של "שגיאה" ואז תופיע ההכרזה של EBU על תל אביב ויראו ערבים חוגגים ושמחים וכל זה..

sapir aloud555

New member
אויש נו, בקטנה.

נטע אמרה בראיונות אחרי הגמר שזה פחות משנה, העיקר שהאירוויזיון יהיה בישראל. היא גם המליצה לתיירים לבקר בשתי הערים, כי לדעתה שתיהן מראות צדדים של ישראל שכדאי להכיר.
&nbsp
אל תקח את השנאה ברשת יותר מדי ברצינות. יש הרבה אנשים שכותבים שטויות, לרוב מבורות (ואני אפילו לא מדברת על פוליטיקה - ברגע שישראל ניצחה ראיתי מאות תגובות שהניצחון לא הגיוני כי ישראל לא באירופה), אין טעם להתעסק בזה.

בלואנגל

New member
אם זה מה שיעלה חיוך על פניהם אז סבבה

כי מעבר לזה באמת שאין להם שום סיבה לחייך. מדובר באנשים נבערים שחיים במדינות דיקטטוריות. אלה מהם שהצליחו להגר לאירופה מנסים להפוך את אירופה לאותה מדינה חשוכה ופרמיטיבית ממנה הן ברחו.

dosfer

New member
בפייסבוק הרשמי של האירוויזיון

יש יותר מדי תגובות כאלה פשוט תחפש בפייסבוק את העמוד הרשמי של התחרות ואתה כבר תראה, אי אפשר לפספס אלה התגובות המובילות!

lidia80

New member
הכי חשוב שב2020 התחרות תתקיים בישראל

ועד אז לאילת יש מספיק זמן להתכונן

dosfer

New member
אם זה יקרה זה יהיה שיחוק חחח ההיסטוריה תחזור על עצמה!

ונאמר אמן!!

DH1212

New member
צ'מעו אם נבחר נציג טוב

עם עוד להיט היסטרי, ושאר השירים יהיו חלשים - יש בהחלט סיכוי!

dosfer

New member
חחח מבחינתי עוד זכייה ישראלית תהיה מבורכת

אבל לא נראה לי שנארח פעמיים כי זה המון כסף..

למעלה