תל אביב תארח את אירוויזיון 2019

E u r o b o y

New member
תל אביב תארח את אירוויזיון 2019

4 חודשים לאחר הניצחון של נטע ברזילי באירוויזיון עם "Toy", הזכייה הרביעית של ישראל בתחרות - הוכרזה העיר המארחת של אירוויזיון 2019: תל אביב

תל אביב תארח לראשונה את תחרות האירוויזיון שתיערך בביתן 2 במרכז הירידים

חצי גמר 1: יום שלישי, 14 במאי 2019
חצי גמר 2: יום חמישי, 16 במאי 2019
הגמר הגדול: יום שבת, 18 במאי 2019 (בהשתתפות ישראל)

עונת אירוויזיון מרגשת ומהנה לכולנו, כל הדרך לתל אביב 2019

dosfer

New member
אני בהלם! באמת שקיוויתי שיבחרו ב"פיס ארנה", דווקא "ביתן 2"?

לפי התוכניות הקיימות עם במה המקסימום שיכולים להיכנס שם זה 8000 איש! (כולל בעמידה) כך שמבחינת הכמות אורחים אירוויזיון 2019 יהיה הקטן והצנוע ביותר!
&nbsp
אני רק יכול לקוות שאם כבר בחרו באולם קטן לפחות שהבמה תהיה גרנדיוזית ומיוחדת יותר מכל הבמות שהיו בשנים הקודמות ושישראל תפיק את האירוויזיון בצורה מושלמת!
&nbsp
בהצלחה לכל המעורבים בהפקת האירוויזיון

trilliane

Well-known member
מנהל
איך בהלם? קיבלת אין ספור התרעות... פשוט העדפת לחיות באשליות

כי לא רצית להשלים עם הבחירה... חיפשת כל תירוץ לפסול את המידע, גם כשהיה ברור לחלוטין לאן הרוח נושבת.
&nbsp
לפי מה שפורסם היום ב"כאן", הביתן אמור להכיל כ-10,000 צופים (אולי אחרי הרחבה? אין לי מושג), והאירועים יתפרסו בכל תל אביב, כך ש"קטן וצנוע" זה ממש לא יהיה, גם אם באולם עצמו יהיו אלף או אלפיים איש פחות. זה באמת לא מה שישנה לאירוויזיון הזה, עם כל הכבוד.

bigop1

New member
בושה וחרפה האירוויזיון הכי קטן מאז 2003

לא יודע מה יותר קטן האולם בריגה או הביתן, האירופאים מחרימים את הבירה שלנו מבאס

dosfer

New member
אז זה מה שיקרה השנה..

הגרין רום יעבור לאולם אחר!
כמות האורחים תהיה הקטנה ביותר מכל אירוויזיוני העשור!
השנה כנראה שהבמה תככב בצילומי ההופעות כדי לא להראות את העליבות של כמות הקהל!

bigop1

New member
6 אלף תהיה הכמות שתוכל להיכנס, אפשר לשכוח מכרטיסים

הכל ילך למקומבנים וספסרים

trilliane

Well-known member
מנהל
מה זה עליבות...
כאילו מספר הנוכחים באולם הוא מדד

לאיכות התחרות, ומעריצי אירוויזיון מתרפקים בערגה על תחרויות עבר לפי כמות הקהל...

&nbsp
זוכר את שנת תרפפ"ו, כשהיו בקהל 9,823 אנשים? אח, אילו היו הימים!

ישבתי מול המרקע והתחרות הייתה כ"כ מלהיבה שספרתי ראשים בקהל.
היה מרגש.

babyface19

New member
העיקר שזה יהיה בישראל ולא משנה לי איפה, כי אני אהיה שם

נכון, פחות 2000-3000 צופים,אבל צריך לחשוב על מעבר לאולם עצמו ,כלומר על עניין השבת וההסעים בשבת, ו-EBU פשוט לא רוצים כאבי ראש, כשאני מנסה להיכנס למוחם ,לגבי מה הביאם להחלטה לבחור בעיר לחוף לים ולא בבירתנו. מאמין שיהיו לנו המון תיירים כאן, כי יש כאן את עניין כפר האירויזיון ,שיכול להיות מוקם באותו מתחם ו/או בכיכר רבין.
לדעתי זה גם אחד הקריטריונים החשובים מעבר לאולם שחשוב להם, כפר אירוויזיון, שהוא חובה לעיר מארחת.
לדעתי הם לא רצו לקחת סיכון עם הפגנות של פלגים חרדים ליד מתחם התחרות וליד כפר האירוויזיון.
&nbsp
בכלל, אירויזיון אינו חייב להיות בעיר בירה. עד היום שליש מתחרויות האירו' שנערכו עד היום לא היו בעיר הבירה של המארחת, בדיוק כמו הסטטיסטיקה של הזוגות שמתגרשים חחחח

אני עצוב שעכשיו לא כל אחד יכול להשיג כרטיס לתחרות, אבל....לי זה בונוס - 4 תחנות נסיעה מהעבודה

בלואנגל

New member
"האירופאים מחרימים את הבירה שלנו"? נו באמת!

הוגשו 2 הצעות.
עיריית י-ם לא הייתה מוכנה להתחייב שתאפשר לעבוד במהלך השבת.
איך אתה מצפה שב-EBU יקבלו הצעה כזו?
אם עיריית י-ם הייתה מבטיחה שהם יאפשרו עבודה ותחבורה במהלך השבת, אני מניח שהארנה בי-ם הייתה נבחרת, אבל כשהעירייה נשענת על קואליציה חרדית, אין מצב שזה יקרה.
ואגב, האירוויזיון נערך בת"א, אבל את מתן הנקודות אפשר לעשות מי-ם, ואפשר לדחוף שם "דיס איז ג'רוסלם, דה קפיטול אוף יזראל קולינג!"
&nbsp

legrandzizon

New member
אכלת ת ראש כבר!!

יאללה תשמח! מה עדיף?? חרמות ובושות? אז יהיה אולם קטן ביג דיל. העיקר ההפקה והעיר המדהימה.

yogniz

New member
למען האמת זה מעודד. ריגה בכלל לא נראה קטן.

ריגה זכורה לי לטובה והאולם שם לא נראה קטן בכלל. אם הוא אכן ממש קטן כמו שאתה אומר זה רק מראה שאפשר לגרום לזה להצטלם גדול. בטח ב2019 שהכל יותר מתקדם.
למען האמת מאז שנת 2000 הפעם היחידה שאולם היה נראה קטן באופן מביך לדעתי, היה בטאלין ב2002. מעבר לזה הכל עבר מסך כגדול מספיק (ולגבי במות מכוערות זה כבר עניין אחר)

bigop1

New member
איכות גרועה אין יציעים מסביב והכל חשוך

שכחת שמצלמים היום ב4K שמים לב לכל דבר, בושה אם האירוויזיון יראה ככה

yogniz

New member
אני מדבר נטו על גודל

והגודל של האולם הזה בריגה נראה גדול מאוד.

trilliane

Well-known member
מנהל
אלוהים ישמור, למי אכפת?! אני זוכרת את השיר הזה כאחד השיאים

של הערב, הוא נראה מהמם, ומה ומי רואים בקהל זה הדבר האחרון שמעניין אותי כצופה בתחרות. גם כשאני הולכת לתיאטרון, אגב, אני מסתכלת על הבמה ולא על הקהל. עד שהגעתי לפורום הזה לא ידעתי שיש אנשים שהאובססיה שלהם אינה איך מצטלמות ההופעות אלא איך מצטלם הקהל. אתם אנשים מוזרים מאוד.

dosfer

New member
מי שיכול לערוך בויקיפדיה תוסיפו סעיף "אולם התחרות"

ותוסיפו "ביתן 2 מרכז הירידים"

למעלה