המלפפוניאדה1# התוצאות!!!

tajci

New member
המלפפוניאדה1# התוצאות!!!

הרגע לו חיכינו סוף סוף הגיע!!!
אחרי שבועיים של תחרות מרתקת, ובסוף קרב צמוד ומותח, אני שמח לחשוף את התוצאות הרשמיות של המלפפוניאדה הראשונה.
תודה לכל המשתתפים. באופן אישי נהנתי מאוד והכרתי הרבה שירים מעולים (שלא הייתי מצליח להגיע אליהם ללא התחרות!!!).

חשיפת התוצאות תעשה ע"י הסימולטר בקישור הבא:
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/224190/melafefoniada1

התוצאות המלאות בקישור הבא (ממליץ להתאפק ולנסות את הסימולטור המצוין שהכרתי בזכות sg151):
https://scorewiz.eu/scoreboard/sheet/224190/melafefoniada1/5qZJjKn7

מבקש בכל לשון של בקשה לא לפרסם ספויילרים ללא סימן ה
(או לחיליפן פשוט לכתוב ספויילר). יותר מאשמח לראות את התגובות שלכם בנוגע לתוצאות, פידבקים לקראת המהדורה הבאה, דעתכם בנוגע לזוכה וכו'.

ברכות לזוכה המאושר/ת

שתהיה לכם אחלה עונת מלפפונים וניפגש במהדורה הבאה!!!

Gabygenio

New member
ברכות לזוכה

כמעט! מקום שני מכובד. ו2 שירים בטופ 10 :)

תודה לכל מי שניקד ואפילו כמה דוזים. אני רציתי שkaty B תנצח, כי זה אחד השירים היחידים שבאמת נכנסו לפלייליסט שלי.
בקשר לזוכה, אני לא ממש אהבתי, אבל ניקדתי בלית ברירה. לא היו הרבה שירים שהתחברי אליהם.
ומסר לממיאללה: השיר הכי גיי אבר בפורום עקף בגדול את הזמר האהוב עליך. ובלי קשר (או שעם קשר), פעם הבאה הייתי מתבטא בקצת יותר רגישות, כי להגיד גיי בתור דבר רע קצת פוגע בי אישית, ואני לא אדם שנעלב/נפגע בקלות. תאמין לי.

tajci

New member

ברכות על המקום השני, זה היה ממש קרוב...
מצטער שלא ניקדתי, בניגוד לאחרים היו לי הרבה שירים שהתחברתי אליהם, ולפחות שלושה שירים שממש היה לי קשה לא לדרג.
דוקא כשראיתי את ההערה על השיר הכי גיי הבנתי את זה כמחמאה, לא חשבתי שזה יכול לפגוע ואני מצטער(כמארגן התחרות) אם יש עוד שהתבאסו על זה. המטרה של התחרות היא ליצור עינין והנאה בפורום.
בהמשך אפרט קצת יותר על התוצאות והמחשבות שלי.
שוב תודה על ההשתתפות וכל הכבוד על המיקומים הגבוהים שלך.

Or Levy1

New member

אני שלחתי את טרוי סיון&אריאנה, ואת השיר מסיבות של התחרות של פליקס.
הייתי בטוח שהשיר הענק של טרוי סיון יצליח ויגיע מאוד גבוה ואילו השיר של פליקס ייכשל, קרה ההפך (מקומות 6,13 מתוך 21)
&nbsp
הזוכה הוא שיר טוב אך לא הטוב ביותר בתחרות, וגם לא השני הכי טוב, נתתי לו 7. בכל מקרה ברכות.
מתי תפוזינה סונג קונטסט?

GALxp

Well-known member

מקום 19 מתוך 21 לאחד השירים היותר טובים בתחרות
לא בדקתי, אני היחיד שהתחרה עם שיר אחד?
לפחות הזוכה ראוי. התלבטתי האם לתת לו דוז, בסוף בחרתי בשיר האיטלקי בגלל הסי-פארט האדיר.
&nbsp
אני זוכר שנתתי 8 או 10 נקודות ל-Oonagh באחת התחרויות (אינטרקראון אאל"ט) עם השיר Orome. כעת אני מאזין לכמה שירים שלה וכולם נשמעים אותו דבר. היא לא שמעה על גיוון? היא מזכירה לי את אילן פלד (שאני מאוד מחבב), שעשה קריירה על דמות אחת. וואן טריק פוני.
&nbsp
את השיר של שרה קונור אני אוהב יותר בגרסה הספרדית שהשתתפה באחת התחרויות (תפוזינה אאל"ט), נדמה לי שנתתי לה אז 10 נקודות אם לא דוז.
&nbsp
שתי תחרויות אדירות שישארו רק בזיכרון

&nbsp
תודה לשלושת מנקדיי
בעיקר לגבי על העשר. ותודה לtajci על ניהול התחרות. היה נחמד.

ככל הכבוד על הארגון של התחרות..על הנחישות....
&nbsp
אצלי התחרות הייתה חמוצה במיוחד

&nbsp
&nbsp
שבוע טוב!

tajci

New member
הסיכום שלי לתחרות

אז שוב ברכות לזוכה.
היה ממש כיף (ומאתגר) לארגן את התחרות הראשונה של המלפפוניאדה. תודה לכל מי שזרם איתי ושלח את השירים.
אולי בגלל הארגון, חרשתי על הפלייליסט ובאמת התאהבתי בהמון שירים.
לזוכה, הענקתי 12 נקודות. הוא שיר מצוין ומהנה, זמר שלא הכרתי לפני. מסוג השירים שהיו בטוח מצליחים באירויזיון. או לפחות אני הכי הייתי אוהב...
לגבי המקום שני, אני מאוד מסמפט את הזמרת והשיר ממש מדבק. אבל גם קצת מעייף וחוזר על עצמו. בשלב מסויים כבר הייתי בטוח שהוא המנצח...
קייתי בי אחת ההפתעות של התחרות. הפקה מדהימה, קול נפלא ודיווה שיכולה לזכות באירויזיון. מאוד אשמח לראות אותה בעתיד מייצגת את בריטניה.
המקום הרביעי, היה אחד השירים שמייד תפסו אותי. אני ממש אוהב את הזמר ואת השירים המעולים שלו. התלבטתי מאוד האם לתת לו את הדוז.
הופתעתי מאוד מהדירוג הנמוך של טרוי סיון, בעיני אחד השירים הטובים בתחרות. תודה למי ששלח, היה לי ממש כיף להכיר אותו.
עוד אכזבה מהמיקום הנמוך, הוא השיר הנהדר של ג'ק באג. וואו, איזה קצב וקליפ מסחרר. תענוג. לפחות זכיתי להכיר ולהתמכר אליו.
לגבי השירים שאני שלחתי. ציפיתי למיקומים גבוהים יותר, אבל גם באמצע זה בסדר

מוסטי הוא אומן שאני ממש מעריך. גיליתי אותו ממש במקרה ומאז אני חורש על השירים שלו. בעיני הוא ממש לא בינוני ושווה לתת לו עוד הזדמנות. הנה הלהיט האחרון שלו:
https://youtu.be/5HKLb1p-p3o
רושל היא זמרת מעולה וסופר מעניינת. הלהיט שלה אומנם נשמע כמו הרבה מהז'אנר, אבל בעיני יש לה המון איכויות ועוד נשמע ממנה (מקווה שתיצג את הולנד...). הנה עוד שיר מצוין שלה (ואחלה להיט קיץ היסטרי להעברת הזמן בכיף):
https://youtu.be/HiRl1VcUv1Q
ולסיום, לא ידעתי איך הפורום יקבל תחרות חדשה. גם אני הייתי שמח שהתחרויות המצוינות מהעבר יחזרו (מה עם איזו מהדורת רילייטד?).
בכל אופן, אשמח לקיים עוד מהדורה של המלפפוניאדה בחודש אוגוסט, עם יותר משתתפים, אז יאללה, תתחילו לחשוב על עוד שירים מעולים ותעדכנו אותי אם אתם בעינין.
תודה רבה

DH1212

New member

התוצאות לא מפתיעות במיוחד ואני אומר את זה לטובה.

דבר ראשון אני עדיין לא מבין מה עבר בראש למי ששלח את Kayfuem? השיר מרגיש כמו משהו שיתנגן ברדיו באיזה פיצוציה נידחת בבלקן, לא משהו שיכול להשתתף באירוויזיון.

באופן יחסי שירים שאינם באנגלית זכו במקומות נמוכים יותר - אבל כאן הקאץ'. אני תמיד אומר שאם שולחים שיר שהוא לא באנגלית, הוא צריך לתפוס את השומע בכל מה שמסביב לפירוש המילולי - הלחן, הרגש, האינטונציה, השירה. הזמר צריך "לספר סיפור" בסוג של פטומימה מוזיקלית כדי שהשומע יבין על רעיון כללי על מה הוא שר.

בשירים שנשלחו זה פשוט לא זה, לרוב שני השירים ביוונית שנשלחו - ככה *לא* שולחים שיר בשפה שהיא לא אנגלית. פשוט אין לי על מה להתפס. לא הלחן, לא השירה, לא הרגש, לא האינטונציה. אם אני לא מבין יוונית - אין שום דבר שימשוך אותי בשירים האלה.

דווקא בשירים שיש על מה להתפס עליהם - כמו Eldamar, המילים והמשמעות שלהם משניות. המנגינה הפנטסטית והאווירה שהשיר יוצר תופסת והיא זאת שגורמת לאנשים להצביע לשיר הזה.

לגבי קייטי בי - ציפיתי שהיא תנצח, כי זה באמת שיר מופתי. ורק מוכיח מה אנגליה מסוגלת כשמתחשק לה. אבל אנגליה נמצאת בערך איפה שישראל נמצאה בו בתחילת העשור - התחרות לא מעניינת אותם. הם לא זכו בשום השגים משמעותיים בשנים האחרונות, אז העניין הציבורי יורד, ואז זמרים טובים פשוט לא הולכים להתחרות ובעצם זה מעגל שמזין ומדרדר את עצמו. עד שהם לא יישלחו איזה זמר סלב שיגאל אותם מהשיממון שהם שולחים כל שנה התחרות פשוט לא רלוונטית לממלכה.

tajci

New member
מסכים לגבי השירים שלא היו באנגלית

במבט ראשון, קצת נלחצתי שהיתה כמות גדולה של שירים באנגלית. מצד שני אני גם יכול להבין את זה. רובנו הלכנו על בטוח ומוכר, עם רצון להצליח- ממש כמו באירויזיון.
אני מעריך מאוד את מי שבחר בשירים בשפות אחרות. דוקא אהבתי את שני השירים ביוונית. הנורבגי היה מעניין, אבל עם שיא מעט לא ממומש...האיטלקי לגמרי הצליח לגרום לי הנאה והפזמון ממש מדבק אלי למרות שלא ממש הבנתי.
מסכים לגמרי עם הקביעה ששיר שלא מושר באנגלית חייב לספר סיפור/ למשוך בצורה שלא תפגע במי שלא מכיר את השפה. ועובדה ששירים כאלה זוכים להצלחה באירויזיון וגם בתחרויות של הפורום.
מתאר לעצמי שבמהדורה הבאה, כמות השירים באנגלית תפחת ולכולנו יהיה יותר אומץ להעיז בבחירות.
ועוד דבר. הפכנו להיות מדינה די בנאלית במוזיקה שאנו צורכים. מעט מאוד שפות, פרט לאנגלית זוכים לחשיפה אצלנו וחבל. וזה מחזיר אותי גם לאכזבה מחוק השפה ששינה לגמרי את האירויזיון. תמיד אעדיף שיר שמושר בשפה המקומית על פני שיר באנגלית(בתנאי שהוא עומד בתנאי הסיפור...).
ספציפית במלפפוניאדה השירים באנגלית היו ממש איכותיים ולכן דירגתי אותם בראש הרשימה שלי.

ronniway1

New member
ברכות לזוכה המאושר !!

תחרות מעולה עם שירים מדהימים ומצוינים שלא היכרתי.

אני סיימתי עם השירים שלי בטופ 10 , מקום 7 ומקום עשירי.

תודה רבה לכל מי שניקד אותי !!

נתראה במלפפוניאדה הבאה !!

השירים שלי :
Zucchero - Baila Morena
Nolwenn Leroy - Juste Pour Me Souvenir

mmmyala

New member

מקום 4 עם השיר Open Season של ג'וזף סלוואט!!
תודה חברים!!!
&nbsp
חבל לי על הדירוג הנמוך של ג'ייק באג אבל מבין איך אפשר פחות להתחבר
תודה ענקית לשולחי השירים של טרוי סיון ואריאנה גראנדה ,טום גרנאן וקייטי בי (שאני מכיר מלפני). נכנס לפייליסט ונכנס חזק !!!!
&nbsp
&nbsp
אחלה מהדורה ומבחינתי להתחיל את הבאה בימים הקרובים, לעלות על הגל :)
&nbsp
מממיאללללהההה

tajci

New member
יאלללללה

תשלח שני שירים ומייד נכריז על פתיחת המלפפוניאדה2#

Glacib

New member

אני מרבה להיות קורא סמוי בפורום אבל הפעם הייתי חייב להגיב.
&nbsp
אני רוצה להגיד תודה רבה לכל המצביעים (לשני השירים שלי), לחלוטין לא ציפיתי לזכות בתחרות. גיליתי את טום לפני כשנה וחצי ומאז אני רק מחכה להיזדמנויות להפיץ את המוזיקה הנהדרת שהוא מייצר (מצרף את אחד השירים האחרונים שלו שאני גם אוהב במיוחד).
האמת שבהתחלה ציפיתי שדווקא השיר הנורבגי ששלחתי יצליח יותר, אבל אני שמח שאני לא היחיד שרואה את האיכויות שבשיר של טום.
&nbsp
תודה על תחרות נהדרת, הכרתי כמה שירים נפלאים שנכנסו לפלייליסט! מתלבט אילו שירים לשלוח למהדורה השנייה.

tajci

New member
(שוב) ברכות על הזכיה

ותודה על היציאה המרעננת!
שמחתי לקרוא את התגובה והתחושות שלך. ועוד יותר שמח שהתחרות גרמה לך לצאת מהיותך קורא סמוי למשתתף פעיל. גם אני הייתי כזה במשך שנים, ומצטער שלא השתתפתי בתחרויות עבר/ פירגנתי לשירים שעד היום נמצאים חזק בפלייליסט שלי...
מאוד סקרן לקראת הבחירות שלך במהדורה הקרובה ותודה על השיר הנוסף שצירפת, כיף להכיר

למעלה