המלפפוניאדה חוזרת!!!

tajci

New member
המלפפוניאדה חוזרת!!!

שלום לכולם,
המהדורה הראשונה של המלפפוניאדה רק הסתיימה, ואני שמח לבשר על פתיחתה של מהדורה חדשה ומשופרת!!!
שוב תודה לכל מי שהשתתף בתחרות הקודמת. אשמח לראות אתכם שוב. וכל מי שפספס, זה הזמן להתמכר לתחרות הנהדרת שלנו.
המלפפונאדה היא תחרות הפוכה לרילייטד. המטרה היא לבחור שיר מכל אחת מהמדינות שמשתתפות באירויזיון. אבל המבצע לא יכול להיות אומן שהשתתף בתחרות. כל מתמודד שולח שני שירים.
במהדורה הקרובה החוקים מעט משתנים. ניתן לשלוח אומן ישראלי ובנוסף ניתן לבחור גם אומנים ממדינות שחברות באיגוד השידור האירופי(EBU). למשל ניתן לבחור נציג ממרוקו או לוקסמבורג (שתמיד יש לי תקווה שיחזרו להשתתף). את הרשימה המלאה של החברות ניתן לראות בקישור הבא:
https://en.wikipedia.org/wiki/European_Broadcasting_Union
https://www.ebu.ch/about/members/admission
ההרשמה לתחרות מתחילה מייד...ומסתיימת בסוף החודש בתאריך 31/7. יש לכם הרבה זמן לבחור את השירים שלכם.
את שני השירים שבחרתם, נא לשלוח אלי במסר אישי בלבד.
במידה ויש שאלות/ התלבטויות/ הערות וכו' אשמח שתשפו אותי

אז בהצלחה לכולנו

tajci

New member

הי
בקשה קטנה מכל המשתתפים, אשמח אם תוכלו לפרט לי במשפט מדוע בחרתם/ פרטים על האומן(לא חובה). את הפירוט שלכם אוסיף לאחר חשיפת השירים. כך נוכל להתוודע אליהם טוב יותר וגם להשכיל

Or Levy1

New member
נרשמתי, שיהיה בהצלחה

מקווה להגיע להישגים טובים :)
&nbsp
אל תשלחו שירים ישנים או מרדימים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tajci

New member
תזכורת למלפפוניאדה2#

ההרשמה עד סוף החודש, הגענו כבר למחצית מהמשתתפים בתחרות הקודמת. מזכיר לשלוח שני שירים, רצוי הסבר קצר על המבצע/ שיר, במסר אישי בלבד.
בהצלחה

tajci

New member
תודה לכל הנרשמים

מזכיר שהחוקים קצת השתנו, שימו לב להודעת פתיחת השירשור. מי שעדין לא שלח תתחילו להזדרז. הולכת להיות לנו אחלה תחרות!!!

GALxp

Well-known member
שלחתי הפעם שני שירים...

אם אכשל בשניהם, סיכוי גדול שאפסיק להשתתף בתחרות.

tajci

New member
קיבלתי

שמח שאתה משתתף.
לגבי הצלחה או כישלון, בעיני עצם ההשתתפות היא הכיף. הצלחה בדירוג זה רק ערך מוסף. חלק מהשירים האהובים עלי בתחרויות בפורום דורגו ממש נמוך, אבל עצם הגילוי שלהם היה בשבילי אושר גדול...
מקווה שבלי קשר לתוצאות, תמשיך להשתתף

למעלה