לא מבין תהחלטה של התאגיד בקשר לקדם אירוויזיון

רמי אב

New member
לא מבין תהחלטה של התאגיד בקשר לקדם אירוויזיון

שתוכנית בעונה ראשונה שגם אם היא מאוד מצליחה שהיא לא יכולה להיות קדם אירוויזיון, מה הסיבה לזה כדי עונה שנה ומעלה יותר טובה?
לא שמעו על המושג שעונות מתקדמות יכולות להיות יותר נמאסות לצפיה?
אז אם זה נכון ש
תוכנית כמו אביב או אייל לא תוכל להיות קדם אירוויזיון.
אז בגלל ש
ראיתי את הפרק הראשון היום של העונה הראשונה של התוכנית הזאת, ולדעתי היא הרבה יותר מקצועית מהתוכנית של הכוכב הבא לאירווזיון, ברברת רק של שלוש שופטים במקום 4 בכוכב, ובכוכב זה גם יותר דגש לא רק על עניין המוסיקה אלא גם על מה שעבר בחיים האישיים על המשתתף, מרוב שנהנתי מאביב או אייל, אני מרגיש שבא לי שהקדם אירוויזיון הבא רק לא יהיה בכוכב הבא, ואני מקווה שהוא יהיה בתוכנית של רשת הרביעיה, שזה גם נראית לי תוכנית מקצועית ששופטת את המשתתפים רק לפי עניין המוסיקה ולא לפי מה שהם משתתפים עברו בחיים האישים שלהם, בגלל זה גם בתוכנית הזאת מותר תוך כדי התוכנית שגם אנשים אחרים ינסו להתמודד מול הוותיקים.
מי שלא ראה, פה זה הפרק הראשון של העונה הראשונה של התוכנית אביב או אייל.
https://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/aviv_or_eyal
ועכשיו אני שואל אותכם, אם זה נכון שמי שבתוכנית הזאת שהוא חתום בחברת קשת לא לזמן מאוד ארוך, והקדם אירוויזיון הבא לא יהיה בתוכנית של חברת קשת, אז יש מצב לדעתכם שחלק מהמשתתפים בתוכנית של אביב או אייל יוכלו בשנה הבאה מתוכנית של קדם אירוויזיון להגיע למקום גבוה באירוויזיון?
או שאתם מעדיפים קודם לראות עוד פרקים בתוכנית הזאת?

רמי אב

New member
למרות שלדעתי בפרק הראשון הכי אהבתי את הביצוע של אהרון בן חור

וזה פעם ראשונה שאני ראיתי את אביב גפן מתרגש עם הוזלת דמעות בשיר שיש בו סלסולים, כנראה כי אביב הגפן התרגל בהצלחה לשמוע שירים עם סלסולים.
עדיין לדעתי בינתים זה לא מספיק בשביל האירוויזיון.
ובקשר לביצוע של נועם בתן, אני בספק אם בהמשך הוא גם יצליח גם כאשר בפרק הזה לדעתי הוא שר לא רע.

tapuzzo

New member
אין תחליף לקדם אירוזיון

בעיני תמיד היה חשוב יותר מהאירוזיון עצמו. בסוף אנחנו מוותרים על חשיפת אמנים וכיף וחלק ממסורת מקומית שלנו וחבל. הריאליטי מביים סיפורים ולא נותן חשיפה שווה והוגנת.

רמי אב

New member
אבל אני מתנחם בזה שבינתים בסקר שבכתבה כמות מאוד גדולה של

גולשים בחרו באפשרות שזאת תוכנית מאוד טובה.
וגם בדף הפייסבוק של הגולשים לא מצאתי ביקורות נגד התוכנית, שהיה הכוכב הבא היו הרבה ביקורות שזה משחק מכור.
וכמובן אין בתגובות אף מילה על העבר של אייל גולן ולא בנושא המוסיקה במה שבתקשורת לא אהבו עם מה שקרה איתו.
&nbsp
https://www.facebook.com/pg/eyal.or.aviv/posts/?ref=page_internal
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל

Gn434

New member
סתם שאלה, איך אפשר לנבא שתוכנית תהיה מצליחה?

תוכנית בעונה ראשונה היא תוכנית שעדיין לא נוסתה.
יפה גם שמפרק אחד (ויחיד) החלטת כבר משהו על כל העונה של אביב או אייל, ועל זה שהתוכנית היא מצליחה או לא.
ברור שהתאגיד יעדיף ללכת על משהו מנוסה.

רמי אב

New member
כי בפרק הראשון של הכוכב היו לא מעט תגובות שזה משחק מכור

וגם בהמשך הפרקים.
בפרק הראשון של אביב או אייל לא היו תגובות כאלה.

Gn434

New member
ומה הקשר בין זה לבין הצלחה?

הרייטינג של הפרק הראשון עמד על 13.7% - לא המון, גם לא אחרי הפיצול של ערוץ 2.

למעלה