לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1736317,363 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

לצפיה ב-'מסתמן: גם קדם האירוויזיון הבא יהיה בקשת'
מסתמן: גם קדם האירוויזיון הבא יהיה בקשת
12/07/2018 | 22:21
16
214
לוואלה ברנז'ה נודע כי קשת הייתה היחידה מבין המועמדים הרלוונטיים שהגישה הצעה לקול קורא שפרסם התאגיד, שבעצמו החליט ככל הנראה לרדת מהפקה עצמאית. גם ברשת ויתרו על הקדם

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'מעולה, סוס מנצח (ליטרלי!) לא מחליפים'
מעולה, סוס מנצח (ליטרלי!) לא מחליפים
<< ההודעה הנוכחית
12/07/2018 | 22:34
3
147
בעיקר ששירי מיימון מצטרפת עכשיו לפאנל השיפוט ואני סומך עליה שלא תאכל שום שיט מההפקה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'איך זה סוס מנצח מילולית? הקדם יהפוך למרוץ סוסים? '
איך זה סוס מנצח מילולית? הקדם יהפוך למרוץ סוסים?
13/07/2018 | 03:20
2
32
לצפיה ב-'נכון ש"סוס מנצח" זה מונח בהשאלה'
נכון ש"סוס מנצח" זה מונח בהשאלה
13/07/2018 | 17:29
1
94
אבל הרבה פעמים משתמשים במושג הזה כ"סוס מצליח" ולאו דווקא מנצח. כלומר השאלה על השאלה.

עד השנה, הכוכב הבא היה "סוס מנצח" בזה שעלינו לגמר כל שנה והשארנו חותם. אבל לא באמת ניצחנו. השנה, אנחנו ליטרלי מנצחים. לא מצליחים, לא מעפילים, לא משאירים חותם - מ-נ-צ-ח-י-ם.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'הבנתי. רק אדייק: "סוס מנצח" = סוס שמספק את הסחורה'
הבנתי. רק אדייק: "סוס מנצח" = סוס שמספק את הסחורה
14/07/2018 | 01:42
46
מחזיר את ההשקעה (כאמור, הדימוי לקוח ממרוצי סוסים). כל אחד יכול להגדיר מה זה אומר מבחינתו.  זו לא שאילה על שאילה; האמרה "לא מחליפים סוס מנצח" שקולה לכך שאין טעם לשנות מה שעובד, זו המשמעות המקורית של האמרה. אכן היה כאן ניצחון, אבל זה עדיין לא "סוס מנצח" מילולית...
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'תאגיד מיושן שלא יכול להפיק קדם, כנראה גם לא אירויזיון'
תאגיד מיושן שלא יכול להפיק קדם, כנראה גם לא אירויזיון
12/07/2018 | 23:04
11
163
התאגיד עושה מעצמו צחוק. אם אינו יכול להפיק בעצמו קדם אירויזיון, האם יוכל להפיק אירויזיון? כנראה שיוטסו בעלות של 100 מליון שקל מפיקים, במאים, אנשי סאונד, תאורה, למעשה הכל יופק על ידי צוותים זרים, כי התאגיד שלנו עם יכולות נמוכות, עסקנות ברמה גבוהה מאד, חיזורים נואשים אחרי תוכניות כושלות בערוץ 10, הפקות מקור דלות באולפנים גרועים מאלו שהיו ברשות השידור. 
מסירת הפקת הקדם שוב לידי תוכנית ריאליטי מכורה מראש היא הרמת ידיים והודאה בפומבי שהתאגיד כושל.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'לפעמים בא לי לעשות דוקטורט על הזויי מקלדת.'
לפעמים בא לי לעשות דוקטורט על הזויי מקלדת.
13/07/2018 | 17:41
10
132
יש לי תחומי עניין רבים, אז אני משתתף בהרבה פורומים שנוגעים לתחומי העניין שלי, ובכל פורום ופורום ללא יוצא מהכלל, תמיד יהיו הזויי מקלדת.

אותם הזויי מקלדת מתאפיינים באותם סימפטומים - אנשים שעיקר התכנים שלהם זה שטויות מוחלטות. הם בטוחים שהם יודעים הכל. הם תמיד יציפו את הפורום שהם משתתפים בו (ולא ישרשרו את השטויות שלהם אחד לשני, למשל). הם תמיד יחשבו שהם יודעים טוב יותר מכולם. לרוב ההודעות שלהם כתובות בצורה רעה, ללא סימני פיסוק, ללא חלוקה לפסקאות והרבה פעמים הנקודה שלהם, מופרכת או הגיונית, פשוט לא קוהרנטית לאורך ההודעה.

לרוב מדובר באותם אנשים - אנשים שיש להם קצר בתקשורת הבין אישית בחיים האמיתיים אז פשוט עם הזמן הם למדו "לדבר עם עצמם", ליצור עם עצמם דיאלוגים אינסופיים, לקחת מחשבה קטנה שכל בן אדם שפוי אחר היה משחרר אחרי כמה שניות ופשוט להתעכב עליה בצורה אובססיבית, לפתח אותה לתורה שלמה שהגיונית רק להם. וכמובן - לרוץ לספר את אותה תורה לחבריהם האון-ליינים, שכמובן לא מתעניינים במה שיש להם להגיד. כמובן שאותה תורה (במקרה שלך תפוזו), למשל, איפה האירוויזיון יאורח, מי ינחה אותו ומי יופיע במופעי הפתיחה\מחצית, לא באמת נשענות על עובדות אמיתיות אלא על רסיסי מידע, דמיונות ושמועות.

ספציפית לאירוויזיון, אותם הזויי מקלדת תוססים מאוד לאחרונה, שכן עיקר השטויות שלהם מתעסקות בלחנך את המדינות השונות, לספר לעולם איך צריך להפיק נאמבר מנצח לאירוויזיון, איך האירוויזיון צריך להתנהל ובאופן כללי לחפור ימים ולילות מה צריך לעשות, כמה ומתי.

ומה קורה שהמדינה של אותם הזויי מקלדת לפתע מנצחת? זה מחרפן אותם. הקרקע נשמטת להם מתחת לרגליים. אותם הזויי מקלדת שעסוקים חודשים על חודשים בלחנך ולהטיף מה נכון ומה לא פתאום מאבדים את הרלוונטיות שלהם (שלמעשה, מעולם לא הייתה להם). הרי המשלחת הישראלית לא באמת הייתה צריכה את תפוזו, למשל, כדי להפיק נאמבר מנצח או איפה לארח את אירוויזיון 2019 או מי ינחה אותו או מה הופעות המחצית צריכות לכלול.

ואז הם מרגישים צורך להציף את הפורום אפילו יותר. להוכיח לעולם שהם עדיין יודעים טוב יותר, עדיין חכמים יותר מכולם, עדיין יותר רלוונטים ומשמעותיים.

נראה לי שהססמא הכי נכונה לאנשים האלה: Get a life, כמו שנכבר פה כבר בעבר.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אני לא חייב להסכים איתך בזה'
אני לא חייב להסכים איתך בזה
13/07/2018 | 17:48
4
32
לצפיה ב-'עצם זה שבכלל הגבת להודעה שלי רק מוכיח שאתה אכן הזויי מקלדת.'
עצם זה שבכלל הגבת להודעה שלי רק מוכיח שאתה אכן הזויי מקלדת.
13/07/2018 | 17:49
3
110
לצפיה ב-'ועצם העובדה שאתה מגיב לי מוכיחה שגם אתה הזוי מקלדת'
ועצם העובדה שאתה מגיב לי מוכיחה שגם אתה הזוי מקלדת
13/07/2018 | 18:00
2
19
לצפיה ב-'מה אני אגיד לך, הלוואי על חצי ממדינת ישראל להיות הזויה כמוני'
מה אני אגיד לך, הלוואי על חצי ממדינת ישראל להיות הזויה כמוני
13/07/2018 | 18:01
1
142
לצפיה ב-'אולי במקום לריב'
אולי במקום לריב
14/07/2018 | 10:38
45
תעשו דיון מעניין על האירוויזיון?
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'עוד פיסת מידע קטנה מאחורי הקלעים ("כי אין לי מושג")'
עוד פיסת מידע קטנה מאחורי הקלעים ("כי אין לי מושג")
13/07/2018 | 19:27
154
בעיריית ירושלים ועוד גורמים שנקרא להם "ממלכתיים" דרשו להעלות רעיון להזיז את התחרות ביומיים כך שחצאי הגמר יערכו בראשון ושלישי, והגמר בחמישי. זאת כמובן כדי לאפשר לארח בארנה בלי בעיות שמירת שבת. הרעיון הוצע וצוות המארגנים היה כנראה כל כך המום שאחרי עשרות שנים שזה נערך בהצלחה במוצ"ש באים ומציעים שיזיזו שאפילו לא שללו את זה, פשוט הייתה דממה וזה נגנז באותה מהירות שהועלה. 
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'Get a life זאת הסיסמה שלי :))'
Get a life זאת הסיסמה שלי :))
13/07/2018 | 21:20
1
37
לצפיה ב-'ועכשיו תריבו על סיסמאות?'
ועכשיו תריבו על סיסמאות?
14/07/2018 | 00:52
66
ממש בוגר כאילו
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'מעניין אותי דבר אחד.....'
מעניין אותי דבר אחד.....
14/07/2018 | 12:11
1
97
איפה אותם הזויי מקלדת, שהטרילו כאן יומם וליל כנגד נטע, השיר שלה וההופעה שלה בליסבון נמצאים היום. ממש נעלמו. לדעתי, הם פתחו סוכת אבלים על הזכייה הישראלית.

מעניין אותי לדעת, אם הם יגיחו בחזרה ויחזרו לכתוב כאן כשתחל עונת הקדמים, או כשבכלל יחליטו איזו עיר תארח התחרות, או כאשר יבחרו המנחים ,ומי ישתתף באינטרבל אקט של כל מופע, ואולי רק בתקופת החזרות שלקראת התחרות.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-' בעיקר כל אלה שלכלכו על ההפקה שלא מבינה כלום'
בעיקר כל אלה שלכלכו על ההפקה שלא מבינה כלום
14/07/2018 | 13:47
72
ורק מחכה לביקורת שלהם על עצות בבימוי, עיצוב ובאופן כללי שינוי קונספט כי לדעתם הוא לא מוצלח (ודאי שישנו הכול ברגע האחרון רק כי זה לא לטעמכם ). או כל אלה שמיהרו לקטול חזרה ראשונית לא מוצלחת (כי היא לא נראית כמו הופעה של גמר, מי היה מאמין?) והספידו את ישראל...
אירוויזיון >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ