בין המועמדות להנחות את האירוויזיון: בר רפאלי וגאולה אבן

Brady

New member
נטלי פורטמן
הרשימה הזו כזו אול אובר ת'ה פלייס

מירי רגב תסכים?

העניין הוא שהדברים החשובים באמת שנקבעים ומוחלטים הם בברזייה

נקבעים בשיחות ברזייה או בפגישה ב-4,6,8 עיניים, ולא באמת באמצעות צוות היגוי, צוות חשיבה. ולכן גם כשמדובר ב2-3 אנשים שמקבלים החלטות, נעשים דברים לא תמיד "הגונים" לפי הפרשנות שלנו.
אחרי שנים שהשתמשנו במונח "ועדה של רשות השידור" ואז גילינו ניגוד אינטרסים שקשור בין הועדה הזו לבחירת האמן שמייצג את ישראל, או "ועדה לבחירת השיר" שהולידה בחירה באותו כותב במשך 3 מתוך 4 שנים, ועדה של ה-EBU שמחליטה את סדר ההופעה בגמר ובחצי גמר (כשהשנה ראינו וידאו שחושף כיצד פיזית וטכנית זה מוחלט בפתקים שמודבקים על הלוח ועל ידי מי), נראה לי שדי לנו להיתמם.
על אחת כמה וכמה בישראל, שבה קבלה למקום עבודה, לתפקידים מסויימים, למשימות מסויימות נעשית על סמך היכרות אישית, וכל אחד מאיתנו בדרך זו או אחרת יודע או חווה את זה או חלק מזה בעצמו כבוס או כמועסק. לפעמים הבחירות במבחן התוצאה הן מעולות! אבל התהליך, וזה חשוב להגיד, הוא מקולקל וזה בתרבות ובדם שלנו, ולכן גם הבחירה בבר רפאלי או במי שזה לא יהיה, יינבעו בראש ובראשונה מהשיקולים האלה ולא ממה שטוב או נכון לתחרות.

Willo the Wisp

New member
כשאתה אומר ״בתרבות ובדם שלנו״

אתה מתכוון לישראלים או לבני אנוש?
כי עניין הפתקים שציינת ושאר סרחונות ופימפספוטים שאנחנו מכירים מהאירוויזיון קשורים כמעט בלעדית למדינת רווחה סקנדינבית כלשהי שנמצאת בבוטום 5 של דירוג השחיתות העולמי.
בגדול אתה צודק שהעניין הזה ייסגר בין כמה אנשים, וזה גם נראה לי הגיוני כי לא מדובר במכרז לקבלן ההקמה של האולם אלא החלטה מקצועית אחת מני רבות שמפיקי האירוע עושים. זה לא נראה לי כל כך נורא, בכל זאת מדובר באנשי מקצוע, ואפילו אם קשרים והיכרות קודמת משחקים תפקיד, עדיין יש להם אינטרס להוציא תחת ידם אירוע מוצלח ומפורגן.
לגבי השמות שפורסמו בynet, אני חושב שזה ניפוח של נון-ניוז לכדי כתבה.

trilliane

Well-known member
מנהל
איילת זורר, נועה תישבי או בר רפאלי הן סבבה מבחינתי

שלושתן דוברות אנגלית שוטפת, כמובן, ואני אשמח אם המנחים (לפחות אחת או אחד מהם) יהיו לא רק פנים נאים אלא גם מוכרים (לפחות במידת מה) לקהל הבינ"ל.

L e j l a

New member
נועה תשבי ואיילת זורר נשמע לי כמו שילוב מוצלח ומכובד

Willo the Wisp

New member
אוהב את זורר אבל לא חושב שיש לה את הטמפרמנט המתאים לתפקיד

בא לי שבשנה הבאה יהיו שני מנחים וזהו, כמו ב-2016. זה די והותר, הם יכולים להנחות חלק מהזמן ביחד וחלק מהזמן להתפצל בין הבמה לגרין רום. לא צריך להעמיס עוד פרצופים ופרסונות כמו השנה ולפני שלוש שנים, זה רק גורע.

tapuzzo

New member
למה שאיילת זורר תשנמך עצמה? אין מצב

האירויזיון זה לא האוסקר.
שחקניות קולנוע מנחות אחד משניים:
או ארועי התרמה של קרן הצדקה שלהן או באוסקר הגשת פרס. הן לא עושות סמול טוק על האם כולנו מוכנים ואירופה להתחיל להצביע.

L e j l a

New member
זה משדר טלוויזיה של 200 מיליון צופים

לא רואה דבר יותר טוב מזה, בטח שלא משפיל ומוריד ממעמדה

yogniz

New member
נשמע שמדובר בסתם איזו רשימה שמישהו רשם על פיסת נייר

כלומר איזה סיעור מוחין, לא משהו ממשי ורציני שסתם בחרו לפרסם כדי לעשות כותרת.
אבל אם כבר, מהשמות שרשומים, יש שניים שהם סופר מוצלחים בעיני:
1. איילת זורר
2. אסתר ראדה
אסתר ראדה זו ממש הברקה בעיני. אחת הבחורות הכי כריזמטיות וקוליות שקיימות, אנגלית מצויינת וכןף גם מתכתב עם ה"diversity" שאנחנו מנסים להחצין לאירופה, בין אם בצדק או שלא
איילת זורר היא מוכרת יחסית, אנגלית שוטפת כמובן ואלגנטית מאוד.

שמות נוספים שהם לא רעים: ליאור סושרד ונעה תשבי. כל השאר לא משהו עד נורא ואיום בעיני.
ולגבי נטלי פורטמן - היא שחקנית מצויינת אבל משום מה אני מתקשרה לראות אותה כמנחה, אולי זה רק אני. אבל ברור שסלב ברמה שלה זה יתרון מובהק, אולי לגרין רום?

L e j l a

New member
נטלי פורטמן לא תסכים, אם בכלל, להיות מגישה רק בגרין רום

נועה תשבי מושלמת לתפקיד

היא צריכה להוביל את המשדר באנגלית היא גם ציונית ופועלת למען המדינה בחו"ל
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=50HyfBWchgk&t=7s[/URL]
יעל אבקסיס צריכה להוביל בצרפתית
ועוד מנחה אחת דוברת ערבית, אחת הלוסיות.
בלי גברים בחליפות פינגוין בכלל. אפשר לתת לאילן פלד לככב על תקן מירי פסקל-הוא יהיה אדיר
(במקום החנטריש עם הקול המעצבן דודו ארז)
גאולה אבן חסרת הטקט עם הראיון המביך מול נטע שתעוף קיבינימט מהרשימה

Willo the Wisp

New member
אנחנו לא ב1979, אף אחד לא יוביל את המשדר בצרפתית

המקסימום שעושים היום בצרפתית זה איזה משפט בתחילת המופיע, שניים שלושה משפטים לפני תחילת ההצבעה ולהגיד דוז פואה ובשביל זה לא צריך לדעת צרפתית, מספיק ללמוד להגיד את הכמה משפטים האלה כמו שצריך. לא אתגר גדול. יעל אבקסיס מקסימה אבל כמנחה היא די גנרית לטעמי.
גם ידע בערבית חסר משמעות אבל כל אחת מהלוסיות מקובלת עלי. מסכים שנועה תשבי מעולה. אילן פלד פחות עושה לי את זה אבל באמת הייתי רוצה איזשהו שיבוץ נועז ולא שגרתי לאחד המנחים, דודו טארז יכול להיות אדיר אם הוא מסוגל לעשות באנגלית את מה שהוא עושה בעברית.

tapuzzo

New member
עם רשימת ההטרלה של פחנט עוד אומרים שאני מטריל חחח

שכחו שם את השף הסלב אהרוני, השחקנית והקומיקאית חנה לסלאו, המצחיקנית ציפי שביט, אמן הפנטומימה חנוך רוזן, החידונאי ומגיש הרדיו דן חמיצר, קריין הטקסים גלעד עדין, הבלשן והמנחה הטקסים אבשלום קור, הכדורסלן האגדי טל ברודי, יור ועד עובדי נמל אשדוד עם לוז פנוי אלון חסן, הנדלניסט חבר הכנסת והשדרן אלון גל, וחקיינית אדוורד סיזר הנדס בזמנה הפנוי ויו"ר מועצת הכבלים והלווין ד"ר יפעת חי שגב.
כל אלו גם בשורטליסט של התאגיד, קיבלו גישוש והחזירו אלחוש לגבי ההנחיה.
אה רגע רגע גם אוהד חיטמן, גיל קופטש, גדי וילצ'רסקי, שרון חזיז, שרון טייכר, שרון אילון ושרה'לה שרון. גם הם כבר קיבלו איתות והחזירו פטפוט.
אול אובר דה פלייס זה האנדרסטייטמנט אוף זה סנצ'ורי, קווייט פוסיבלי.

tapuzzo

New member
אשכנזי נוירוטית מאד, מלחיצה, בולעת מילים ומבטי חתולה נדרסת

tajci

New member
לא מבין למה זה חשוב

בסוף תהיה עיר מארחת
ויהיו מנחים
ויהיה בסדר!
ואף אחד באמת לא יקרא את הדעות המחכימות שלנו בפורום, אז אולי הגיע הזמן שנתעסק בדברים החשובים באמת-
תחרות המלפפוניאדה1#!!!!!!!!!
יאללה, הולכת להיות תחרות ממש שווה ואיכותית. מחכה לבחירות שלכם:)

למעלה