Related song contest 23 - חשיפת התוצאות!

sg151

New member
Related song contest 23 - חשיפת התוצאות!

עוד מהדורה של התחרות האהובה שלנו הגיעה לסיומה

אבל יש לנו זוכה חדש!

זאת הייתה מהדורה צמודה במיוחד והיו פה לפחות שישה שירים במהלך השבוע האחרון שכיכבו בצמרת והתחלפו כל פעם מחדש. רק ביומים האחרונים התבהרה זהות הזוכה והטבלה השתנתה לחלוטין

חשיפת התוצאות תעשה ע"י הסימולטר בקישור הבא:
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/221455/related-song-contest-21

התוצאות המלאות בקישור הבא:
https://scorewiz.eu/scoreboard/sheet/221455/related-song-contest-21/meT7hkxe

מבקש בכל לשון של בקשה לא לפרסם ספויילרים ללא סימן ה
(או לחיליפן פשוט לכתוב ספויילר)
קובץ הXL יפורסם מחר

לילה טוב לכולם וברכות לזוכה המאושר

tajci

New member
התיחסות לתוצאות(זהירות ספויילר!!!)

וואו איזה מתח. אני חולה על הסימולטור. הרגשתי כמעט את אותה ההתרגשות של הדבר האמיתי!
לוריין זוכה ראויה. ברכות לזוכה המאושר. ציינתי כבר בריוויו שמדובר בשיר מהמם. די פספסתי אותו כשיצא(האלבום ממש מצוין). חבל שלא שרה אותו במלודי שנה שעברה. היא יכלה לזכות שוב באירויזיון.
המקום השני ריגש אותי במיוחד. לא רק בגלל שזה השיר שאני שלחתי. שוב אמינה מסיימת במקום השני, ושוב מפסידה לדיווה שבדית...לא ציפיתי לסיים במקום כל כך גבוה, ואני מודה לכל מי שהצביע. ארחיב על אמינה בהודעה הבאה.
במקום השלישי סלין דיון הנהדרת, בשיר שהתאהבתי בו יותר, ככל שהשבוע עבר. מצטער שלא ניקדתי אותו:)
בדירוג האישי שלי קיבלה איזל את הדוז פואה ממני. שיר יפהפה שנכנס לי מייד ללב.

tajci

New member
התייחסות לשיר ששלחתי(זהירות ספויילר)

כבר ציינתי בריוויו לתחרות, כמה אני אוהב את אמינה. מדובר בעיני באחת ההופעות הגדולות והמיוחדות בתולדות התחרות. אחרי האירויזיון אמינה הפכה לכוכבת בינלאומית מבוקשת. היא הופיעה בסרטים רבים והיתה מעורבת פוליטית בהמון פרויקטים חשובים לשלום ושיפור מעמד האישה בעולם הערבי. היא די נעלמה למשך תקופה ארוכה ולפני שנתיים הוציאה אלבום קאמבק מופתי(שווה להוריד אותו ולהתעמק בו וביוצרים שלו).
כששמעתי את האלבום החדש, הרגשתי את אותן תחושות שההופעה שלה ב91 גרמה לי. הגילוי שלו הרגיש לי כאילו היא חזרה לאירויזיון(פנטזיה נאיבית שלי) עם שיר מושלם, בשלוש שפות שמתחברות נפלא ביחד, עם קטע סיום מצמרר שמזכיר קצת את ג׳אמלה. עם נגיעות טראנס שגרמו לי לחרוש עליו המון. בקיצור חששתי מאוד כשבחרתי אותו לתחרות שלנו בפורום. הופתעתי ממש מזה שסיים במקום השני. זה מרגיש לי כמו מיני ניצחון. אז שוב תודה.
מצרף עוד שני שירים נפלאים של אמינה, ששווה להתמכר אליהם.

tajci

New member
התיחסות לתחרות

תודה לsg151 שאירגן את התחרות. זה ממש לא מובן מאליו, במיוחד כשהפורום שלנו נאבק על הרלוונטיות שלו מול הפייסבוק וההטרלות... אני מקווה שהוא ימשיך לארגן עוד תחרויות רבות ושהמהדורה הבאה תהיה ממש בקרוב.
תודה לכל מי שהשתתף. המעורבות הזאת מכניסה המון אנרגיות חיוביות ועינין בעונת המלפפונים. אני בטוח שגם מי שלא לקח חלק בתחרות נהנה מהשירים. חלק ממש בלטו בהעדרם. בפעם הבאה אתם חייבים להשתתף(וגם הקוראים הסמויים של הפורום, שבמשך שנים גם אני הייתי כזה. פשוט תירשמו ותתחילו להיות חלק פעיל).
לילה טוב:)

Erev114

New member
ספויילרים: אעאעעאעאעאע

יייייששש!!
אני לא מאמין שניצחתי!
פעם שנייה!
&nbsp
אני בחרתי את לורין, למרות שרציתי לבחור באלני פוריירה.
אבל זה היה ברור לי מהתחלה שאני בוחר אך ורק בשיר הזה- זו יצירת מופת עם הפקה סופר מיוחדת. מהרגע שהאלבום יצא, זה השיר היחידי שחרשתי עליו.
השיר הזה הוא לגמרי שונה ולגמרי הגיע לו לנצח, למרות שחשבתי שלפורום תהיה סלידה ממנה בגלל שהיא די אוברייטד בנוגע לאירוויזיון, שמח לגלות שהתבדיתי ואהבתם את השיר שלי!
&nbsp
אתייחס לטופ 10:
10. השיר של נדב חמוד מאוד, כשהוא יצא חרשתי עליו, אבל הוא מהר מאוד נמאס עליי.
9. את השיר של יוון פחות אהבתי (מודה) למרות שאני בדרכ אוהב שירים ביוונית.
8. כנ"ל לגבי איטליה ^
7. מגיע לאיסל מקום בהרבה יותר גבוהה! נכנס אצלי לפלייליסט, שיר מדהיםםםםםם! השפה האזרית נשמעת בו יפה. 10 נקודות ממני
6. השיר של נינה גם חמוד מאוד.
5. אני שונא אותו חחח (מצטער)
4. דוז פואה ממני, וזאת הייתה בחירה מתבקשת שגם הוא וגם היא הופיעו באירוויזיון
3. שיר מקסים.
2. שיר מיוחד ברמות, תפס אותי וגם נכנס אצלי לפלייליסט. ניקדתי אותו 7.
&nbsp
אני רוצה להגיד תודה מיוחדת לL e j l a, השיר שבחרת מעולה ואני לא מפסיק לחרוש עליו- ניקדתי אותו 8 נקודות. מגיע לו לפחות עשירייה ראשונה.
&nbsp

L e j l a

New member
תודה!

אני נתתי לך את המקום הראשון אז נראה שאנחנו באותו ראש

Brady

New member
זוכה מוצדק!

התלבטת בין 2 השירים שהכי אהבתי במהדורה חח

Gabygenio

New member
תודה רבה על התחרות!

ברכות לזוכה. מבחינתי היו מועמדים לזכייה יותר ראויים מלוריין, אבל ככה זה בתחרות.
תודה לכל מי שניקד אותי (אפילו קיבלתי דוז פואה אחד! :) )

L e j l a

New member
בשנייה האחרונה ניצלתי מהמקום האחרון

ובכל זאת, חבל לי שלא הצביעו יותר לשיר ששלחתי (פולין). תודה לכן מי שהעריך:

TAJCI (צרפת) - 5 נקודות
GALXP (סלובניה) - 3 נקודות
סטילהוק (איסלנד) - 10 נקודות
GABYGENIO (ספרד) - 5 נקודות
EREV114 (שוודיה) - 8 נקודות

ברכות לשוודיה וללוריין על הניצחון עם שיר מהמם, לצרפת ואמינה במקום השני עם שיר מהפנט ולמיכאל הגרמני עם שיר נהדר במקום החמישי.

וכמובן, תודה לעורך התחרות שעשה עבודה נהדרת. מחכה למהדורה הבאה

tajci

New member
אהבתי את הבחירה שלך

וגם אני חששתי שתסיים אחרון...
השיר ישר תפס אותי, הקטע האורינטלי ממש יפה(בייחוד ההתחלה עם החלילים). לגמרי אחד השירים הטובים בתחרות!!!

L e j l a

New member
תודה

כנראה נגזר על אייסיס (או בשמה כיום - תמרה) לסיים בתחתית הטבלה

ronniway1

New member
ברכות לשיר המנצח , ותודה לכל מי שניקד אותי

השיר שלי
EMILIJA KOKIC - NEBO

אני אוהב כבר שנים את קרואטיה ואת התרבות הקרואטית והמוזיקה הנפלאה שמגיעה משם , בכל אירוויזיון אני מחזיק אצבעות ל - 2 מדינות באופן קבוע , ישראל וקרואטיה.
את אמיליה קוקיץ' אני מאוד אוהב ומעריץ מאז האירוויזיון שהיא זכתה בו כחלק מלהקת RIVA. זמרת נפלאה ונהדרת עם קול מקסים ושירים מצוינים.

היא התחתנה לפני קצת יותר משנה בערך , ואמרה באיזה ריאיון שאם היא היתה יודעת שזה נפלא להיות נשואה , היא היתה עושה את זה מזמן.

תודה לכל מי שניקד אותי , קיבלתי דוז אחד , וגם זה נפלא !!

tajci

New member
אחלה בחירה

אני מזדהה לגמרי עם מה שרשמת. פחות לגבי קרואטיה ויותר לגבי יוגוסלביה לשעבר(קרואטיה די איבדה את זה לדעתי. הבחירות האחרונות שלה היו די חלשות). דוקא את השירים הקרואטים שנשלחו לפני הפיכתה למדינה עצמאית, הרבה יותר אהבתי.
כל שנה אני מחכה להפתעה מכיוונם ודי מתאכזב. מקווה ששנה הבאה יחזרו לשיר בקרואטית...

GALxp

Well-known member

מקום 16 מתוך 19. לפחות הייתם מביאים אותי למקום 12

תודה לששת מנקדיי, בעיקר להולנד90 וסקנדי המתוקים על הדוז והעשר (לשיר של לוקאס נתתי 7 נקודות ופחות התחברתי לשיר של אלני, סורי סקנדי)
&nbsp
ברכות לזוכה. לא אהבתי את השיר, עוד כשיצא עשיתי לו דיסלייק ביוטיוב.
גם המקום השני ממש לא לטעמי. אבל הרוב אמר את דברו

&nbsp
הדוז שלי (פסטורה) סיים רק במקום ה-13, נמוך מדי. גם המקום השני שלי (לנה) היה ראוי לסיים בעשירייה הראשונה. טוב, הוא ממש לא היה רחוק משם...
המקום האחרון הכי אנדרייטד מאז אוסטריה 2015. Glacib, אהבתי את שירך.
&nbsp
תודה ל-sg151 על אירגון התחרות. הצלחתי להנות מהסימולטור

Or Levy1

New member
התייחסות לתוצאות

אני שלחתי את מיכאל.
בהתחלה היה נראה לפי הסימולטור שאני לוקח את זה, הובלתי בהרבה מהזמן.. ממש הרגשתי ה'אוסטריה' של השנה. לא נורא
ברכות לזוכה, דירגתי אותו נמוך יחסית לטופ 5.
נתראה בתחרות הבאה :)

Brady

New member

תודה שגיא על הניהול!
שלחתי את אייסל עם שיר שעפתי עליו עוד כשנבחרה להיות נציגת אזר'. וכן, גם אני התאכזבתי מהכישרון המבוזבז שלה באירו.
הדוז שלי זכה
אלני, לורין ואמינה - שירים מושלמים. אהבתי את רוב הטופ.

mmmyala

New member
ממיאללה

מקום 11 - Lena - Wild % Free
תודה לכל המצביעים
כן חשבתי שאגיע גבוה יותר אבל oh well
אייסל ונינה שלחו שירים מדהימים !!
לורין שיר מצוין גם כן, סחתיין לכולם
מתי מרימים עוד אינטרקראון? עוד רילייטד? אם אין מתנדבים שיחפצו לכך בימים הקרובים אני ממש מוכן לקחת את הרילייטד הבא על עצמי

למעלה