בקשה | תחינה | תפילה

רמי אב

New member
זה לא נכון מה שאתה אומר

כי רוב האנשים שקוראים בפורום הזה ולא מגיבים בו כי לא חייבים להגיב לכל הודעה שפה רושמים לי בפרטי שהם נהנים מהמידע שאני מפרסם בקשר לאירוויזיון בפורום הזה.

babyface19

New member
תגיד לי, מה חשבת לעצמך? שאנחנו בני עשרה כמוך בבי"ס, הא?

"רוב האנשים מגיבים לי בפרטי", בחייאת , מה זה כל הנימוקים האלה שמגיבים לך בפרטי? מה חשבת לעצמך? שאתה יכול להערים עלינו עם כל הנימוקים האלה, כמו שאתה מערים על המורה שלך בבי"ס?
אתה מוזמן לפתוח לך פורום 4K ,כפי שהציעו לך כאן.
&nbsp
אני אדאג אישית ליידע את מור,יורובוי, מנהל הפורום, כדי שיעצור את כל פארסת ה-4K הזאת.
אתה כיערת פה את כל הפורום ,שאמור להיות פנינה למעריצי תחרות האירו'.

trilliane

Well-known member
מנהל
אז פרסם כשתהיה תשובה סופית, ועד אז תניח לנו בבקשה. תודה.

רמי אב

New member
זה שאתה אומר שאני משקר זה לא מוכיח שאני משקר

צילומים של דברים אישים אני לא חייב לפרסם,
ומותר לי לפרסם בפורום הזה על כל מה שקשור לאירוויזיון, כולל איכות השידור שהוא משודר.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
זה שאתה ממציא תירוצים של ילד בן 4 (לא K) אומר שאתה משקר

לא בא לך להפסיק אז אתה ממציא לעצמך תומכים נסתרים. לו כ"כ הרבה גולשים באמת היו תומכים בך ואוהבים אותך הם היו מגיבים כאן ולא מסתפקים בשליחת מסרים. אבל אי אפשר לראות או להראות דבר שפשוט לא קיים.
&nbsp
מותר לך לפרסם את איכות השידור שבה האירוויזיון משודר, פעם אחת! לא להציף את הפורום, זה אסור בתקנון תפוז בכל הפורומים. מכיוון שכתבת בעצמך שעוד לא ידוע סופית באיזו איכות הוא משודר, עד שתהיה תשובה סופית, רד מאיתנו. כשתהיה תשובה, פרסם אותה וחסל.

רמי אב

New member
אין פה תירוצים

כי לדעתי הפורום לא נועד רק כדי שיפרסמו בו מחמאות כמו אהבתי את התגובה.
וגם לא חייבים לפרסם בפורום דברים רק בשביל הוכחה.
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
הפורום נועד לדיונים בנושא ה*אירוויזיון*, לא 4K

כשיפרסמו באופן רשמי את איכות השידור של התחרות ב-2019 (ואין לי ספק שאתה עוקב) אתה מוזמן לעדכן אותנו. עד אז, די עם דיונים לא קשורים רק כי אותך הם נורא מעניינים. יש פורומים שעוסקים בנושא טלוויזיה, יש פורום בנושא אודיו וקולנוע ביתי, תחפור להם על איכות השידור וכו'. זה לא קשור לפורום הזה, אז די להציף.

רמי אב

New member
הבעיה שלך היא שאתה לא סובלני

ואתה לא אוהב לדעת
על כל דבר דבר ששייך גם
לאירוויזיון,
וזה טבעי שלא כולם אוהבים מושלמות, למשל באיכות שידור ובאיכות צליל,
מתי שהאדם אוהב מושלמות במה שחשוב לו ושזה מותר לו, אז אין בזה בעיה נפשית.
ויש הרבה אנשים שאני מכיר שלהם זה משנה גם האיכות שידור של תחרות האירוויזיון,
אני לא הייתי מעדיף שהשידור של האירוויזיון יהיה רק באיכות תמונת שידור של HD של 4K,
אני גם הייתי מעדיף שהוא ישודר גם בשיטת HDR וגם באפשרות של צפיה במשקפים וירטואליות, וגם באפשרות איכות צליל יותר טובהף אני מתכוון לאיכות של דולבי אטמוס, ושבהמשך הוא גם ישודר באיכות תמונת שידור של HD של 8K שכבר עכשיו ביפן ובארצות הברית עושים ניסוים באיכות תמונת שידור הזאת, אבל לדעתי
ההתחלה
הנכונה היא שהאירוויזיון ישודר,
באיכות תמונת שידור של HD של 4K,
אחת המטרות של האירוויזיון זה שיותר אנשים יעדיפו גם בו לצפות,
אז אני מקווה שכמו שאיגוד FIFA שאחראי
על המונדיאל שחשוב לו שיותר אנשים יצפו במונדיאל אז שהוא החליט שתהיה אפשרות לשדר את כל משחקי המונדיאל גם באיכות תמונת שידור של HD של 4K עם HDR,
אז שבהמשך שזאת גם תהיה ההחלטה של איגוד השידור האירופאי.

sg151

New member
והבעיה שלך היא שאתה לא בין מתי לעצור

ומתי הדעות שלך שאולי לדעת הן חיוניות לאנשים פה בפורום אבל כשאומרים לך שהן לא אתה עוצם את האזנים ועושה "לה לה לה אני לא מקשיב לכם אני חי לי בעולם שלי ואתם לא חלק ממנו"
&nbsp
זה ילדותי, לא בוגר ובעיקר גובל בהטרדה ציבורית של הפורום כולו
&nbsp
אז מספיק בבקשה, בבקשה מספיק

רמי אב

New member
אני לא צריך להכנע לדעת מיעוט

יש בפורום הרבה הזה הרבה גולשים שלא מעדיפים לכתוב בפורום הזה, אבל במסר האישי הם אומרים שהם מאוד אוהבים את מה שאני מפרסם.
&nbsp
אז מי שמטריד פה זה אתה שמחפש לריב איתי.

trilliane

Well-known member
מנהל
מיעוט?! רוב הגולשים כאן מתעצבנים או מתעלמים מדבריך

אתה היחיד שמנהל כל הזמן דיונים על 4K, אומרים לך שחפרת, ואתה בשלך... לא מעניין אותך כלום. עכשיו אתה מנפיץ מסרי תמיכה רבים שאתה מקבל
אבל זה לא משכנע. אם באמת כ"כ הרבה אנשים נהנים לקרוא את דבריך, למה אף אחד מהם לא טורח להגיב כאן? עם כל הכבוד, מי שלא טורח להיות פעיל בפורום פחות רלוונטי ממי שכן.

trilliane

Well-known member
מנהל
יפה איך פתאום החלפת את הנימוק כשהבנת שהוא לא מחזיק מים...

בקיצור, לא באמת אכפת לך אם דבריך רלוונטיים או מעניינים, לא אכפת לך להתחשב באחרים, אתה רק רוצה במה לצעוק "4K" כל היום, ואז מתעטף באיצטלה של "חוקי הפורום"
. נראה לי שהמנהלים כאן קצת בחופשה אחרי התקופה המתישה, כי באף פורום שאני מכירה החוקים לא מאפשרים לגולש להשתלט כך על הפורום ולהציף אותו באותו נושא שוב ושוב (שהקשר שלו לאירוויזיון די קלוש ובינארי, כאמור; פורסם שישודר ב-4K, זהו, נגמר; כמה עוד יש לחפור?!).

רמי אב

New member
זה תוספת למה שאני פרסמתי קודם

יש הרבה אנשים שמתעניינים באירוויזיון ורואים את מה שמפרסמים בפורום הזה,
והם לא חייבים להגיב אם אין להם מה להגיב.
&nbsp
זה לא נכון שהאירוויזיון ישודר באיכות 4K
זה רק שמועות.

sg151

New member
אין לי כוח אלייך כבר

מעתה והלאה בוחר להתעלם ממך ומקווה שכולם ישכילו לעשות כמוני

babyface19

New member
דעת מיעוט???? פתאטי ומעורר רחמים ,ועל הדרך גם ילדותי

ברור כאן לכל אחד, שיש לנו עסק עם מישהו שאינו בוגר בלשון המעטה.
אני מאוד מקווה שמור, הלא הוא יורובוי ,מנהל הפורום, יצטרך כנראה כאן להעמיד אותך לסדר.

למעלה