בקשה | תחינה | תפילה

הולנד 90

New member
בקשה | תחינה | תפילה

מת על הפורום הזה.
קרוע עליו.
אבל שימו לב לשרשורים מתחת.
בין האובססיה לאירוח בחיפה לשריטה של 4K, קשה מאוד לזהות שמדובר בפורום שבו ההנאה מהאירוויזיון היא הליבה...

לי אין ספק שההטרלות לא תמימות... אני מרגיש שאני נמצא בפורום שמקדם את הגנים הבאיים ודרך העצמאות מצד אחד, ופרסום של 4K (שבשבילי הוא לא יותר מ 4KM של מלל מיותר על איזו חוויית צפייה שהשד יודע מה אני מרוויח ממנה...).

אני מתחנן... די!!!!!
זה הורס את חוויית הקריאה, כי גם כך חוויית המשתמש בתפוז היא מסורבלת ורחוקה מ 4K....

מקווה שתפילתי תיענה...

sg151

New member
מסכים עם כל מילה!

נהיה ממש מעצבן כבר כל העסק

Uri04

New member

הטרולים השתלטו על הפורום

Willo the Wisp

New member
אין מה לעשות, עונת המלפפונים

זה או שממה מוחלטת או הזויים וגבוליים שממלאים את הוואקום.
ואפילו על צוות Kuss כבר אי אפשר לסמוך

trilliane

Well-known member
מנהל
יש גולשים שפותחים דיון על כל כתבה שקראו או הגיג שחשבו

אם אם הנושא כבר פורסם או כבר נידון באופן פעיל, וגם אם הם כבר פתחו כמה וכמה דיונים בשבוע האחרון בנושא שלא זכו לתגובות, או שיש דיון פעיל, אבל למה לא לפצל ולפצל ולפצל ולפתוח עוד ועוד ולהציף את כל הפורום...

&nbsp
חלאס, לא חייבים לפתוח שרשור על כל מחשבה "מקורית" לגבי העיר המארחת / פיפס שיצא מאיזשהו נבחר ציבור / 4K...

רמי אב

New member
אני לא פותח הודעות כפולות

ואם אני מפרסם קישור לכתבה בקשר לאיפה יהיה האירוויזיון הבא, ומה נבחר ציבור אומר שיכול לשנות בקשר לאירוויזיון, אז זה כתבות שיש בהן גם מידע נוסף.
במקום לקרוא רק את כותרת הכתבה ולחפש איך להתלונן, אז
מומלץ לקרוא את כל הכתבה.

trilliane

Well-known member
מנהל
רק השבוע פתחת הודעה כפולה למקרה שפספסנו את המקורית...

רמי אב

New member
אני מתכוון לאשכול כפולה באותו עמוד

את זה אני לא עשיתי.
אם האשכול עובר לעמוד שני ורק בגלל זה מי שחדש פה בקושי רואה אותה, אז אין בעיה בשביל דיון מעניין להקפיץ אשכול כזה,
אז מספיק לחפש אשמים.

trilliane

Well-known member
מנהל
על מי אתה עובד? תספור: יותר מרבע מהדיונים בעמוד כאן הם שלך

אתה קורא משהו (או חושב על 4K...) ומיד פותח דיון חדש, לא משנה אם זו ידיעה שכבר פורסמה (ולא משנה אם במילים אחרות) וכבר נידונה בדיון קיים, לא משנה אם זה נושא שכבר חפרת עליו בלי סוף, לא משנה אם כבר פתחת באותו יום כמה וכמה דיונים... אתה לא משרשר לדיון קיים או אפילו לא להודעה הקודמת שפתחת (ומקובל שגולש לא משתלט על הפורום אלא משרשר לעצמו במקרים כאלה). בכך אתה מציף את הפורום ודוחק החוצה שרשורים ישנים. לו לא היית עושה זאת, לא היה צריך להקפיץ שרשורים שעברו לעמוד השני! חשבת על זה?

רמי אב

New member
זה לא משנה הכמות

זה משנה שבכל אשכול אני מפרסם גם על דברים אחרים

trilliane

Well-known member
מנהל
הכמות משנה, ולא, זה לא משנה שאלה דברים אחרים. בכ"ז משרשרים.

רמי אב

New member
הכמות לא משנה

כי זה פורום בשביל לתת כמה שיותר ידע בנושא האירוויזיון
במה שאפשר אני בלי נדר משרשר.
במה שלדעתי צריך לתת לאנשים חדשים לראות מה שקרה בשביל דיון שיכול יותר לעזור, אז בלי נדר אני מקפיץ את האשכול.

trilliane

Well-known member
מנהל
אם כ"כ אכפת לך מהגולשים, אולי בלי נדר פשוט תפסיק לחפור?

רמי אב

New member
הרבה גולשים בפורום הזה רשמו לי

במסר האישי שלי
שהם אוהבים את מה שאני מפרסם,
אבל בגלל שלא חובה להגיב לכל מה שמפרסמים, אז הם לא מגיבים.

trilliane

Well-known member
מנהל
הרבה גולשים כתבו לך כאן ממש בשרשור הזה שתפסיק כי נמאס

ואותם "הרבה גולשים" אלמוניים לא פעילים כאן בפורום ולכן דעתם לא נחשבת, צר לי.
אם גולשים במסרים אוהבים את מה שאתה כותב, שלח להם את המידע במסר אישי, נפתרה הבעיה.
.

trilliane

Well-known member
מנהל
נו באמת...
כמה תירוצים תמציא כדי לזבל את הפורום?

אם כ"כ חשוב לך לכתוב לעדת מעריציך, תכין פעם אחת רשימת תפוצה שלהם (זה בסה"כ להעתיק את הכינויים שלהם) וזהו. תעתיק את השמות של כולם וזה ישלח לכולם (יחד, בבת אחת) את המסר שלך. זה לא באמת יקשה עליך וזה יקל על כולנו, כי בינתיים אתה כותב כאן לאנשים שלא רוצים לקרוא את דבריך ולא כותב ישירות לכל הגולשים שאוהבים אותך, לדבריך.

רמי אב

New member
לא כולם אוהבים לקרוא הודעות במסר אישי

בשביל זה יש גם פורומים.

trilliane

Well-known member
מנהל
ומה אם כולם שלא אוהבים לקרוא את ההודעות שלך בפורום?

שמת לב שכל התגובות שקיבלת כאן שליליות? שכל מי שטרח להגיב לך ביקש שתפסיק? (והשאר פשוט התעלמו). שפתחו שרשור במיוחד כדי להתלונן שנמאס?
&nbsp
אתה יכול להגיד שאתה שם ז** על כולם וממשיך בשלך כי לא באמת אכפת לך, אבל אל תעמיד פנים שאתה מפרסם כאן משהו לטובת הכלל או כי אנשים "אוהבים". מי שאוהב אותך במסרים, כתוב לו במסרים וחסל. כאן התגובות מבקשות שתפסיק, אז למה סתם להתעקש?

למעלה