מצווין

רמי אב

New member
מצווין

World Cup 2018: BBC to show tournament in Ultra HD & virtual reality

https://www.bbc.com/sport/football/44305845
ואז אני מקווה שאירוויזיון היוצרים הצעירים שמשודר השנה דרך BBC שגם ישודר השנה באיכות תמונת שידור של ULTRA HD של 4K

Gn434

New member
גם התאגיד ישדר את המונדיאל ב-4k באינטרנט

זה לא משהו מיוחד - התאגיד מזמן מצלם תוכן ב-4K.

רמי אב

New member
אבל עד עכשיו הוא שידר רק קטעים קצרים באיכות 4K

מרגישים שיש התקדמות בשידור תכני 4K
ואני מקווה שה BBC ישדר באיכות 4K לא רק את המונדיאל אלא גם את תחרות אירוויזיון היוצרים הצעירים שהוא משדר גם לתחנות השידור האחרות

Gn434

New member
כי אין מי שיצפה ב-4K

מערך עידן+ לא תומך ב-HD (דורש שדרוג משמעותי שאף אחד לא רוצה לשלם עליו).
HOT, למשל, השיקה ממיר 4K לפני פחות מחודשיים וחצי.
לתאגיד יש ציוד שידור של 4K - אין אפשרות טכנית לשדר (למעט דרך האינטרנט).

רמי אב

New member
אז לא הבנת טוב

כיום יש גם לחברות יס וסטינג טיוי וסלקום טיוי ופרטנר טיוי אפשרות של ממיר של 4K
ותאגיד השידור כאן ישדר בטלוויזיה בערוץ מספר נראה לי 511 את משחקי המונדיאל באיכות 4K בהוט וביס.
תאגיד השידור כאן משדר כבר עכשיו בלווין בערוץ מיוחד של שידור 4K
וכל חברת שידור בישראל יכולה בהסכמת תאגיד השידור הישראלי כאן 11, לשדר את הערוץ הזה ללקוחות שלה,
כמו חברות הוט ויס.
הנה צילום שמצאתי של שקופית
השידור של ערוץ כאן 11, שצריכה בהמשך לשדר באיכות 4K
https://www.facebook.com/photo.php?...009.1073741830.100009131936357&type=3&theater
את מוזמנת
לחפש באינטרנט ולראות שאין שם עכשיו שידור של שקופית כזאת,
כי השידור של השקופית הזאת
הוא לא דרך האינטרנט.
ובגלל שהנהלת המונדיאל לא מסכימה שלמדינות שאזור להם לשדר את המונדיאל שיראו בהם את המונדיאל, אז השידור הזה שבלווין הוא חסום ורק מי שמותר לו לשדר דרך תאגיד השידור הישראלי כאן 11 את המשחק הזה, אז התאגיד כאן, נותן לו מכשיר שפותח את ההצפנה הזאת.
אני לא יודע איזה מכשיר זה, ואסור בינתים להגיד איזה תדר זה, כדי שלא ינסו בלי רשות הנהלת המונידאל לפתוח את השידור הזה, אז אני לא יודע גם איזה תדר הזה.

רמי אב

New member
מישהי פרסמה וביקשה ממישהו לפרסם לא כולם יודעים שהיא אישה

"קורא האתר "Xander" מדווח לנו כי Hot fiber מציג את ערוץ 511, ערוץ המונידאל, בפורמט HLG HDR, מה שמסמן על כך שהערוץ ישדר את המונדיאל בהוט בפורמט HLG.
למי שלא מכיר, פורמט HLG הוא פורמט היברידי המיועד לשידור טלויזיה (כבלים ולויין)"
רואה? רשום בטלוויזיה רק כבלים ולווין ולא אינטרנט.
ביס זה לווין
בהוט זה מלווין אל מרכז השידור של הוט.
אבל כדי לקבל את הHLG, צריך מכשיר שמקבל את השיטה הזאת מהשידור שבלווין ומעביר אותה אל מרכז השידור, וגם צריך מסך שתומך ב HLG.

ואם כבר חברת BBC, שצריכה הפעם לשדר את אירוויזיון הצעירים,
אני שמח ששבנושא איכות שידור שהיא ממשיכה להתקדם והפעם בשיטת ה HLG,

"ברחבי העולם אין הרבה מקומות אשר משדרים בפורמט HLG, אך לאחרונה הצהירה ה-BBC על כך שהיא תשדר את המשחקים בפורמט זה."

https://www.hometheater.co.il/article08539.html

Gn434

New member
התאגיד לא משדר בלווין ב-4K

התאגיד, קשת ורשת משדרים גם דרך לווין עמוס וניתנים לקליטה בארץ באמצעות צלחת לווין.
אין קשר בין זה ל-4K.
בגלל שקל לקלוט שידור לווין מחוץ למדינה שלך, ולתאגיד זכויות שידור על המונדיאל בישראל בלבד, אז הם יחסמו את השידור מהלווין.
אתה צודק בזה שהתאגיד ו-HOT, YES, פרטנר וכו' הספיקו להערך למונדיאל ב-4K ולפתוח ערוץ ייעודי וציוד יעודי (אגב - מונדיאל 2014 היה הזרז של רשות השידור לעבור לשידור HD), ועל זה שאפו.
התכנון היה להעביר את השידור באינטרנט כשהוא חסום לצופים מחוץ לישראל (סינון כתובות IP).

למעלה