תחרות ההימורים 2018: התוצאות

E u r o b o y

New member
תחרות ההימורים 2018: התוצאות

שבועיים בדיוק לאחר הזכייה הרביעית ההיסטורית של ישראל באירוויזיון (עדיין לא מאמין שזה אשכרה אמיתי
), בטח תרצו לדעת איך הלך לכם בהימורים השנה, לא? מי יצא גאון ומי סתם Stupid boy?
אז הנה הן..
תוצאות תחרות ההימורים 2018

לפני שבועיים עלתה על בימת האירוויזיון נטע ברזילי שלנו והעניקה לישראל ניצחון רביעי מזהיר, מדהים ומשמח במיוחד באירוויזיון
. כמו נטע שניצחה את היריבה העיקשת מקפריסין שהפכה לפייבוריטית רק כשהחלה התחרות עצמה, גם לפורום יש זוכה אחד ויחיד שצפוי להיכנס לספרי ההיסטוריה עם היוודע התוצאות הסופיות של תחרות ההימורים של הפורום. אלא שהיריבים שלו היו מעט פחות עיקשים.

78 חברי פורום לקחו חלק בתחרות ההימורים השנתית של הפורום, וכעת - אחרי שהאירוויזיון כבר מאחורינו והחל המסע לעבר האירוויזיון הבא ב... ישראל
,
הגיע הזמן לחשוף את התוצאות המלאות
ולבדוק כמה שטויות עשינו, במה בדיוק צדקנו ומי האחד שזכה בתחרות ההימורים ויתוגמל בלול תרנגולות ו/או בובת פיקאצ'ו ו/ או סט של 112 חתולי מזל סיניים מנופפים ו/או סופר לופר לבחירתו
.

רגע לפני שתחרות ההימורים באמת מגיעה לסיומה ומתפרסמות התוצאות, הרי לפניכם רענון קל של כללי הניקוד בתחרות:

שלב חצי הגמר:
כל עולה נכונה לגמר = 5 נקודות.

שלב הגמר:
כל פגיעה חושבה בטווח של 9 מקומות. פגיעה בול= 12 נקודות. פגיעה בפער של מקום אחד= 10 נקודות, פגיעה בטווח של שני מקומות= 8 נקודות, עד פער של תשעה מקומות, ששווה נקודה אחת.

שלב בונוס המנצח:
אם הצלחתם לנחש שישראל
תהיה הזוכה (וקרוב למחצית מכם עשה זאת), קיבלתם בונוס של 30 נקודות. אם מיקמתם את נטע במקום השני בהימור שלכם, זכיתם ב-20 נקודות. המקום השלישי קיבל 12 נקודות, הרביעי 10 נקודות, החמישי 8 נקודות וכן הלאה עד לנקודה אחת. במקרים של שוויון במספר הנקודות מה שהכריע היה כמות הפגיעות בול (מספר הניחושים הגבוה ביותר למיקום סופי מדויק).

להודעה זו מצורף לינק להורדה לקובץ ה-Excel המלא ובו התוצאות המלאות

למרות שלא אמורות להיות טעויות בקובץ - בבקשה בדקו את ההימורים שלכם. אם מצאתם טעות, תקנו אותי - ואתקן את הטעות.

וכעת... התוצאות:

הוא הימר, כמו רבים אחרים, שישראל תהיה הזוכה הגדולה של אירוויזיון 2018...

מעבר לכך, היו לו עוד 2 פגיעות בול - אבל בכלל לא בעשירייה הראשונה...

עם זאת, הוא כמעט קלע בול ב-6 מיקומים של 6 מדינות - מה שגרם לו להיות המהמר המוביל...

הוא מיקם 4 מדינות שבכלל לא נכנסו לעשירייה הראשונה במקומות 2-5, בהן אוסטרליה שהתרסקה למקום 20 ואוקראינה שסיימה במקום ה-17...

בשנה שעברה הוא לא הצטיין כלל בהימור והגיע לאחד המקומות האחרונים....

קבלו במחיאות כפיים סוערות ובצהלות את הזוכה של תחרות ההימורים 2018...

הזוכה הגדול הוא....

רי..... אאוץ'... אה... המממ... להההה

*קרקורי תרנגולת נרגשים*

אוקיי, באמת יש זוכה...

תגידו הרבה קולולו קולולו ל...

S a g i 87

שגיא עשה זאת - וזכה בתחרות עם 230 נקודות!

למקום ה-2 הגיע הולנד 90 עם 218 נקודות

למקום ה-3 עם 217 נקודות הגיע uk23

ברכות לשגיא - מלך ההימורים החדש של הפורום

TOP 10

(מקרי התיקו הוכרעו לפי מספר הפגיעות בול)

1. s a g i 87
עם 230 נק'
2. הולנד 90 עם 218 נק'
3. uk23 עם 217 נק'
4. shy2668 עם 207 נק'
5. בואי בואי לגריינדר עם 205 נק'
6. vevo36 עם 204 נק'
7. NFS777 עם 203 נק'
8. sg151 עם 203 נק'
9. Shay Sharvit עם 202 נק'
10. צוות kuss עם 202 נק'

התוצאות המלאות מצאות בקובץ התחרות המצורף להודעה זו
התוצאות הן סופיות, לאחר שהוכרעו מקרי השוויון הרבים שנוצרו

אז... זהו. לאחר ההמתנה הארוכה מאוד ובדיקת התוצאות, תחרות ההימורים לשנת 2018 הגיעה אל סופה. תודה ענקית לנטלייי שסייעה בבדיקת ההימורים בשלב הראשוני של התחרות. תודה גם לכולכם על ההשתתפות

ליסבון אומרת להתראות ומפנה את מקומה לירושלים/ תל אביב/ חיפה 2019. תחרות האירוויזיון 2019 תביא איתה גם את תחרות ההימורים הבאה - זו של תחרות האירוויזיון ה-64. להתראות בארץ

סטילהוק

New member
טוב, נראה שהבעיה בתוכנת האקסל שלי ולא בקובץ עצמו

לא מצליח לפתור את הבעיה באקסל הזה (גרסת אופיס 2007). אך הקובץ עצמו בסדר גמור, בדקתי אותו על מחשב אחר והוא נפתח באקסל ואין איתו שום בעיות.

s a g i 87

New member
אההההההה
אני לא מאמין שזכיתי סוף סוף בתחרות הזאת

ועוד עם די הרבה מיקומים הזויים אבל עם יחסית הרבה פגיעות בול (וכמעט בול) שהעניקו לי את הזכיה המהממת הזו !!
הייתי רוצה להגיב בפירוט כעת אבל אני עוד מעט טס אבל אגיב בפירוט שאחזור.
אמאאאא הבאתי גביע (מקווה רק שלא ישבר או משהו חח)

uk23

New member
האאאא רייי אאוץ' - אני מקום שלישי? פשששש נייס נייס לי

השנה היתה קשה בטירוף והייתי יכול להצליח יותר אם הייתי מקשיב יותר לתחושות שלי ופחות להימורים, אבל בקטנה. מזלט לזוכה!

uk23

New member
אגב עדיין בהלם שזכינו
כאילו, זה מגיע לנו והכל אבל הלם

ומוצדק וראוי וכפרה עלייה

orberry

New member
הימור ראשון שלי בפורום ואני מקום 15!!

וואו לא ציפיתי לזה בכלל

VIK האחד

New member
מקום 16, הימרתי פעם ראשונה

האמת, ציפיתי לדירוג יותר נמוך, כך שאני קצת מופתע.
אגב, מסתבר שאני היחיד שקלע במיקום הסופי של קפריסין בגמר.

shy2668

New member
וואו פעם ראשונה אני מהמר וזכיתי מקום 4...אני בTOP 5

הצלחתי לקלוע שישראל תהיה ראשונה..ופורטוגל אחרונה חחח.
מה שכן היה קשה לנחש את הטופ 10 האמיתי של האירוויזיון

Or Levy1

New member
על הפנים

מאחד שהמקום בעשירייה הראשונה שמור לו השנה לא הייתי בכיוון בכלל!!!!!!!!!!!
מקום 45 :(
נקווה לטוב יותר בשנה הבאה

לאחר 4 שנים של טופ10

קרסתי השנה.
טוב נו- תמיד אחרי אמרי אפשר להיות נטע
.
ננסה שוב בשנה הבאה.
ברכות לשגיגי!!

nit li

New member
יההה כל הכבוד לזוכה!

אני מאוד מאוד מאוכזבת מעצמי שאני לא מצליחה לקחת מקום אחרון. יום יבוא ואצליח!

Sea18

New member
מקום 23

חשבתי יצא לי יותר טוב..
לא נורא פעם ראשונה מקווה ששנה הבאה אני אהיה יותר חד

הולנד 90

New member
מקום 2 למי שהשתבשה עליו דעתו ו...

מיקם את רוסיה במקום השני בגמר

בכל מקרה, מיקום שיא שלי בתחרות :)
ברכות לשגיא

נליאו

New member
מקום רע שלי

מיקום של 49 מתוך 78, אפילו לא באמצע.
הייתי סקפטי לגבינו והפסדתי בונוס שרבים קיבלו.(הימרתי שנהיה מקום 4). הימרתי שהזוכה היא אוסטרליה, לא ידעתי שהיא תהיה כה מזעזעת בהופעות, מה שהצדיק את מיקומה. לא זיהיתי את הצמיחה של קפריסין ואפילו לא העלתי אותם לגמר כי זה נשמע שיר בינוני וסתמי אך ההופעה העלתה אותו פלאים. בולגריה מוקם אצלי 2 והיה פלופ ענק, בלגיה דורגה אצלי חמישית ואפילו לא עלתה לגמר שלא בצדק. המיקום של גרמניה ואיטליה הייתה הפתעה, בעוד הימרתי שגרמניה תהיה באמצע הטבלה ובכלל שאיטליה תהיה בבוטום.
בהימור על החצי הראשון שלי נפלתי חזק רק עם 6 הימורים נכונים בגלל שהיו הפתעות כשאזרבייג'אן, בלגיה, יוון וארמניה(היא הייתה גבולית) לא עלו. בחצי השני האמנתי שלא יהיו שינויים בסטטוס קוו לגבי רוסיה ופולין של השנים האחרונות וגם לטביה שלפחות תעלה הפעם אך ההופעות שוב הכריעו פה.

היה קשה מאוד להמר השנה והיו לא מעט הפתעות(בעיקר בחצי), אך היה כיף כרגיל ולשנה הבאה בירושלים עם הימורים מוצלחים יותר.

למעלה