בורסת השמות להנחיית התחרות 2019

tapuzzo

New member
בורסת השמות להנחיית התחרות 2019

מנחי העבר חוזרים:
ירדנה ארזי -
מנחת אירויזיון ומשתתפת עבר: עבורה יהיה מדובר בסגירת מעגל, וגם אמירה "שזה לא רק לצעירים". במידה ותסכים, יתכן ותנחה איתה משתתפת עבר נוספת. בורסת השמות כוללת גם את יגאל רביד, שגם הגיש את האירויזיון ב-99.
כמובן גם נטע ברזילי היא אופציה להגשה, של כל התחרות או הגרין רום.
דוגמגישים ודוגמגישות:
פה בורסת השמות רחבה מאד וכוללת מגישים שייבחרו משיקולי נסיון, גיוון דתי ועדתי או אמירה אחרת. גברים: מגישים מקצועיים וקריינים כמו ליאון רוזנברג, אריאל מרגלית, דני דויטש, שיבל כרמי מנסור, בוני גינצבורג, גיא פינס
נשים: קורין גדעון, שרון פרי, טלי מורנו, מירב מילר, נגה ניר נאמן, ענת קורול, לוסי איוב
סלבז מוכרים בעולם, פחות או יותר:

אחרי שנרגענו מ"גל גדות עסוקה מדי" ו"שירי מימון בברודוויי מדי" אפשר להתפנות לעוד כמה שמות די מוכרים, לפחות בגירסת המוזיקה ואולי קצת המסך/הדוגמנות: בהם נעה תשבי, מורן אטיאס, בר רפאלי, עברי לידר, לינוי אברג'יל, מילי אביטל, מייקל לואיס, טיטי איינאו, עמיר חדד, שלומית מלכה

תנו לירדנה ארזי להנחות את האירוויזיון

Uri04

New member
לא שיש לי משהו נגד ירדנה, אבל מתי בפעם האחרונה ראית באירו'

מנחה מעל גיל 60?

trilliane

Well-known member
מנהל
זו דווקא סיבה בעד ולא נגד (ואני מעריכה שכבר היו כאלה בעבר)

Rori90

New member
לא רואה סיבה שאסי ורותם לא יהיו אופציה

גם את לוסי אהריש העליתי כאופציה כי היא רהוטה, אינטיליגנטית ובעלת ניסיון אך במחשבה שנייה, הנחייה באירוויזיון צריכה להיות גם בעלת ניחוח קליל ולוסי נראית לי רצינית מדי.
את ההנחייה של יעל אבקסיס (שגם הועלתה פה בפורום) בטקס הדלקת המשואות ממש לא אהבתי. היא היתה דרמטית מדי וגרמה לי באי נוחות מהתנועות והדיבור האובר דרמטיים שלה.

נועה תשבי זאת אופציה מעולה (אם יהיה לה זמן), כמו כן אפשר להציע גם לאלונה טל ויעל גרובגלס

trilliane

Well-known member
מנהל
אני רואה סיבה: הם מעצבנים!

לא יודעת איך רותם, אבל אסי לא רהוט באנגלית, שניהם לא ממלכתיים במיוחד, הם לא מוכרים בחו"ל, לא קשורים לאירוויזיון (מבחינת מי שאינו בישראל) ובאופן כללי מאוד פרובינצאליים. ההומור המקומי שלהם לא מצליח להצחיק אפילו חצי מישראל, אז את אירופה? כבר עדיף יגאל רביד...

Rori90

New member
לא יגאל רביד

אותי באופן אישי אסי לא מרגיז בכלל והוא מנחה בצורה מאוד טבעית וקלילה (אבל זה כבר עניין של טעם, לא אוכל לשכנע את מי שאינו מתחבר אליו).
נראה לי שאחרי כל השמות שאנחנו זורקים פה בפורום, בסוף ייבחרו מנחים שאף אחד לא חשב עליהם בכלל ולא נדע מאיפה הם צצו פתאום

trilliane

Well-known member
מנהל
לא רמזתי שאני רוצה את רביד, הבהרתי עד כמה אני לא רוצה את עזר

Uri04

New member
זה לא אמור להיות תלוי בו. זו הפקה של התאגיד, לא של קשת

trilliane

Well-known member
מנהל
יש לך כאן כמה הצעות לא רלוונטיות ומעורבבות מאוד, בלשון עדינה

יגאל רביד (למה לחזור על אותה טעות פעמיים?) כבר הודיע שהוא לא מעוניין; ירדה ארזי גם לא, כנראה. אם כבר מחפשים שם מוכר שקשור לאירוויזיון, יזהר כהן עדיף, ומישהו כתב כאן שהוא מעוניין.
&nbsp
רשימת ה"דוגמגישים" שלך כוללת בעיקר שמות שלא עונים על הכותרת, רובם לא דוגמנים בכלל... אתה בטוח שאתה מכיר ומבין את משמעות המילה?
&nbsp
לגבי שמות אחרים, אין לי מושג למה אתה חושב שלינוי אברג'יל היא "שם מוכר" בימינו (מחוץ לישראל) אבל היא חזרה בתשובה ומן הסתם לא תתאים להגשה של אירוויזיון מחלל שבת (והוא יחלל).
&nbsp
גם הכללת שמות כמו מורן אטיאס, עברי לידר או מילי אביטל באותה נשימה... מה הקשר?

Black Stain

New member
לדעתי הכי מתאימה

זו מירי בוהדנה.. אני צופה בה מנחה את משחקי השף והיא מצויינת למרבה ההפתעה..
היה נחמד גם אם זה ממונית הכסף עידו רוזנבלום ינחה
גם שירי מיימון מנחה מצויינת וגם קשורה לאירוויזיון אז זה יהיה מושלם

Brady

New member
אין לי העדפה ספציפית

אני רק מקווה שיכניסו קצת עניין, והמנחים לא יחזרו על אותן בדיחות לעוסות ולא מצחיקות כמו כל שנה. אני לא מתכוון להנחיות ההצבעה וכו' כי זה חובה, אלא לכל השאר.
המנחים היחידים מהשנים האחרונות שהיו קצת שונים לטובה היו מונס ופטרה.
את לוסי אני אוהב בלי קשר לעולם הבידור. אין לי מושג אם היא תהיה מנחה טובה או לא, אבל היא מקסימה.
אה ומילי אביטל? לא שמעתי את השם הזה מאז סוף הניינטיז חח

tapuzzo

New member
שירי מקריית חיים והאירויזיון בחיפה = חייבת להופיע/להנחות !!

Uri04

New member
שירי תוכל להיות טובה בתור מנחה

אבל לא דיברו על זה שהיא מתחילה לשחק באיזו הפקה בברודוויי בקרוב?

למעלה