"טוי" זכה במקום הראשון בטופ של WatchMojo.com ו ...

ClemChen

New member
"טוי" זכה במקום הראשון בטופ של WatchMojo.com ו ...

כמות האנלייקים והתגובות הרעות בשחקים ... מה לא בסדר עם האנשים?

תראו את הדירוג שלהם :) זה ערוץ דיי מפורסם עם מיליוני עוקבים.

https://www.youtube.com/watch?v=0pzjitUGh-A

daniDan21

New member
היא כבר זכתה נכון? אין מה להתעסק בתגובות.

היא זכתה ברוב קולות מאהדת הקהל וכל מי שעושה אנלייק לנטע זה כי היא מישראל

Rori90

New member
זה שילוב של כמה דברים

1. אנטישמים ותומכי BDS
2. אנשים ממדינות אחרות שהתבאסו שהשיר שלהם הפסיד
3. אנשים ששונאים את השיר (לא היו חסרים כאלו כבר מההתחלה)
4. אנשים שמרגישים שזאת ה"מחאה" שלהם לאור העובדה שהם כבר לא יכולים
לעשות כלום כי השיר זכה...

מה שהבלומים האלו לא מבינים זה שהם מוסיפים לשיר עוד ועוד צפיות וגם כשהם לוחצים דיסלייק או משאירים תגובה רעה הם מקדמים את הסירטון ורק מקפיצים אותו עוד ועוד לפיד הראשי. הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות בשבילם הוא לתת להם מלח ופלפל שיהיה להם איך לתבל את הכובע שהם עדיין אוכלים

סטילהוק

New member
שכחת את סעיף 5

מעריצי סנדובל השחצן והמתנשא שפוסל על הסף כל מוזיקה שלא הוא שר.

Music man 7

New member
גם אני חשבתי שאלה האנשים שמגיבים כך לאחר שקראתי את...

התגובות לנטע ולשיר בגמר ב - Youtube שכבר קיבל יותר מ - 19 מיליון צפיות.
חלק כתבו שם דברים מגעילים ולא טובים כמו: השיר הזה מכוער, היא שמנה במה אני יקנא.
בשלב כלשהו כבר אמרתי לעצמי להפסיק לקרוא את זה, זה לא עושה לי טוב.
אני מקווה שנטע לוקחת בקלות את התגובות האלה ולא שומרת אותם אצלה.
שהיא תקבל אליה רק את התגובות הטובות והיפות, מגיע לה, היא ניראת לי מאוד טובה ומגיע לה יחס בהתאם.
אנשים צריכים ללמוד לכבד שיר שהרוב אהבו אותו ובחרו בו וגם להכיר את השונה, לקבל ולכבד אותו.

למי שרוצה הנה קישור לשיר בגמר והתגובות:
https://www.youtube.com/watch?v=84LBjXaeKk4 

Rori90

New member
זה עוד בקטנה

יש שם תגובות מזעזעות יותר, ממש בניחוח אנטישמי ומרושע. מצחיק לחשוב שכשאנחנו לא זוכים הרבה אנשים צועקים "אנטישמיות" אבל כשאנחנו כן זוכים אז אנשים מחו"ל מעלים טענות אנטישמיות (כבר יצא לי לקרוא שם תגובה של מישהו שכתב שהיהודים שולטים בתקשורת).

בכל מקרה...עדיף באמת לא לקרוא את התגובות האלו. גם את התגובות שישראלים "טובים" היו כותבים על נטע עוד לפני הגמר ניסיתי להימנע מלקרוא. לא רוצה שהעיניים שלי ייחשפו לזוהמה הזו שאנשים מוציאים מהפה לפעמים. אני סבורה שגם נטע לא יושבת וקוראת טוקבקים וגם אם כן זה באמת לא משנה כי היא זכתה באירוויזיון והשיר שלה מככב במצעדים

sapir aloud555

New member
גם אני מקווה שהיא לא קוראת את זה

למרות שמניחה שמאוד קשה להתעלם כי יש לה תגובות כאלו על כל סרטון, כל תמונה באינסטגרם, כל ציוץ. מגעיל.
&nbsp
קראתי די הרבה ביום אחרי הניצחון לראות מה אנשים חושבים, ובין תגובות פוליטיות ("נטע רצחה פלסטינים!") הרבה ביקורת על המראה שלה, גועל שהשיר הוא "לא מוזיקה אמיתית", שהיא לא מוכשרת (פחח) או שישראל שילמו הרבה כסף שתזכה, היו כמה הזיות.

Rori90

New member
איכסה איזה אנשים חולים ורעים

רק על הדברים האלו אני כל כך שמחה שהיא זכתה. שיאכלו את הלב השחור משחור שלהם

trilliane

Well-known member
מנהל
אתם באמת יושבים לקרוא תגובות לסרטונים ביוטיוב?

חייבת להודות שאני עושה זאת לעיתים די נדירות, וגם אז בד"כ נשברת אחרי מספר חד-ספרתי.

sapir aloud555

New member
רק כשזה משהו שמעניין אותי

הזכייה באירוויזיון הלהיבה אותי אז רציתי לראות מה אנשים חושבים על זה, זו גם הסיבה שבאתי לקרוא גם בפורום הזה. ציפיתי להרבה רפש נגד נטע וישראל בכללי, לא אגיד שלא, אבל רמת השנאה עברה את הציפיות מאוד מהר...

ClemChen

New member
לאנשים אין טאקט ...

בחורה, ילדה, בת 25 ... כמה רע אפשר להיות ולרדת על המראה שלה ככה? כאילו שהם יותר יפים, תאמין לי שלא.
אני הייתי נעלבת, אבל למזלינו נטע חזקה נפשית והיא עברה כבר הרבה בחיים יחסית לגילה.

kobeonline

New member
אז מה? ניצחנו. נגמר.

עכשיו כל הממורמרים יוצאים מהחורים, זה קרה גם עם ג'מלה וסלבדור בשנתיים האחרונות, רק שאצלנו זה יותר מורגש כי זו ישראל ונטע היא יהודייה...
לא צריך להתרגש.
&nbsp

Brady

New member
מעולה!

ג'מאלה, סלבדור, נטע
זוכים שזוכים לתגובה מאנשים - לטוב או לרע. הטוב עשה את שלו והיא זכתה.
מעדיף כאלה על עוד דנמרק, אזר' וכו'.
&nbsp

למעלה