תגובות הסובבים לנו - אורח לרגע רואה כל פגע?

פטל 11

New member
תגובות הסובבים לנו - אורח לרגע רואה כל פגע?

אז בהמשך לשרשור של רורי על הצפייה במשדר והתגובות שלנו, בואו נמשיך בצחוקים - איך הגיבו מי שצפינו אתם לאירוויזיון? הרי בחלק מהמקרים אנחנו המכורים הבקיאים, והסובבים אותנו מצטרפים לרגע או שניים ומספקים תגובות הזויות/לא קשורות/בול...
אני אתחיל בדוגמאות נבחרות:
אמא שלי -
"אני אהבתי מאד את מולדובה"

בן הזוג -
על בולגריה כששמע שהיתה פייבוריטית - "אין ממה לחשוש, אף אחד לא יצביע לדבר הזה".

על הונגריה - "דווקא מעולה שזה לפני ישראל, כולם עכשיו רק מחכים שזה ייגמר".

Rori90

New member
עונה
:

בחצי הגמר צפיתי עם בני משפחתי. חייבת לציין שהם לא התרשמו משום שיר מלבד ליטא (טוב אולי זה בגלל שאנחנו ממוצא ליטאי אז אנחנו קצת משוחדים
)

בגמר צפיתי עם 3 חברות והוריה של אחת מחברותיי שדווקא התלהבו מהשיר הנורבגי (שיר פח לדעתי, לא מתקרב לרמה של פייריטייל האגדי שגרם לי להתאהב כבר מההתחלה ולחרוש עליו עוד כמה פעמים).

חייבת לציין שבביצוע של נטע בחצי הגמר ישבתי בשקט ובחנתי את הביצוע כאילו אני משגיחה במתח שנטע תבצע אותו כמו שצריך. בגמר כבר פשוט קמנו כל החברות ורקדנו בסלון לאורך כל השיר, בלי להקשיב יותר מדי לווקלאס, התנשפויות, פלצטים או כל שאר השטויות למינהן שחובבים נוהגים לנתח ופשוט נהנינו מהשיר. כנראה שרוב אירופה גם עשתה כך

פטל 11

New member

"ישבתי בשקט ובחנתי את הביצוע כאילו אני משגיחה במתח שנטע תבצע אותו כמו שצריך"... = בול אני.
בן הזוג בטח חשב שאני איבדתי את זה לחלוטין, הו הטרלול

Rori90

New member
לגמרי טרלול

אגב בגמר החלטתי שאני לא מסתכלת על ההימורים יותר. סיכמתי עם חברותיי שבכל פעם שיש לי דחף להציץ בהימורים הן מיד לוקחות לי את הפלאפון ומרחיקות אותו מהשיג ידיי וכך באמת היה

trilliane

Well-known member
מנהל
מקווה שצפית בינתיים בביצוע של הגמר, הוא היה טוב יותר

כל הזמן קיטרו כאן על החזרות, ואני חזרתי ואמרתי שעד שלא ראינו את זה כמו שצריך בגמר, שום דבר לא נגמר... שמחה לומר שצדקתי.

Rori90

New member
ברור שצפיתי מאז (כמה פעמים אפילו)

השתמשו פה בפורום הרבה בצמד המילים "אפקט הואוו" שכל-כך היה חסר לכאורה בהופעה. ובכן...אני חייבת להגיד שההופעה לגמרי הכילה את אפקט ה-

trilliane

Well-known member
מנהל
גם אני חושבת שהיא הייתה "וואוו" והיה ברור לי שהיא תהיה

כי זה שיר וואוו, כי זו נטע שהיא וואו, כי הבמה נראתה מצוין ולא דומה לזו של השירים האחרים, כי בסופו של דבר רוב הביקורות והקיטורים היו על מוצרים לא מוגמרים. לא לחינם כתבתי כאן שוב ושוב שאתם סתם מקדימים את המאוחר ושצריך לחכות לגמר.
&nbsp
ומה שעזר לה להיות "וואוו" היה שרוב התחרות לא הייתה "וואוו". לא מבינה אנשים שכתבו שהם לוקחים איתם הרבה שירים, אני לא לוקחת איתי אף שיר. לא היה אף שיר "וואוו". השירים הטובים היו נחמדים ותו לא, רובם נשמעו כמו חיקוי של משהו מוכר/קיים. השירים הלא חקייניים, למשל בריטניה או צרפת, הם שירים נחמדים שאולי אשמע מדי פעם, אבל אין להם שום סיכוי להפוך לקלאסיקות. באירוויזיון הזה לא היו שירים שיזכרו לשנים, להערכתי (מלבד "טוי" כמובן).

אשתי התלהבה קשות ממולדובה.

אמרה שזו הופעה שאין בה רגע של שעמום ואתה מרותק למרקע.
צודקת למדי.

כמה הגיגים של אחי בוואצאפ תוך כדי שידור:
על ליטא:
"שיר יפה. צריך אומץ לשלוח כזה פשטות לתחרות כזו"

על אוסטריה:
"הוא חייב לטפל ברווח בשיניים"
"הוא שר קצת עצבני"

לפני השיר האסטוני:
" בא נראה מה שווה הצווחנית..."

על האוסטרלית:
"חבל שהיא השקיעה כל כך הרבה מאמץ וזמן להגיע מהחצי השני של כדור הארץ..."
"מזייפת 3 דקות ברצף".

על בולגריה:
"מיוחד. ממש מיוחד".

על שוודיה:
"הוא בטוח שהוא ג'סטין ביבר\ טימברלייק.. כן. עלללק."

על הונגריה:
"מה החומר שהוא לקח לפני שהוא עלה לבמה? אני צריך קצת מזה..."

על ישראל:
"פצצה. ההופעה הכי טובה שלה עד היום".

על קפריסין:
"אז זה האיום המדובר? לא! כבר ראינו מליון כאלה. לא זוכה. נקסט".

על סלבדור:
"מישהו כבר חקר וגילה איך הדבר הזה זכה שנה שעברה? תעלומה."

Or Levy1

New member
אצלי

את חצי הגמר ראיתי עם המשפחה (הורים ואחיות) שגם הם מכורים קשות כי אנחנו משפחה מכורה לתחרות.
במקביל הייתי מעין "שדרן" בקבוצה של החברים בוואטספ ושלחתי עדכונים ומידע מגניב על כל שיר.
החברים אמרו פה אחד שבלגיה היה גרוע מאוד, כנ"ל השיר הבלארוסי שלפי דעתם היה מביך. כמובן שעלינו זו לא הייתה הפתעה אבל צרחנו כמו תמיד.

בגמר ארגנו הקרנה מכובדת של 10 חברים, בירות וחטיפים כמו משחק כדורגל לכל דבר.
כל ה-9 חברים האחרים שואלים אותי כל שאלה אפשרית, ואני מוסר פרטים עסיסיים על כל שיר ושיר: "אתם יודעים שהצ'כי פונה לבית חולים בחזרות" / "אתם יודעים שהשיר האיטלקי מדבר על פיגועים ומלחמות ויהיה כיתוב בעברית" וכו'. וכרגיל השאלות שנשאלות בכל שנה "מי המדינה שזכתה הכי הרבה"?

הסצנה עם הבריטית הייתה כל כך עוצמתית שהעברנו כמה פעמים לאחור כי לא עיכלנו.

חבר אחד אמר שלפי דעתו, אוסטריה הוא שיר ברמה אחת מעל התחרות הזאת מבחינת איכות (מה שהתברר בסוף בהצבעת השופטים)

הסברתי לחברים על שיטת ההצבעה של הקהל כי הם לא כ"כ הבינו אבל תוך שניה נכנסו לעניין.
כל מדינה שנתנה לנו 12 בשופטים - צרחות, קפיצות, הכל. מדינה שלא נתנה לנו כלום - "אנטישמים"... תמיד היינו במעקב על כל מדינה כמה נתנו לנו לעומת קפריסין, עד שהיא התחילה להתבהר כלא רלוונטית מול שבדיה או אוסטריה.

כשהקריאו את הצבעות הקהל וכבר הקריאו את אוסטריה ושבדיה מוקדם מהצפוי, שמחנו מאושר ואמרתי לכולם שעכשיו זה בנינו לבין קפריסין, כמו שהיה ידוע מההתחלה.
וכשהקריאו קפריסין... טוב מיותר לציין שכולם התעקשו שניסע גם לכיכר אבל אני הסברתי שיש לי צבא ב5 בבוקר.

היום היינו בכיכר עם נטע במקום.
זה היה האירוויזיון הכי טוב שמדינת ישראל חוותה ותחווה.

AdiNH

New member
תדהמה ,צרחות וחגיגות

כשהמנחה אמרה שקפריסין מובילה התבלבלנו קצת כי היתה רק במקום חמישי אז חשבנו שניצחה בטלווט , כשהבנו שישראל ניצחה , צרחנו וקפצנו משמחה וכבר התחלנו לתכנן ביקור בארץ לאירוויזיון הבא, השכנים שלא רגילים לשמוע אותנו בדכ לא הבינו על מי ומה המהומה.

trilliane

Well-known member
מנהל
חברה קפצה לבקר ונשארה לצפות איתי בחצי הגמר השני

היא ממש לא בעניין ולכן היה לי על מי לשפוך ים פרטי טריוויה...
(החל מהמשדר המקדים עם דודו ארז שהיא בקושי הצליחה לשמוע כי בכל פעם שהוא התחיל משפט כבר הבנתי על מה הם הולכים לדבר אז רק קשקשתי לה בלי הפסקה...
). בחצי הגמר עצמו סבלנו יחד כי הוא היה די גרוע, והיה נחמד שהיה לי עם מי לקטר.

החברה שצפיתי איתה אמרה עוד בחצי גמר שלנו

שאוסטריה מעולה, מכובד ורציני ובטוח יגיע גבוה.
צחקתי וסיפרתי לה כמה נמוך ממקמים אותו החובבים המנוסים, ובסוף התברר שהיא צדקה לגמרי :)

למעלה