אז מה קרה בעצם לאוסטרלית?

DH1212

New member
אז מה קרה בעצם לאוסטרלית?

אני לא מבין את זה, כל מה שקורה איתה הוא בדיוק הפוך מהנורמה - מהופעה להופעה היא נהייתה גרועה יותר!

בישראל קולינג אני זוכר שאמרתי לעצמי שהיא נשמעת בלייב כמו פאקינג דיסק! מה קרה לעזאזל בחצי וגמר?

shay1810

New member
בגמר זה היה השיא!

היא זייפה את נשמתה ולא הצליחה להיות בטון.
חבל. התבאסתי בשבילה.

לי היא נשמעה צרודה פשוט.

או שהיא לא שמרה על הקול כמו שצריך, או שהיא הייתה חולה.

Rori90

New member
יש מצב טוב שקצת יצאה לה הרוח מהמפרשים

בעקבות הקטילות שקיבלה אחרי החזרה הראשונה, והיו שמועות שראו אותה יוצאת בוכה מהאולם אחרי אותו יום.
אותו דבר אגב קרה גם לסנק, שפשוט לא הצליחה להשתפר אחרי ישראל קולינג. בביצועים לאחר מכן אולי היו פחות זיופים אבל המגמה הכללית הראתה שגם היא לא מצליחה להתעלות על עצמה
אחזור לאוסטרליה ואומר שהם יכלו להשקיע קצת יותר בהופעה מאשר לתת לג'סיקה להחזיק את כל ההופעה לבד. יכלו להביא רקדנים, הרגיש לי שרקדנים היו יכולים מאוד להוסיף

tajci

New member
מסכים

באמת אחת האכזבות השנה.
האוסטרלים חייבים לשנות כיוון ולהשקיע קודם כל בבחירת מבצע. אחכ בבימוי הופעה. השנתיים האחרונות היו נוראיות.
גם אני הופתעתי מהביצוע שלה בלייב בכיכר רבין, מעניין מה עבר עליה בליסבון. התנועות שלה והמבטים הלחוצים עשו לה עוול(וכמובן השמלה הקצרה שלא החמיאה לה וגרמה לה להיראות מוזר). כמובן שגם הזיופים. דוקא סוף ההופעה שלה נראתה טוב(זוית צילום שונה ורקע בימתי שונה).

GM1988

Well-known member
ההופעה שלה נראיתה כמו תאונת רכבת

היא לא הצליחה להעביר אפילו מחצית ממה שהשיר היפה הזה ביקש.
לא הייתה לה בכלל שמחת חיים בפנים, היא רקדה כמו קנגורו, היא בקושי סחבה את השיר הזה ווקאלית (והיא נשמעת אחלה זמרת!!) והבמה הייתה ריקה ולא מעניינת ובכלל לא ברוח השיר!
&nbsp
למה האוסטרלים לא השקיעו בה?
זה יצא כמו הנאמבר העלוב של רוסיה רק עם זמרת יותר טובה (שפישלה ברגע האמת).
&nbsp

legrandzizon

New member
חברים אוסטרלים שלי אשכרה היו בטוחים שהיא תזכה.!!

אוסטרליה חדשה בתחרות ולא מבינה עדיין שכדי לזכות צריך לעבוד קשה. קשה מאד. ושאי אפשר להשאיר אף פרט בצד או לעשות הנחות
מצד שני.. ישראל ותיקה מאד בתחרות וגם כן פישלה ונפלחה במקומות דומים - אימרי 17 והראל 10 שברגע האמת הביאו זיוף של הלייף או מורן מזור 13 שהולבשה כמו אלמנה שחורה אומללה

L e j l a

New member
הייתה לי תחושה שמקרה 2017 יחזור על עצמו וזה אכן קרה

האוסטרלים צריכים להסיק מסקנות כי בסוף גם השופטים לא יצילו אותם. ג'סיקה הייתה מגושמת ולמרות שהיא מקסימה היו צריכים לרסן את כל התנועות המוזרות שלה

מגושמת בטירוף זה היה באמת לא נעים לראות

לקראת הסוף היא גם עשתה איזו תנועה שנראתה כאילו היא מחליקה על הרצפה, משהו באמת מוזר.

ronniway1

New member
גם אני בעד תל אביב

מתנס שיכון ד' באשדוד זה כאן.

סטיילינג זועתי.
העמדה- יאללה תנו בכפיים.
שירה- זיוף מתמשך של 3 דקות.
ווקאלס- גרוע גרוע גרוע.
כל זה = 9 נק' בטלווטינג.

mont

New member
לא השקיעו בהופעה

קצת רקדנים קצת גאונות של מולדובה והנה השיר הזה יכל להיות יותר גבוהה.

Brady

New member
לא יודע

ההופעה הייתה בסדר לטעמי... לא כזו גרועה כמו שאומרים.
אבל כנראה שלאנשים נמאס מהחרא הממוחזר שאוסטרליה שולחת כל שנה
ואני דווקא יחסית מחבב את השיר (עם כמה שהוא חסר מעוף ומעפן) ואת ג'סיקה, אבל שמח מהתוצאה. חבל ששבדיה לא צמודה אליה בתוצאות.

למעלה