פוסט של פוסט אירוויזיון

Rori90

New member
מסכימה איתך ממש לגבי בלארוס!

זה אחד השירים האהובים עליי השנה! אבל ההופעה היתה פשוט מקריפה ברמות. ואם כבר מדברים על הופעה קרקסית, אז בלארוס היא דוגמא מדויקת למהי הופעה קרקסית

לא גיי

New member

1) האם יש שירים שאהבתם לשמוע וישארו או יכנסו לפלייליסט שלכם? אהבתי את צרפת (בגרסה המקורית), איטליה ופורטוגל. לא יודע מה מהם ישאר איתי, בדרך כלל זה לא קורה.
2) האם שירים שאהבתם במיוחד אכזבו אתכם בהופעה החיה בחצי הגמר ובגמר? ישראל... ואיטליה.
3) האם שירים שאהבתם וצפיתם להם מקום גבוה נשארו בתחתית הטבלה? צרפת, אירלנד. פורטוגל היה צפוי.
4) האם יש שירים שהתחלתם לאהוב דווקא אחרי התחרות? ההופעה של קפריסין ממש שדרגה בשבילי את השיר. גם אם כנראה לא אשמע אותו יותר אחרי התחרות.
5) ולסיכום (ועם קריצה לשנה הבאה): איזה סגנון שיר הייתם שמחים לראות את ישראל שולחת בשנה הבאה (בלדה, אתנו פופ, מזרחי או אולי בכלל אופרה )? לא באמת אכפת לי, אבל משהו מקורי ונאמן לעצמו. ואשמח לעברית מלאה פעם אחת. מה אכפת לנו.

Yarinv

New member
שנה מוצלחת מאוד מוזיקלית

1) האם יש שירים שאהבתם לשמוע וישארו או יכנסו לפלייליסט שלכם?
כבר נכנסו: נטע, בלגיה, קפריסין, צ'כיה, פורטוגל, סלובניה וטרי משבת אוקראינה
2) האם שירים שאהבתם במיוחד אכזבו אתכם בהופעה החיה בחצי הגמר ובגמר?
סנק הייתי בעייתית ווקאלית, אבל השיר היה ראוי בכל אופן לעלות. פורטוגל לצערי נבלעו בתחרות. אוקראינה עם הופעה מאוקרנת ומטופשת שחבל כי זה הסיט לגמרי את תשומת הלב משיר טוב
3) האם שירים שאהבתם וצפיתם להם מקום גבוה נשארו בתחתית הטבלה?
פורטוגל לא ראויה למקום אחרון, ספרד לא היו צריכים להגיע כל כך נמוך
4) האם יש שירים שהתחלתם לאהוב דווקא אחרי התחרות?
אוקראינה, כל כך מעצבן כמה שההופעה הייתה מחרידה רק בגלל השטיקים שהעמיסו עליה, חבל חבל חבל
5) ולסיכום (ועם קריצה לשנה הבאה): איזה סגנון שיר הייתם שמחים לראות את ישראל שולחת בשנה הבאה (בלדה, אתנו פופ, מזרחי או אולי בכלל אופרה )?
לא מן הנמנע שנשלח שוב אתנו פופ, אבל אשמח לראות שיר שהוא פחות יאללה-מסיבה, אבל משהו מרגש (וקליט) עם עברית, פחות מייד אוף סטארס 2, יותר טום דייס של בלגיה

אהבתי שירים רבים השנה:

לא לפי סדר מסוים: מקדוניה, פורטוגל, ספרד, צרפת, ישראל, אירלנד, קפריסין, איטליה...
נהניתי מגרמניה בהופעה של הגמר, די נגד רצוני, כי משום מה יש לי איזושהי התנגדות לשיר ולמבצע.
ממש נהניתי לצפות בגמר (כלומר, בשירים). רק את הולנד ממש לא סבלתי.

kobeonline

New member
תשובה

1. כן, toy כמובן הולך להיות הרבה זמן בפלייליסט עם כל זה שקצת שבעתי ממנו אבל עדיין, לא שבעתי מנטע. גם השיר הצרפתי, השיר הבולגרי, הצ'כי והגרמני ישארו בפלייליסט, במיוחד הצרפתי...
&nbsp
2.כן, השיר הבולגרי. הגרסאת סטודיו טובה מאוד, ההופעה לא הייתה משהו ורק אחד מחברי הלהקה הרשים בלייב.
&nbsp
3. צפיתי שצרפת תסיים בטופ 5 לפחות... אמנם הם לא סיימו בתחתית אבל עדיין זה די מאכזב, הגיע להם להיות יותר למעלה.
&nbsp
4. כן, הצ'כי. אמנם זה העתקה מג'ייסון דורלו/בלקאן ביטבוקס, אבל הוא נתן יופי של הופעה שגרמה לי לאהוב את השיר ממש.
&nbsp
5. אין לי מושג. שרק יהיה שיר טוב וקליט, עם אמן או אמנית שיכולים לבצע את זה בלייב כמו שצריך... מה שאני יכולה לרשום זה שאני פחות בכיוון של בלדה, אנחנו צריכים להרים ולעשות שמח, במיוחד שזה פה בארץ. זה מה שאני אוהבת לפחות, אבל גם אם ישלחו בלדה שהיא טובה מרגשת ועוצמתית אז לא אתנגד לזה.

למעלה