מקבץ סרטונים

trilliane

Well-known member
מנהל
נטע מקבלת חומוס בטיסה [YNET]

מה נסגר עם אנשים שמצלמים לאורך?!

trilliane

Well-known member
מנהל
נטע יורדת מהמטוס ומיד מקבלת פודיום ומיקרופון...
[YNET]

אני חולה על הפרגון שלה, אבל אשמח אם מישהו יכול למסור לה שיש לומר מַגיע... (אפילו גידי גוב ודני סנדרסון כבר שרים נכון את "אלף כבאים").
&nbsp
אגב, מישהו מגיע הערב לכיכר רבין?
חשבתי על זה והגעתי למסקנה שאוותר... נראה לי שיהיה המוני מאוד ולא בוער לי לשמוע אותה מבצעת את השיר חי על הבמה (כבר הייתי שם לפני חודש). ודאי יצולם וישודר ואסתפק בזאת.

trilliane

Well-known member
מנהל
אירוויזיון 2018 - היום שאחרי [שודר אתמול לפנות ערב ב"כאן"]

משדר מיוחד המסכם את תחרות האירוויזיון ואת הזכייה של נטע ברזילי.
כולל ראיון עם דורון מדלי מליסבון, על אהבתו לאירוויזיון, על תהליך כתיבת TOY עם סתיו, על נטע ועוד.

כמו כן נדון החשש שאירוויזיון 2019 יהפוך ל"צעצוע" של הפוליטיקאים, המאבק בין השרים מי המשרד האחראי... והתזכורת על איסור פוליטיקאים בתחרות עצמה (תודה לאל
, או ליתר דיוק לאיגוד השידור האירופי).

לסיום נסקרו התגובות באירופה לניצחון, האהדה לנטע, ההאשמות בניכוס תרבותי, כישלון ה-BDS וכו'.

אחרון חביב, רציתי לומר לכל מי שמחה כאן על כך שנטע מדברת על קבלה עצמית ולא רק על העצמה נשית, אתם לא מבינים כלום! נטע מיצבה את עצמה כיקירת הקהילה הגאה והמסר הזה הוא בדיוק מה שהם מחפשים ומחבקים. היא אישה מיוחדת עם אינטליגנציה רגשית מדהימה והיא ידעה להעביר מסר אוניברסלי מדויק ונכון שנכנס ללבבות רבים מאוד בכל אירופה. בקיצור, גאון.

תודה רבה לך

אני עדיין במאבק להשלים שעות שינה
ולא הספקתי לראות כלום מאז הזכיה אז תודה שריכזת בשבילנו הכל פה

סטילהוק

New member
כפרה עליה - נטע ברזילי שינתה גם את גוגל

כפרה עליה - נטע ברזילי שינתה גם את גוגל
https://tech.walla.co.il/item/3157551

היה קשה לפספס את ההתלהבות של הישראלים ברשתות החברתיות בעקבות זכייתה של נטע. אבל מלבד הזכייה באירוויזיון, נטע הצליחה להשפיע על מנוע החיפוש של גוגל ולא תאמינו איך

סטילהוק

New member
בעולם מפרגנים לזכייה של נטע לאחר ניצחונה באירוויזיון

בעולם מפרגנים לזכייה של נטע
http://reshet.tv/item/news/domestic/culture-entertainment/newsitem-711623/

לאחר הניצחון באירוויזיון, כותרות העיתונים מפרגנות לנטע ולמדינת ישראל: החל מההמתמודדת היריבה ועד ג'יי קיי רולינג - כולם מברכים את הזמרת הישראלית. בקפריסין מסרבים להתעצב מההפסד ושמחים על הגעה למקום השני בפעם הראשונה בהיסטוריה של המדינה

מרימים לה: בעולם מפרגנים לנטע ולמדינת ישראל על זכייתה הרביעית באירוויזיון עם השיר "טוי". עשרים שנה לאחר הזכייה הקודמת, אירופה מזכירה לישראל שאנטישמיות בצד כשמדובר במוזיקה טובה. במקביל משתמשי טוויטר רבים תקפו את ישראל על הניצחון בעוד מתחוללת מהומה על גבול עזה. נשיא קפריסין בירך: "ברכותיי לניצחונה של ישראל".

trilliane

Well-known member
מנהל
הסרטון עלה באיכות טובה לערוץ הרשמי של גיא פינס

trilliane

Well-known member
מנהל
כן, כבר דווח רשמית בתקשורת ביום שבת, עוד לפני הגמר אפילו

למעלה