אני עד עכשיו מרגיש בחלום, כאילו שזה לא אמיתי

dosfer

New member
אני עד עכשיו מרגיש בחלום, כאילו שזה לא אמיתי

אשכרה ישראל ניצחה, אני באמת רואה בויקיפדיה תחת הערך "אירוויזיון 2019" את הלוגו של התחרות עם דגל ישראל וכיתוב ISRAEL 2019?? זה הזוי ברמות!!!

אני לא מאמין שאחרי 20 שנה האירוויזיון חוזר לישראל!!! אני מקווה שהזכייה הבאה תהיה כבר בעשור הבא..

אם זה ככה אני כבר מעדיף שמדלי יכתוב את כל השירים, נראה שהוא יודע מה הוא עושה.

אני מקווה שישראל לא תבזה את עצמה, שתבחר באולם גדול, שהבמה תיהיה גרנדיוזית ומושקעת, שגם ישקיעו בנציג/נציגה הבאים שלנו ולא יחפפו!!

אני במתח מעכשיו לראות את הבמה, זה הכי חשוב לי! אם ישראל לא תביא במה מושקעת אני ממש אתאכזב!

ובבקשה!! לא לעשות צחוק ולהביא מנחים שרוטים!!! תודה!!

dosfer

New member
אבל כבר שלחנו שיר אחר ב2017 ונכשלנו (יחסית) בגמר

איכשהו השירים שלו עובדים בתחרות, מקומות 1,9,14 זה דווקא יפה מאוד..
&nbsp
אם מישהו אחר יצליח לכתוב שיר מעולה לאירוויזיון אז סבבה, אבל כרגע מדלי הוכיח את עצמו...

trilliane

Well-known member
מנהל
אין לו סגנון אחד ויחיד, הוא יודע להתאים את השיר למבצע

והשירים מוגשים אנונימית לוועדת הבחירה, ובכל זאת בחרו בשיר שלו. כמובן, אפשר לצעוק שידעו שזה הוא וכו' ולא כי זה שיר טוב עם פוטנציאל לנצח, אבל אי אפשר לטעון שלא בחרו כאן בשיר שהתאים לנטע כמו כפפה ליד.
&nbsp
מדלי יכול להמשיך להגיש שירים כמו כל אחד, ואם הם יהיו הכי טובים הם ייבחרו, ואם השיר הנבחר יהיה טוב דיו באירוויזיון נגיע גבוה ואולי אפילו נזכה שוב. יש משהו רע בתסריט הזה?
&nbsp
כי בינתיים זה נשמע קצת כאילו אירלנד תגיד לג'וני לוגן "תקשיב, די, מיצינו, נמאס לנו שאתה זוכה עבורנו באירוויזיון".

snier 1991

New member
בדיוק

מה הקשר הסגנוני בין השיר של חובי, לגולדן בוי, או לטוי (עם כל הכבוד לזעקת הקולולו).

סטילהוק

New member
נראה לי שמדלי יהיה מבוקש גם במדינות אחרות, כמו גי:סון השבדי

ונטע ברזילי אחרי הניצחון הענק הזה וההצלחה והפופולריות הגלובלית האדירה של השיר Toy עומדת להפוך לכוכבת בינלאומית.

dosfer

New member
איזה כוכבת בינלאומית?? בנתיים לא ראיתי אף זוכה אירוויזיון..

שפרץ בחו"ל, אפילו לא דנה, זה שמזמינים אותה לשיר את "דיווה" מאה פעם זה לא נקרא פריצה..
&nbsp
נטע אולי תהיה השיחה של 2018-2019 לאחר מכן היא תיעלם..
&nbsp
מי בכלל מדבר על לוריין, אמילי, האזרים, מונס וכל השאר?? אף אחד! נעלמו והם מוזיקאים רגילים

baymax

New member
אבל אני כן רוצה להתייחס למשהו כאן

אני כן חושב שזה תלוי גם בשאיפה של המנצח, במזל ומן הסתם בכישרון(!!!) שלו.
&nbsp
צריך יחצ"ן טוב, צריך מי שישקיע גם בזמר. כמו שעושים עכשיו עם סטטיק ובנאל.
&nbsp
מזל, כישרון, צפיות אינסוף ביוטיוב, ולהתרגל לחיות בין טיסות.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

baymax

New member
דניס לויד וההרכב שלו הם דוגמה להצלחה בינלאומית

ומדובר באנשים שהצליחו בכוחות עצמם והיו פה אנונימיים לחלוטין.

למעלה