לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1724017,240 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

לצפיה ב-'מי צריכות להיות המנחות בישראל 2019?'
מי צריכות להיות המנחות בישראל 2019?
13/05/2018 | 09:34
106
1420
גל גדות, בר רפאלי ונועה תשבי!
בבקשה לא לתת את התפקידים לאסי עזר ורותם סלע. הם לא מתאימים!

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'שירי מימון'
שירי מימון
13/05/2018 | 09:43
1
122
לצפיה ב-'שירי מימון בחירה מצוינת!'
שירי מימון בחירה מצוינת!
13/05/2018 | 09:49
109
לצפיה ב-'רק גל גדות'
רק גל גדות
13/05/2018 | 09:59
359
אייקון בינלאומי אין לנו נציגה טובה יותר
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'הכי לא אסי ורותם. איכסה. אני רוצה את דנה בגרין רום '
הכי לא אסי ורותם. איכסה. אני רוצה את דנה בגרין רום
13/05/2018 | 10:01
113
לצפיה ב-'גל גדות, דנה אינטרנשיונל (לגרין רום!) וירדנה ארזי לצרפתית'
גל גדות, דנה אינטרנשיונל (לגרין רום!) וירדנה ארזי לצרפתית
13/05/2018 | 10:51
293
ולנוסטלגיה (וגם כי היא כמו יין ישן נושן, רק משתבחת עם הזמן). ירדנה בטח לא תרצה, מבחינתי אפשר למחזר את דפנה דקל (שגם היא לא בטוח תרצה... נראה לי ששתיהן יצאו קצת חבולות מהחוויה).

גל אולי תרצה אבל לא בטוח שתוכל. יש לה לו"ז עמוס ולא מעט התחייבויות מול גופי ענק כמו אולפנים הוליוודיים... זה לא כ"כ פשוט.

את דנה כנראה שנוכל להשיג... אז אפשר להוסיף לצידה גם איזו נועה תשבי או בר רפאלי, למה לא.

וגם אני לא אוהבת את אסי ורותם, ולא נראה לי שיש חשש שהם ינחו, כי זה לא אירוע של קשת אלא של התאגיד, והם קצת יותר שמרנים. לא נראה לי שהם ירצו אותם...

אגב, אם הולכים גם על מנחה גבר, אין לי בעיה עם ארז טל. יש לו קול רדיופוני להפליא (כמובן), עברית צחה (בעיקר כשהוא רוצה) וציניות נהדרת (שהוא לא בהכרח שולף בכל הזדמנות). מתברר שהוא אפילו חובב אירוויזיונים... נהניתי ממנו מאוד במשדר הערב.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'שירי מימון רהוטה ומצוינת, תהיה בחירה חכמה מאוד!!!'
שירי מימון רהוטה ומצוינת, תהיה בחירה חכמה מאוד!!!
13/05/2018 | 11:24
85
לצפיה ב-'אסי ורותם'
אסי ורותם
13/05/2018 | 11:32
9
297
לא בא לי שכל מיני א/נשים שאינם קשורים לאירוויזיון יתפסו טרמפ על הניצחון. אסי על כל הביקורת עליו ויתר על האח הגדול בשביל לקדם ולהנחות את הכוכב הבא פול טיים.

לפעמים צריך להגיד וואלה זה שלו הרבה יותר מכל בר רפאלי (שלא יודעת להנחות גם אם החיים שלה תלויים בזה), מורן אטיאס ונועה תשבי.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אני מסכים'
אני מסכים
13/05/2018 | 11:35
212
אני דווקא חושב שאסי ורותם יכולים לרענן את האיקי דביקי האירוויזיוני עם הכימיה שלהם, אם כי אני לא כל כך בטוח לגבי האנגלית שלהם..
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'הבחירות שלו בקריירה לא הופכות את זה ל"שלו" וגם לא הנחיה בקשת'
הבחירות שלו בקריירה לא הופכות את זה ל"שלו" וגם לא הנחיה בקשת
13/05/2018 | 17:22
7
80
האירוויזיון יהיה בתאגיד (שאין לו סנטימנטים לטאלנטים של קשת) ומכיוון שמדובר בשידור לחצי עולם, המטרה היא שהוא ישקף את ישראל בצורה הטובה ביותר ולא לפרגן לעזר, עם כל הכבוד. עזר הוא נודניק (והוא יודע זאת) וזה לא סוג ההנחיה שאנחנו רוצים להפיל על אירופה, כי אז נצא יותר גרוע מהמנחות של השנה .

אם לא יצליחו להשיג שמות בינ"ל, סביר שילהקו מנחים רהוטים יותר בעברית ובאנגלית (ע"ע דניאל פאר ז"ל), דבר שעזר אינו מצטיין בו (ודי היה לשמוע את השאלה שלו באנגלית לנטע אתמול במסיבת העיתונאים, זה היה קצת מביך).
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אולי'
אולי
13/05/2018 | 17:59
6
64
אני חושב שאסי עזר יותר רהוט מהשאלה אתמול שלדעתי הוא ניסה להישמע עילג בקטע הקומי המפגר שלו.
אבל לסוגיית התאגיד, ברור לי שאין להם סנטימנטים לקשת, וגם אני יותר מאמין שההשערה בדבר שמות בינלאומים הם סבירים (ואף יותר בדיוק השמות שהזכרתי רפאלי, אטיאס ותשבי), אבל לי יש סנטימנטים לקשת שהרימו מהפקות מזוויעות כמו זו שהם ארגנו לפיינגולד לרמה של ארבעה גמרים, מתוכם זכיה, מקום 9 ומקום 14. ויש אנשים שאפשר לייחס להם את ההצלחה הזו, מדלי, צפיר, ירדני וגם עזר שבלעדיו והאווירה שהוא מביא לתכנית (ואת חברתו שהוא בעצמו הביא) מי יודע אם הכוכב הבא לא הייתה דועכת ברייטינג ונעלמת.

החשש הכי גדול שלי כרגע זה שכאן ינסו לנכס לעצמם את הזכייה וינסו להתנתק בשנים הקרובות מקשת על בסיס מה שהם בנו בגלל שיש פה תרנגולת עם ביצי רייטינג. וזה גם צורם לי מוסרית כי הם אלו שהפכו את זה מאירוע לחובבים לדבר לנחלת העם החל מגולדן בוי ועד הטירוף של היום וגם כואב לי כחובב אירוויזיונים כי זה יוביל, גם אם בהדרגה, לחזרה לזוועות שנות ה-2000 ומה זה לא בא לי לראות העמדות כמו אלו של טיפקס.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אתה כותב "הם" אבל כיום זה התאגיד ופעם זו הייתה רשות השידור'
אתה כותב "הם" אבל כיום זה התאגיד ופעם זו הייתה רשות השידור
13/05/2018 | 18:10
5
55
ואומנם מבחינת הצופים זה אותו הדבר, אבל זו כבר לא אותה הנהלה והם עובדים אחרת.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'נכון, אבל הם לא הוכיחו הרבה יותר הבנה של קהל וכישרון בתכניות'
נכון, אבל הם לא הוכיחו הרבה יותר הבנה של קהל וכישרון בתכניות
13/05/2018 | 21:15
4
37
מהסוג הזה מאשר ערוץ 11. אני לא אופתע אם נראה את מלך מנחה ואת ניקי גולדשטיין בתור מתחרה.
הרייטינג שלהם לא השתפר כתוצאה מהתחלופה זאת למרות שכל הערוצים החליפו מקומות והייתה להם לכאורה הזדמנות כזו.
אין להם שום ניסיון בהפקות כמו הכוכב הבא ואירוויזיון (החל משלב הגיוס מתמודדים רלוונטים ועד לטור יחצנות לפני האירוויזיון ובימוי הופעה) וודאי שאין להם את התקציבים שקשת מעמידה. ואני אפילו לא אתייחס לכך שזה ארגון הרבה פחות יעיל מאשר קשת, גם אם הוא משמעותית יותר יעיל מערוץ 11
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'במה הם לא הוכיחו? מתי? ע"ס מה? לא מבינה'
במה הם לא הוכיחו? מתי? ע"ס מה? לא מבינה
13/05/2018 | 21:35
3
33
ולא נכון שהרייטינג לא השתפר:

הם לא צריכים להפיק את הכוכב הבא, גם "טדי" הם חברת הפקות חיצונית ולא "קשת" ויש גם אחרות. לגבי יעילות, לא פתחתי את ספרי החשבונות ואין לי מושג. ואתה?
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'השאלות שלך הן בדיוק התשובות שלי'
השאלות שלך הן בדיוק התשובות שלי
<< ההודעה הנוכחית
13/05/2018 | 21:52
2
40
הם לא הוכיחו שום יכולת הפקה של תכנים מהסוג הזה. הדבר הכי גדול שהם עשו בתכנים מהסוג הזה היה בואו לבשל איתי. חוסר ניסיון שווה טעויות, ואין לי שום רצון שהם יתגלחו על חשבון האירוויזיון. מספיק לראות את עקומת הלמידה של ערוץ 10 למשל שלא ידע לעשות תכנים מהסוג הזה והשתפר אט אט. צניעות היא לא מילה גסה ואם הם רוצים להפיק דברים כאלה שיתחילו ברמה המקומית, ויגדלו ואז יחזירו את האירווזיון. להתחיל מהכי גדול, זה יהיר וחצוף ונשען על עבודה של אחרים.

וזו יהירות שאינה במקומה כי הרייטינג בשונה מהכתבה הישנה שהבאת לא התרומם, על אף הניסיון לפנות לקהלים גדולים יותר. להלן כתבה עדכנית http://www.ice.co.il/media/news/article/742634. מאז הפיצול הגדול הנתונים של כאן ירדו משמעותית שוב פעם אחרי צמיחה קלה בהתחלה. ואלו עוד כתבות מאד מגמתית, שמשווה את הנתונים לשלב שבו לרשות השידור לא היה אפילו טיפה איכפת משום דבר פרט למאבק בסגירה שלהם.

בנוגע לגוף חיצוני, טדי היא לא באמת גוף חיצוני לקשת, טדי וקשת הן בערך מקשה אחת ולא ניתן להשוות את היכולת שלהם לייצר אירועים מהסוג הזה. מספיק להשוות את ההצלחה של הכוכב הבא ביחס לאקס פקטור בשנה האחרונה או אפילו לראות את ההצלחה של אייל גולן קורא לך בשביל להבין כמה ידע יש להם בתחום הזה בהשוואה למקבילהם.

זו לא חתונה קתולית הכוכב הבא והאירווזיון, אבל שכאן ילמדו, ישתפשפו ואז יקחו את זה בחזרה. לראות גוף אחר עובד קשה מרים מוצר משפל חסר תקדים ואז לקחת אותו כשאין לך שום ניסיון בתחום הזה, זה פשוט לא נכון.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'גוף השידור מורכב מאנשי מקצוע שלרבים מהם יש ניסיון'
גוף השידור מורכב מאנשי מקצוע שלרבים מהם יש ניסיון
13/05/2018 | 22:04
1
25
והם יכולים לשכור כמובן גם עובדים חיצוניים לצורך העניין או חברת הפקות. אין שום חובה להתקבע דווקא על טדי, שאינה מקשה אחת עם "קשת". היא הייתה קיימת לפני קשת, עבדה בראשית ימי ערוץ 2 דווקא עם טלעד, מפיקה לגופי שידור נוספים והיא כמובן לא היחידה שמפיקה לקשת.

בשורה התחתונה, זה ממש לא חד-חד ערכי כפי שאתה מציג ואין סיבה שמבחינת התאגיד זה יהיה כך. זכותם להתנתק מטדי כמה שבא להם, זו אינה חתונה קטולית והם לא חברת ההפקות היחידה בשוק. אין לי שום דבר נגדם ואני מפרגנת לחלוטין למה שעשו באירוויזיון (ופרגנתי גם לפני הניצחון) ועדיין לא חייבים קיבעון.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'* קתולית'
* קתולית
13/05/2018 | 23:24
11
לצפיה ב-'גל גדות המלכה שקראה ברגע האמת להצביע לנטע חייבת להיות'
גל גדות המלכה שקראה ברגע האמת להצביע לנטע חייבת להיות
305
ואשמח אם גם שירי תנחה ביחד איתה. רותם גם באה בחשבון, אך ללא אסי המעיק.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'דעה לא פופולרית'
דעה לא פופולרית
1
401
המשתתפים של השנים הקודמות: נדב, חובי, אימרי וכמובן נטע!
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'נדב וחובי יהיה מושלם. גם הציעו בקבוצה הבינלאומית בפייסבוק'
נדב וחובי יהיה מושלם. גם הציעו בקבוצה הבינלאומית בפייסבוק
13/05/2018 | 13:33
76
לצפיה ב-'בשום פנים ואופן שלא יבחרו בגלית גוטמן או באורנה דץ'
בשום פנים ואופן שלא יבחרו בגלית גוטמן או באורנה דץ
13/05/2018 | 11:38
2
281
מספיק שנותנים להן להנחות את יזראל קולינג, שבשנה הבאה יהיה הרבה יותר משמעותי עקב הזכייה שלנו השנה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אוי נכון, זה כל כך הולכת להיות אורנה דץ'
אוי נכון, זה כל כך הולכת להיות אורנה דץ
13/05/2018 | 11:44
260
זה לא קטסטרופה, אבל זו כל כך הולכת להיות היא.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'הגיע הזמן להחליף אותן גם ביזראל קולינג.'
הגיע הזמן להחליף אותן גם ביזראל קולינג.
13/05/2018 | 18:19
22
לצפיה ב-'ארז טל ואסי עזר'
ארז טל ואסי עזר
13/05/2018 | 11:41
74
לצפיה ב-'ירדנה ארזי'
ירדנה ארזי
13/05/2018 | 13:00
2
48
לצפיה ב-'גם לוסי אהריש חביבה ,נעימה ומשכילה!'
גם לוסי אהריש חביבה ,נעימה ומשכילה!
13/05/2018 | 13:56
43
לצפיה ב-'איך עושים פה לייק? :)'
איך עושים פה לייק? :)
14/05/2018 | 16:30
3
לצפיה ב-'ארז טל ואברי גלעד'
ארז טל ואברי גלעד
13/05/2018 | 13:06
1
181
חכמים, שנונים ואינטליגנטים. פאדיחות הם בטוח לא יעשו
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'זקנים מדיי'
זקנים מדיי
13/05/2018 | 17:11
60
ואברי כיום נראה קריפ מקריפ עם עיניים מטורפות, לא הייתי רוצה שהוא יבריח את הקהל.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'יעל אבקסיס יכולה להיות המנחה בצרפתית.'
יעל אבקסיס יכולה להיות המנחה בצרפתית.
13/05/2018 | 13:27
4
55
לצפיה ב-'אין צורך במנחה בצרפתית בשביל משפט אחד'
אין צורך במנחה בצרפתית בשביל משפט אחד
13/05/2018 | 13:40
1
218
חוץ מלהגיד בהתחלה על ההצבעה ושאסור להצביע למדינה שלך לא אומרים כלום בצרפתית זה אפשר ללמוד
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'נכון. חשבתי על זה אחרי שכתבתי. בכול-אופן, באירוויזיון הקודם '
נכון. חשבתי על זה אחרי שכתבתי. בכול-אופן, באירוויזיון הקודם
13/05/2018 | 13:43
185
שהיה בישראל רציתי שהיא תנחה, אבל יכול להיות שהיום יש מועמדים יותר מתאימים, למרות שהיא עדיין יכולה להיות אופציה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-' אהבתי את הרעיון של יעל אבקסיס.'
אהבתי את הרעיון של יעל אבקסיס.
13/05/2018 | 15:10
1
35
לצפיה ב-'תודה :) '
תודה :)
13/05/2018 | 18:05
11
לצפיה ב-'דעה לא פופולארית כאן: אסי ורותם'
דעה לא פופולארית כאן: אסי ורותם
13/05/2018 | 14:17
3
231
או לפחות אסי ורותם בגרין רום. תגידו עליו מה שאתם רוצים. שהוא ניג׳ס, שהוא בלתי נסבל אבל אין מה לעשות הוא פשוט יודע להנחות, פשוט יוצא לו הכי טבעי שאפשר
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'לגרין רום ללא ספק, או שני כהן עם ליאת הר לב וכו''
לגרין רום ללא ספק, או שני כהן עם ליאת הר לב וכו'
13/05/2018 | 14:21
181
צריך אנשים מצחיקים, מספיק עם החוסר כישרון שיש כל שנה. רק ההנחייה של שוודיה הייתה מצויינת ומצחיקה.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-''
13/05/2018 | 14:23
28
לצפיה ב-'שמעת את האנגלית שלו אמש במסיבת העיתונאים?'
שמעת את האנגלית שלו אמש במסיבת העיתונאים?
13/05/2018 | 14:41
225
פליז רק לא הם.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'נועה תשבי'
נועה תשבי
13/05/2018 | 14:37
142
ועוד מישהו שבזמן ההצבעה יהיה בגרין רום. לא יותר משניים.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'גל גדות לא תנחה'
גל גדות לא תנחה
13/05/2018 | 14:45
3
306
מדובר בכוכבת הוליוודית, מה לה ולאירוויזיון? מה גם שהיא בחודש הבא מתחילה לצלם את וונדר וומן 2 שזה לפחות מעל חצי שנה של צילומים, ואחר כך בטח יש לה עוד הרבה דברים בלוח זמנים שלה... כן הייתי מביאה אותה לשניה כדי להשוויץ, לא יותר.

באשר למנחים.... הלוואי שירי מימון, ותתפלאו, זה אמנם דעה לא פופולארית, אבל אני כן רוצה שאסי ורותם יהיו שותפים להנחייה. נכון בכוכב יש להם רגעים שהם בלתי נסבלים, אבל באירוויזיון הם יעדנו את זה ויהיו פחות. גם לוסי אהריש היא אופציה טובה מאוד.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'לפי דעתי יהיה סרטון שלה שיצולם מראש. משהו מצחיק עם וונדר וומ'
לפי דעתי יהיה סרטון שלה שיצולם מראש. משהו מצחיק עם וונדר וומ
13/05/2018 | 14:52
71
לצפיה ב-'כן! גם לוסי אהריש זאת אופציה מעולה'
כן! גם לוסי אהריש זאת אופציה מעולה
13/05/2018 | 15:00
1
52
לצפיה ב-'היא מקסימה, אבל מבחינתי היא מעולה רק אם אין פנים מוכרים ללהק'
היא מקסימה, אבל מבחינתי היא מעולה רק אם אין פנים מוכרים ללהק
14/05/2018 | 15:39
16
כלומר אם לא הצלחנו להשיג מנחה בינ"ל או נציג/ה ישראל לשעבר.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'גל גדות מנחה עם... אימרי זיו? צביקה הדר? יהודה לוי? אסי כהן?'
גל גדות מנחה עם... אימרי זיו? צביקה הדר? יהודה לוי? אסי כהן?
13/05/2018 | 15:07
14
180
עופר שכטר? הראל סקעת? הדר לוי בגרין רום.
בר רפאלי ממש ממש ממש ממש לא. היא ממש ממש ממש ממש ממש גרועה.
ארז טל יכול היה להיות מתאים, אבל נראה בשידור של כאן שהוא לא רוצה/לא יכול.
אולי דנה פרידר? היא דוברת אנגלית? ימית סול?
אני בעד מנחות מאוד יפות, אבל עם יכולת הנחייה כלשהי, אם אפשר. וכנ"ל מנחים. לדנה פרידר יש קול מעצבן, אבל לא כמו של גלית גוטמן.
אה, ולא לא לא לא לא לא לא לא גלית גוטמן!!!!
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אבל לא מן הנמנע שיתנו את ההנחייה ל...'
אבל לא מן הנמנע שיתנו את ההנחייה ל...
13/05/2018 | 15:08
2
205
גיא זו-ארץ ויעל בר זוהר.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'גיא זוארץ ממש לא. יעל בר זוהר אדירה, מתאימה וממלכתית'
גיא זוארץ ממש לא. יעל בר זוהר אדירה, מתאימה וממלכתית
13/05/2018 | 15:22
1
59
לצפיה ב-'דווקא חיזקת את ההשערה שלי.'
דווקא חיזקת את ההשערה שלי.
13/05/2018 | 15:23
147
לגביה הייתי בטוחה פחות...
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'רק לא שכטר, הספיק ממנו בישראל גוט טאלנט'
רק לא שכטר, הספיק ממנו בישראל גוט טאלנט
13/05/2018 | 15:39
10
128
ועכשיו הבנתי שהוא גם מנחה גם את הפח הגדול של רשת שאני לא צופה בו השנה
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'לא צפיתי. אבל אולי יספיק להרחיק ממנו'
לא צפיתי. אבל אולי יספיק להרחיק ממנו
13/05/2018 | 15:50
2
86
את אסי ישראלוף.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי הם מנחים ביחד את הפח הגדול של רשת '
לפי מה שהבנתי הם מנחים ביחד את הפח הגדול של רשת
13/05/2018 | 15:59
1
31
לצפיה ב-'אכן, ולא צפיתי לא בזה ולא בזה. זה לא סותר את מה שכתבתי -'
אכן, ולא צפיתי לא בזה ולא בזה. זה לא סותר את מה שכתבתי -
13/05/2018 | 16:11
59
שאולי בלעדיו עופר יהיה יותר טוב. הוא היה מצוין באקזיט. קצת מופרע, אבל מאוד כריזמטי - ואני מניחה שהוא מסוגל לשלוט בעצמו במידה מסוימת (לא יודעת למה אני מניחה את זה, האמת ).
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'באמת לא רואים אותך בפורום, למה אתה לא צופה?'
באמת לא רואים אותך בפורום, למה אתה לא צופה?
14/05/2018 | 00:02
6
19
לצפיה ב-'כי פספסתי את הפתיחה ואני לא רואה שום טעם לצפות מהאמצע'
כי פספסתי את הפתיחה ואני לא רואה שום טעם לצפות מהאמצע
14/05/2018 | 09:12
5
32
חוץ מזה הבנתי שהעונה לא משהו, ואת צמד המנחים עם בדיחות הקרש אני לא סובל עוד מישראל גוט טאלנט. ייתכן שבסוף העונה אצפה בכל הפרקים הערוכים של העונה במרתון, אך לצפות בלייב 24/7 כמו שעשיתי בעבר כשגם צילמתי והקלטתי מהלייב לא נראה לי.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'בגדול לא פספסת הרבה'
בגדול לא פספסת הרבה
14/05/2018 | 13:25
4
18
סהכ זו רק ההתחלה, ואתה בטח כבר יודע כמה הבית הזה דינמי ואיך הדברים בו משתנים תוך כמה שעות או ימים.
מה גם שעכשיו רק מתחילה המשימה הראשונה, מה שיאפשר להכיר צדדים אחרים של הדיירים.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'דווקא לפי מה ששמעתי יש כבר רומנים, בלאגנים, בגידות וריבים'
דווקא לפי מה ששמעתי יש כבר רומנים, בלאגנים, בגידות וריבים
14/05/2018 | 15:43
3
9
לצפיה ב-'עזוב... אין רומנים אין כלום'
עזוב... אין רומנים אין כלום
14/05/2018 | 19:40
2
9
סתם חרטיטויאדה של ההתחלה...
יש רק שני דיירים שיצאו לפני התכנית אבל זה לא התפתח לשום דבר, ועכשיו הם נפגשו בבית האח.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'הבנתי שדייר בעייתי פונה לבי"ח וכבר לא יחזור'
הבנתי שדייר בעייתי פונה לבי"ח וכבר לא יחזור
14/05/2018 | 20:21
1
5
לצפיה ב-'אחלה דייר דווקא'
אחלה דייר דווקא
14/05/2018 | 20:39
11
מאד מבטיח, מאד אותנטי.
ממה שהבנתי הוא מטופל בכדורי רטלין, וכנראה שהייתה לו איזו התפרצות או משהו (לא אלימות או משהו, פשוט הוא סבל מכאבים כלשהם) ונאלץ להתפנות לטיפול, אבל החליט לא לחזור לבית.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'כשהעזתי לפטז על ניצחון אלו בדיוק שלושת השמות שעלו לי'
כשהעזתי לפטז על ניצחון אלו בדיוק שלושת השמות שעלו לי
13/05/2018 | 15:12
2
308
בר, גל ונועה תשבי. בדוק.
וזה ממש מתבקש שאחרי ניצחון עם שיר של העצמה נשית, ההנחייה תהיה על טהרת המין הנשי.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אבל גם השנה היו רק נשים.'
אבל גם השנה היו רק נשים.
13/05/2018 | 15:17
1
58
לצפיה ב-'לא רואה בזה בעייה...'
לא רואה בזה בעייה...
13/05/2018 | 20:47
12
לצפיה ב-'לא ולא לאסי ורותם'
לא ולא לאסי ורותם
13/05/2018 | 16:41
2
131
הקטע של אסי הוא ישראלי,נודניק טרחן (ברמה שהוא כבר משחק על זה במודע).
מי שלא מכיר אותו, שזה כלומר כל הצופים הלא ישראליים, לא יבין את הקטע שלו ויחשוב "WTF מה הקטע שלו איזה גרוע ומעצבן". חוץ מריצוי של הישראלים לא נשיג בזה דבר.
מה גם שאסי כבר הוכיח בעבר שהוא לא חזק באנגלית.
חושש מגלית גוטמן שלא ידעה להגיד יורווויז'ן (!) בישראל קולינג כמו שצריך, לעזאזל מה קשה ב"יורוויז'ן"?!
מודע שלגל גדות יש לו"ז בעייתי, בגלל זה הדבר הראשון שצריך לעשות זה לבדוק איתה את זה כמה שיותר מהר. היא שגרירה מאוד גאה של ישראל ועל אף שזה "לא לרמה שלה" (תמיד אפשר להגדיר רמה חדשה לאירוויזיון), יש מצב שלפחות רצון פטריוטי גדול מאוד להוביל את המדינה שלה ברגע היסטורי יהיה לה. לכו תדעו, לפני שניה לא האמנתם שנזכה באירוויזיון...
יעל אבקסיס חמודה ואופציה טובה, אך חושש מממלכתיות/כבדות יתר (כנ"ל אורנה דץ, רק שהיא אופציה בינונית מטה פחות חביבה עליי).

חייבים להבין - אופציות של מנחים שהם "ישראלים" במהותם ומדברים בעיקר לישראלים הם BIG NO NO. הם ייצאו פשוט מחרידים וגרועים כמו כל המנחים שאנו קוטלים כל שנה מחדש. גיא זו-ארץ עם הגשה רובוטית בקושי מרשים ישראלים, אתם רוצים שירשים את אירופה? רון שחר עם הגשה של, סלחו לי, צנונית?
חייבים מנחה שישדר בינלאומיות, שידע למכור לקהל מחו"ל ולא לישראלים - לכן לא להתפשר על פחות ממישהו מהסוג של שירי מימון.
הרי אנחנו בסוף נגמור עם הנחיה מהסוג שנתקלים בה במשדרי "לתת", איזה שילוב חסר מעוף וגנרי של גיא זו ארץ (כן הוא שוב, הוא תמיד שם) ושלומית מלכה עם איזו דנה גרוצקי בגרין רום על תקן זו שמעדכנת כמה כסף נתרם מחדר המצב בשירות הלקוחות של סלקום. זו תהיה הרמה בסוף. מרגש אולי ישראלים, אבל בחיי, דמיינו אותם אפילו מנסים לספר את הבדיחות הקלישאתיות של מנחי אירוויזיון והדקו חגורות, התחנה הבאה cringe-land.
חייבים בחירה סופר מהודקת של המנחים, ולנוכח הטאלנטים שבארצנו, אנחנו הולכים על חבל דק מחוט דנטלי.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-''
13/05/2018 | 17:11
14
לצפיה ב-'הלוח זמנים של גל לא יאפשר לה'
הלוח זמנים של גל לא יאפשר לה
13/05/2018 | 18:32
91
להתכונן לטקס בסדר גודל כזה, תשכחו מזה.
חודש הבא מתחילים צילומים לוונדר וומן 2,תוסיפו צילומים נוספים ותיקונים לסרט+הקלטות אודיו+אימונים+ראיונות לקידום הסרט- זה כמעט 8 חודשים אולי יותר שהיא רק עובדת על סרט אחד, לצלם סרט הוליוודי בסדר גודל כזה זה תהליך ארוך מאוד.
לא יקרה בחיים, היא לא תנחה.
היא כן בטוח תפנה מקום למשהו קטן, איזה סרטון נחמד ומצחיק.

יש לנו אופציות לא פחות טובות ממנה, גם אצל נשים וגם אצל הגברים.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'הכי חשוב לדעתי, זה למצוא דבר ראשון מנחים שיודעים טוב אנגלית'
הכי חשוב לדעתי, זה למצוא דבר ראשון מנחים שיודעים טוב אנגלית
13/05/2018 | 17:06
8
175
לא חייבים שכולם יהיו דוברי אנגלית מצויינים, אבל לפחות אחד/אחת שיובילו את השידור בצורה מספיק רהוטה וידעו גם לאלתר באנגלית בצורה שלא תהיה מביכה מדיי. משהו כמו המנחה הפורטוגזית בגרין רום (זאת שדומה לאוולין הגואל). 

אחר כך, כדאי שיהיה מדובר במנחים לא מבוגרים מדיי, כי האירו' כבר מזמן אינה תחרות מעונבת וממלכתית למבוגרים "רציניים". אז בלי יעקב אחימאיר, יגאל רביד  או ירדנה ארזי בבקשה (ראיתי את השמות שלהם נזרקים לחלל האוויר פה ושם).

בבקשה, מנחים שנונים אבל לא מעיקים (אני מדבר אליך, מר אסי עזר).

בבקשה בלי(!!!!) דוגמניות נבובות (אסתי גינצבורג/בר רפאלי/שלומית מלכה/רותם סלע, אני מדבר אליכן).

קשה לי להצביע על אנשים פוטנציאליים למען האמת. אני מנחש שמיכאל אלוני יוכל לעשות עבודה טובה. מעבר לזה, קשה לדעת. אין איזו ישראלית חוץ מגל גדות שגרה בחו"ל והאנגלית שלה מעולה ואפשר להביא אותה לארץ לכמה ערבים?

אירוויזיון >>
לצפיה ב-''
13/05/2018 | 17:36
13
לצפיה ב-'רותם שונה מהן. היא לא כזאת יפה אבל גם לא כזאת נבובה.'
רותם שונה מהן. היא לא כזאת יפה אבל גם לא כזאת נבובה.
13/05/2018 | 18:01
114
היא יותר מוצלחת מהדוגמניות האחרות שמנית מבחינת הנחייה. האחרות גרועות ממש.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'למה הן דוגמניות "נבובות"? אתה מכיר אותן אישית?'
למה הן דוגמניות "נבובות"? אתה מכיר אותן אישית?
13/05/2018 | 18:07
3
35
לצפיה ב-'כן. אפילו יצאתי עם אחת מהן'
כן. אפילו יצאתי עם אחת מהן
14/05/2018 | 13:08
2
54
כשהיא באה לצלם סלפי עם השלט של המזגן הבנתי שזה לא זה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-''
14/05/2018 | 13:12
6
לצפיה ב-''
14/05/2018 | 13:17
5
לצפיה ב-'בר רפאלי .. אין מה לעשות ... היא התשובה לשאלה '
בר רפאלי .. אין מה לעשות ... היא התשובה לשאלה
13/05/2018 | 21:55
1
23
לצפיה ב-'אגב מה עם פשוט לקחת את נטע .. האנגלית שלה מושלמת '
אגב מה עם פשוט לקחת את נטע .. האנגלית שלה מושלמת
13/05/2018 | 21:56
20
לצפיה ב-'אין שום מצב שיתנו לאסי ורותם'
אין שום מצב שיתנו לאסי ורותם
13/05/2018 | 17:16
162
הם יותר מדי שכונתיים וזה ייראה כמו בדיחה לא מוצלחת.
הציוות המושלם לדעתי יהיה רותם סלע (שתראיין ותלווה את המשתתפים בגרין רום) וגל גדות ובר רפאלי שיובילו ביחד את המשדר.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'נכון, אסי ורותם לא מתאימים. הם יעשו מזה צחוק, ויהיה פדיחה '
נכון, אסי ורותם לא מתאימים. הם יעשו מזה צחוק, ויהיה פדיחה
13/05/2018 | 18:04
102
כמו המנחים ב-1999.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'רעיונות: קורין גדעון, נועה תשבי, יעל בר-זוהר או שירי מיימון'
רעיונות: קורין גדעון, נועה תשבי, יעל בר-זוהר או שירי מיימון
13/05/2018 | 18:28
41
לצפיה ב-'ענבר לביא! '
ענבר לביא!
13/05/2018 | 18:40
3
151
ישראלית שגם עושה חיל אדיר בארצות הברית.
אתם מכירים אותה מהסדרה "מתחזים" IMPOSTERS.
לדעתי היא מושלמת לתפקיד.

כמובן גל גדות (אבל לא בטוח שהיא תוכל בכלל)
או כל שחקנית אחרת שמשחקת באמריקה:
מורן אטיאס
יעל גרובלגס
אלונה טל

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'יעל גרובגלס ואלונה טל מעולה!!!'
יעל גרובגלס ואלונה טל מעולה!!!
13/05/2018 | 19:47
1
37
לצפיה ב-'וואו, כל כך!'
וואו, כל כך!
13/05/2018 | 20:37
90
יעל ואלונה גם מספיק מציאותי וגם מספיק חלומי.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-''
13/05/2018 | 21:41
18
לצפיה ב-' הבחירה שלי להנחיה'
הבחירה שלי להנחיה
13/05/2018 | 19:44
1
185
גל גדות ושירי מיימון להנחיה הכללית.
יעל אבקסיס - לגרין רום. ( גם ארז טל לדעתי זו אופציה לא רעה ).
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'מה עם גיא פינס?'
מה עם גיא פינס?
14/05/2018 | 00:13
14
לצפיה ב-'גל גדות לא טובה בלקרוא מפרומפטר ובכלל לא יהיה לה זמן לזה'
גל גדות לא טובה בלקרוא מפרומפטר ובכלל לא יהיה לה זמן לזה
13/05/2018 | 23:40
1
110
לדעתי:
מורן אטיאס
בר רפאלי
שירי מימון
לוסי אהריש
רותם לחדר הירוק
אסי להנחיית שטיח כחול \ ראיונות למיניהן

רון שחר יכול לעשות גם עבודה טובה
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'יש לי יש לי יש לי!!'
יש לי יש לי יש לי!!
14/05/2018 | 00:05
92
חנה לסלאו!!
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אפשר להפסיק לחלום, זו לא תהיה גל גדות'
אפשר להפסיק לחלום, זו לא תהיה גל גדות
13/05/2018 | 23:43
121
כמו שהוזכר כאן, היא מתחילה את הצילומים לוונדר וומן 2 בקרוב, והסיכוי שיהיה לה זמן לזה (כולל שבועיים של חזרות) שואף לאפס. אני מאמינה שהיא תתרום את חלקה אולי באיזה סרטון או משהו מרחוק, אבל לא יותר מזה.

קצת קשה לי לחשוב מי כן יכול להתאים לזה, אני ממש לא רוצה את אסי ורותם כי הם פשוט מאוסים ממש (אין לי בעיה עם גרין רום, קיבלתם). אני חייבת לציין שלירון ויצמן מאוד מרשימה בינתיים כמנחה (היא גם הייתה מצוינת בגיא פינס) אז אולי?

ולא, לא צריך 4 מנחים או מנחות כמו השנה. זה היה מיותר. 2 מנחים זה די והותר.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'הימור (וסיוט) שלי: דורון מדלי מנחה את הגרין רום'
הימור (וסיוט) שלי: דורון מדלי מנחה את הגרין רום
14/05/2018 | 07:40
5
97
ומדבר עם כל הזמרים רק על עצמו.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'לזכותו יאמר שתוך כדי שהוא משווה את עצמו לאלוקים בשידור חי'
לזכותו יאמר שתוך כדי שהוא משווה את עצמו לאלוקים בשידור חי
14/05/2018 | 08:54
74
("אלוקים אמר ויהי אור...") הוא גם מכריז על עצמו שהוא בלתי נסבל.
 טוב אי אפשר לבקש חבילה שלמה יחד.
לפחות הוא באמת יוצר מוכשר.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-' אחרי הנצחון הוא אמר במסיבת העתונאים'
אחרי הנצחון הוא אמר במסיבת העתונאים
14/05/2018 | 09:28
3
92
"ממשלת ישראל מודיעה בתדהמה" אני מניחה שהוא לא היה במצב של שליטה מלאה בפה שלו, אבל עדיין...
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'בדיחה שרק ישראלים יכולים להבין'
בדיחה שרק ישראלים יכולים להבין
14/05/2018 | 11:48
18
לצפיה ב-'רק להבהיר - ה- היה על ההימור (סיוט) לגבי מדלי,'
רק להבהיר - ה- היה על ההימור (סיוט) לגבי מדלי,
14/05/2018 | 11:59
46
לא על הבדיחה סרת הטעם שלו.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'דורון מדלי אף פעם לא בשליטה על הפה שלו. '
דורון מדלי אף פעם לא בשליטה על הפה שלו.
14/05/2018 | 20:39
4
לצפיה ב-' גיא זוארץ, אמרי, שירי מימון, אריאל מרגלית, ירדנה ארזי?'
גיא זוארץ, אמרי, שירי מימון, אריאל מרגלית, ירדנה ארזי?
14/05/2018 | 07:57
10
76

בורסת השמות החמים להנחיית האירויזיון כבר מתחילה לעבוד.
הנה כמה הצעות: א. אל תלכו על משהו מוזר (4 נשים, 3 גברים, 2 לוחות הברית) אלא פשוט תבחרו גבר ואשה שינחו. יאפ, רטרו מטורף.
ב. אל תלכו על דמויות לא מוכרות או קרייני חדשות ש"נראים יפה" עם אישיות פלקט.
ג. ורצוי שלפחות אחד המנחים יהיה משתתף עבר שלנו באירויזיון, כדי לתת כבוד.
אז הנה כמה הצעות מעניינות:
נטע ברזילי והראל סקעת.
רותם סלע ונדב גדג'
אריאל מרגלית ושירי מימון 
אימרי זיו ונטע ברזילי 
אימרי זיו ושירי מימון - 
אפשר גם להנחות קטע מסויים (למשל כחלק מהפתיחה)
עם ירדנה ארזי ודנה אינטרנשיונל 
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'מה נדבקת לאימרי? יענו על תקן מונס?'
מה נדבקת לאימרי? יענו על תקן מונס?
14/05/2018 | 08:56
4
70
לא מבין מה הערך המוסף בהנחיה של איצרי מלבד השרירים שלו?
כאילו הוא בחור נחמד וחביב אבל הנחיה?
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'גם הפנים שלו יפים. והחיוך. אקיצר, נראה טוב, וזה שיקול.'
גם הפנים שלו יפים. והחיוך. אקיצר, נראה טוב, וזה שיקול.
14/05/2018 | 09:29
3
19
לצפיה ב-'רן דנקר יותר חתיך. רק שם את זה כאן '
רן דנקר יותר חתיך. רק שם את זה כאן
14/05/2018 | 13:09
2
22
לצפיה ב-'לא'
לא
14/05/2018 | 14:13
11
לצפיה ב-'זה לא ברור. מה שכן - דנקר שר מאוד יפה,'
זה לא ברור. מה שכן - דנקר שר מאוד יפה,
14/05/2018 | 15:00
33
אבל את אימרי "משפחת האירוויזיון" מכירה. אבל דנקר גם שחקן. בקיצור, יש שיקולים לכאן ולכאן, אבל מסכימה שגם דנקר זו אפשרות. ודנקר גם יצא מהארון...
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אימרי זיו נראה מצוין והמבטא שלו באנגלית לא רע לפחות כשהוא שר'
אימרי זיו נראה מצוין והמבטא שלו באנגלית לא רע לפחות כשהוא שר
14/05/2018 | 15:11
4
48
אבל אין לי מושג עד כמה הוא באמת שוחה באנגלית (לא עקבתי אחרי ראיונות זרים שלו...) ובעיקר אם הוא מסוגל להחזיק משדר. אין לו ניסיון בהנחיה, למיטב ידיעתי, ובכל מקרה הוא לא שם גדול בקהילת האירוויזיון.

אם כבר רוצים להביא משתתפי עבר עדיף להתמקד בזוכים או בכאלה שהטביעו חותם. יזהר כהן ודאי לא ירצה, אבל דנה אינטרנשיונל, שירי מימון וכמובן נטע עשויות להסכים.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אימרי מתראיין ומדבר מצוין באנגלית'
אימרי מתראיין ומדבר מצוין באנגלית
14/05/2018 | 15:28
1
42
הוא משחק כיום בהצגת ילדים ובסך הכל עובד ולא נח לרגע...אבל אני גם בספק עד כמה הנחייה של אירוע בסדר גודל כזה היא משהו שהוא מסוגל לעשות כרגע..
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'לשחק בהצגה ולהחזיק שידור חי אלה דברים שונים'
לשחק בהצגה ולהחזיק שידור חי אלה דברים שונים
14/05/2018 | 15:36
31
אני לא פוסלת אותו, אני פשוט חושבת שאם המטרה היא להביא נציגים משנים קודמות, לא חסרים כאלה שעדיפים עליו (גם אם פירוש הדבר שלא יהיה מנחה גבר, אין לי שום בעיה עם זה).
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'יזהר כהן אמר כבר בראיון אחרי הזכייה של נטע'
יזהר כהן אמר כבר בראיון אחרי הזכייה של נטע
14/05/2018 | 16:47
1
55
שהוא מקווה שיבחרו בו להנחות את האירוויזיון בארץ.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'ואללה? מגניב. אני לגמרי בעדו, הוא אייקון'
ואללה? מגניב. אני לגמרי בעדו, הוא אייקון
14/05/2018 | 17:22
9
לצפיה ב-'ליאור סושרד וגל גדות או נועה תשבי'
ליאור סושרד וגל גדות או נועה תשבי
14/05/2018 | 09:07
25
לצפיה ב-'עמיר חדד עדי אשכנזי וגל גדות/מורן אטיאס'
עמיר חדד עדי אשכנזי וגל גדות/מורן אטיאס
14/05/2018 | 13:42
64
עמיר אהוד מאוד בצרפת וזה תמיד טוב... ויודע צרפתית על בוריה
עדי אשכנזי על תקן אנקה/פטרה
וגל גדות ( יש לי קושי להאמין שתסכים) אם לא אז מורן אטיאס שיש לה ניסיון בהנחיה
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'איפה חותמים על עצומה ?'
איפה חותמים על עצומה ?
14/05/2018 | 16:32
17
לצפיה ב-'מה ההתלבטות בדיוק?'
מה ההתלבטות בדיוק?
14/05/2018 | 22:16
1
37
לצפיה ב-'היא תצטרך לפנות מקום בין המחזמרים ולהגיע במיוחד מברודווי'
היא תצטרך לפנות מקום בין המחזמרים ולהגיע במיוחד מברודווי
15/05/2018 | 01:41
4

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ