אתם קולטים ששנה הבאה אנחנו בגמר אוטומטי ?!?!

Shirly23

New member
אתם קולטים ששנה הבאה אנחנו בגמר אוטומטי ?!?!

בלי חצאי גמר, בלי חזרות גנרליות מורטות עצבים ובלי שלב המעטפות שהתחלנו ממש ממש לחבב. להבנתי תאגיד השידור מתנגד לבחירת הזמר בכוכב הבא ועכשיו שזכינו די בצדק. האירוויזון בשנה הבאה הולך להיות אירוע לאומי ממדרגה ראשונה וראוי שגם הזמר שייצג אותנו יהיה בסדר גודל מתאים. עומר אדם ? שירי מימון שוב ? כל פיגורה בקנה מידה לאומי תהיה טובה. אה - וחייבים שיר חאפלה מקפיץ !

DH1212

New member
"תאגיד השידור מתנגד לבחירת הזמר בכוכב הבא ועכשיו שזכינו...

די בצדק"
&nbsp
אם כבר הפוך. אחרי שנים של בדיחות קרש שהיינו שולחים לאירוויזיוון ומביכים את עצמינו, עם הכוכב הבא אנחנו בגמר כל שנה + זכינו. אם כבר אם כבר הפורמט הזה מצדיק את עצמו וצריך להשאר איתו!
&nbsp
מה גם שהכוכב הבא הוא סתם תוכנית פאן לחודשי החורף, מה הבעיה שלהם לשתף איתן פעולה?

Shirly23

New member
אירוויזיון בישראל הולך להיות אירוע בקנה מידה שטרם ידענו

רייטינג של איזה 200%, מדינה שלמה בטירוף ומאות מיליונים שיישפכו בשביל להפוך את המאורע לגדול ולמוצלח ביותר. אני לא בטוחה שזמר אלמוני יוכל לשאת זאת על כתפיו ובפרק זמן של בערך 3 חודשים. לאירוע שכזה צריך פיגורה לאומית.

DH1212

New member
אז שאותה פיגורה לאומית

תזיז תתחת שלה לאודישנים של הכוכב הבא. אם חן אהרוני ורינת בר עשו את זה גם עומר אדם יכול לעשות את זה.
&nbsp
חוץ מזה עובדה שזמרת אלמונית קטפה את המקום הראשון מה שכל השרית חדד והליאור נרקיס לא הצליחו, אז עובדה שהאמירה הזאת היא חרטא.

shay1810

New member
אני בעד איחוד להקת עדן לאירוויזיון 2019

DH1212

New member
אני פשוט לא מבין מה הקטע סביב התאגיד

זה אותה גברת בשינוי אדרת. סבבה, מיתגתם מחדש את ערוץ אחד - מה גורם לכם לחשוב שאתם מסוגלים להרים הפקת אירוויזיון כששנה אחרי שנה נכשלתם?
&nbsp
הייתן ונשארתם ערוץ אחד. תנו לאנשים שאשכרה מבינים בטלוויזיה לנהל את העיניינים!

למה? נטע הייתה אלמונית וניצחה! כל הזמרים

המפורסמים ששלחנו נחשלו בעבר

trilliane

Well-known member
מנהל
נו באמת, כולם נכשלו?
עד שנת 1999 שלחנו בעיקר מפורסמים

ורבים מהם הצליחו לא רע בכלל, שלל מקומות בעשירייה הראשונה ואף זכיות.

snier 1991

New member
כי פיגורות לאומיות היו כאלה הצלחה גדולה?

שרית חדד, ליאור נרקיס (שהיה בשיאו), טיפקס, אחינועם ניני וריטה בהשוואה לשירי מימון, נטע, נדב, בועז מעודה ואפילו דנה שכולם היו יוצאי ריאליטי/לא מי יודע מה מוכרים.
מי היו הצלחה ומי לא הותירו שום חותם?
&nbsp
הפורמט הזה עובד נהדר וכל דבר שייגע בו יהיה לרעה. אם עומר אדם מעוניין להתחרות תפאדל, שיתמודד מול ג'ולייטה ורינת בר על המשבצת הזו בגמר. אנחנו בממוצע של מקום 11.75 מתוך יותר מ40 מתמודדים. אני לא חושב שיש הרבה מדינות שיש להן בארבע השנים האחרונות ממוצע טוב יותר

Shirly23

New member
שרית חדד פוספסה בענק בתחרות ההיא

מה גם שהיא נסעה לשם בתקופה איומה לישראל. ליאור נרקיס יכול היה להיות אדיר אבל הצמידו לו שיר מביך. אחינועם ניני ? נו באמת. הותיקן זה לא כאן. ריטה גם פוספסה אגב. טיפקס לא קשורים לענף. אני בעד קמבק של שירי מיימון או עומר אדם עם להיט ים תיכוני מקפיץ. ולא. עומר אדם לא ישתתף בכוכב הבא.

snier 1991

New member
עומר אדם גם לא יסכים לכל שיר

ועומר אדם גם לא ירקוד והוא גם לא יעשה הרבה דברים. אלו בדיוק הבעיות עם פיגורות בתחרות שבה לבמאי יש חשיבות לא פחותה מלזמר. בהינתן זה שאין לנו אף זמר שהוא לא ספק נקודות ברחבי אירופה, אני לא רואה ערך בלקחת פיגורה לאומית, כאשר היסטורית ההצלחה שלהם לא גדולה יותר ואף קטנה יותר משל כאלה שנוחים משמעותית לעבוד וחלק מתהליך בחירה שבודק אספקטים כאלה.
&nbsp

DH1212

New member
בנוסף לזה

אני באמת מעוניין להבין מי אותה פיגורה לאומית שתייצג אותנו?

עומר אדם? אייל גולן? עדן בן זקן? משה פרץ? למה התאגיד חושב שאירופה תשתין לכיוונם? חצי מהישראלים לא סובלים את המוזיקה שלהם כשאותם ישראלים מכירים את המוזיקה הזאת מילדות, אז למה נראה להם שאיזה אוחצ'ה מבלגיה תשמע את עומר אדם מסלסל בפעם הראשונה בחייה ותגיד "שיוו איזה טוב זה! בוא נצביע לזה!"

Shirly23

New member
עומר אדם עם להיט קייצי סטייל יא חביבי תל אביב

עלול להביא לנו דאבל. גם עדן בן זקן יכולה לבוא בחשבון. אני דווקא בעד זמרים עם קונצנזוס יותר רחב דוגמת מאיה בוסקילה או אפילו עברי לידר עם יציאה מעניינת.

snier 1991

New member
עומר אדם מאד התרחק מימיו בתל אביב, וואי לי והופה

הוא הלך לכיוונים שלא ישחקו מחוץ לישראל.
&nbsp
אבל אני חוזר על השאלה הפשוטה, למה? מה תיתן לי מאיה בוסקילה (שהיא קלישאת אירוויזיונים ולא תגיע לשום מקום, אבל נגיד) שאני לא יכול לקבל מדיאנה גולבי? הרי ביצועים חדים תחת לחץ שירי מיימון, נטע, בועז ונדב הראו ושרית וריטה הראו שגם המנוסות ביותר נלחצות, אז פרט לדרישות אני לא מקבל מהם כלום. זה לא אנוק או טאטו שיבטיחו לישראל מלא נקודות ממעריצים אירופים ואז אני יכול לחיות עם הגחמות שלהם. אני מקבל רק גחמות בלי שום דיבידנד.

trilliane

Well-known member
מנהל
כל הנ"ל שירים של דורון מדלי, כן? זה שלפני חודשיים שחטתם כאן

על כך שהוא פרוטקציונר, אוף, עוד פעם הוא, לא יודע לכתוב שיר מנצח וכו'. רק מזכירה.

DH1212

New member
אני לא מאלה ששחטו אותו

אני כן חושב שבגזרת הבלדות הוא לא הצטיין. בגזרת ההקפצות - בהחלט.

snier 1991

New member
אני לא חושב שתראי מילה אחת רעה שלי על דורון מדלי בשום מקום

אז אני לא ממש מבין מאיפה זה בא. במיוחד בהינתן זה שאני שומע את שיריו גם מחוץ לתחרות.
&nbsp

למעלה