חוצפנים למה יש הרבה דיסלייקים לשיר של נטע???

DH1212

New member
שיא אללה

גם הולנדי, גם ארבעה גברים שחורים רוקדים מסביבו, גם מזייף מבטא דרומי כבד, גם שר שיר שאני לא יודע אם יש לו קהל בכלל בתחרות, העיקר מה? יורד על נטע וקורא למופע שלה קרקס.
&nbsp
שיצליח לתפעל לופר כמו שנטע מתפעלת נדבר. חריאט.

baymax

New member
יש קהל באירוויזיון שאוהב רוק, קאנטרי ואפילו מטאל

הונגריה השנה
היא הוכחה לכך, וגם הולנד.

kobeonline

New member
שיסתכל קודם על עצמו

הבנאדם בא מהולנד והוא מביא מוזיקת קאנטרי אמריקאית לאירוויזיון. ולא רק שהוא מביא קאנטרי הוא גם עושה את זה גרוע ומביך ברמות.
בנאדם הזוי.

GM1988

Well-known member
הייתי מאד תומך בדעתו אם היה מדובר במשחק מכור

במדינה מקומבנת שלא משנה איזו חרטא תביא, היא תקח.
אבל במקרה של ישראל, וואלה, הוא פספס את הכישרון של נטע, הוא פספס את המוסיקאית שהיא, את הזמרת, את המאחורי של הסטיגמה של הקרקס שהוא קורא לו.
הוא פספס את המסר, את הגאוניות בשיר, את המקוריות, ובעצמו הלך עם הסטיגמה שמקובל לחשוב על סוג כזה של הופעה.
&nbsp
בזמן שהוא בא עם שיר קאנטרי משנות ה70 שנשמע כמו עוד מיליון שירים אחרים מקוריים מאותה תקופה, נטע באה עם שיר שאף אחד לא עשה לפניה בתחרות!

trilliane

Well-known member
מנהל
זה לא היה כ"כ קאנטרי, יותר רוק... הזכיר מאוד אירוסמית' למעשה

baymax

New member
חבל שדווקא הוא בתור מנטור ב- The voice מדבר ככה:

Waylon was not that keen on Israel winning. He sees Netta as an embodiment of the “freak show” stigma that’s often attached to Eurovision. He said:
&nbsp
“Israel is the rightful winner if we talk about what we are always talking about: the circus and the craziness. But what I just said, it will not add up to much change in [that type of] Eurovision. And that’s what I think is sad. Something should change one time. Last time, it was a woman with a beard, now it’s a chicken.”
&nbsp
http://wiwibloggs.com/2018/05/13/th...ul-winner-eurovision-circus-craziness/223231/
&nbsp
אאם הוא היה טורח לעשות קצת יותר שיעורי בית על נטע הוא היה מבין שמדובר במוסיקאית בכל רמ"ח אבריה מלידה.
&nbsp
אני רוצה לראות אותו שומע אותה שרה את barbie girl ומגיב ככה.
&nbsp

baymax

New member
הוא הופיע כבר ב 2014 עם ההרכב. מוזר שדווקא הוא

לא שם לב עד כמה נטע היא אדם מוזיקלי ומוכשר.

GM1988

Well-known member
לא נורא... כשהיא ניצחה בכוכב, במדינה שהיא הביאה לה את הניצחו

הניצחון אתמול, היו כאלה שאיימו על חייה... ככה שעם הדיסלייקים של המתוסכלים היא תסתדר כבר.

א ו ח נ ה

New member
חוסר הפרגון השנה שובר שיאים

בריוני המקלדת ומתחרים חסרי בושה מרשים לעצמם לפתוח את הפה חופשי

א ו ח נ ה

New member
ועוד קצת: ראש העיר דבלין קורא לאירלנד להחרים את האירוויזיון

ראש עריית דבלין פנה לממשלת אירלנד להחרים את אירוויזיון 2019 בגלל שיתקיים בישראל וזאת כהזדהות עם "פלסטין". (קודם שימצא את המדינה הדמיונית על המפה)

snier 1991

New member
הנחתי שהיא תהיה בין ה-3-4 מדינות מועדות לפורענות

במיוחד בצל חוסר ההצלחה של אירלנד בעשרים השנים האחרונות, שיכול לגרום להם להתלות באילנות מסוג זה.
&nbsp
אני מניח שנראה לחץ גובר ככל שהשנה גוברת, במיוחד בגלל שזה יהיה בירושלים. המדינות המוסלמיות ואירלנד ובמידה פחותה יותר בלגיה והסקנדינביות הקטנות יותר הן החשודות המיידיות ככאלו שיצטרכו להתקפל בשל הלחץ ולא להגיע.
בנוסף איטליה ושוויץ מרגישות לי כמו מדינות שיכולות לעשות צרות מסיבות אחרות (היעדר הצלחה חוזר בשוויץ וטענות לשופטים באיטליה).

למעלה