מי צריכות להיות המנחות בישראל 2019?

סטילהוק

New member
בשום פנים ואופן שלא יבחרו בגלית גוטמן או באורנה דץ

מספיק שנותנים להן להנחות את יזראל קולינג, שבשנה הבאה יהיה הרבה יותר משמעותי עקב הזכייה שלנו השנה.

snier 1991

New member
אוי נכון, זה כל כך הולכת להיות אורנה דץ

זה לא קטסטרופה, אבל זו כל כך הולכת להיות היא.

ירדנה ארזי

daniel9977

New member
ארז טל ואברי גלעד

חכמים, שנונים ואינטליגנטים. פאדיחות הם בטוח לא יעשו

Uri04

New member
זקנים מדיי

ואברי כיום נראה קריפ מקריפ עם עיניים מטורפות, לא הייתי רוצה שהוא יבריח את הקהל.

mor873

New member
אין צורך במנחה בצרפתית בשביל משפט אחד

חוץ מלהגיד בהתחלה על ההצבעה ושאסור להצביע למדינה שלך לא אומרים כלום בצרפתית זה אפשר ללמוד

Shellpearl

New member
נכון. חשבתי על זה אחרי שכתבתי. בכול-אופן, באירוויזיון הקודם

שהיה בישראל רציתי שהיא תנחה, אבל יכול להיות שהיום יש מועמדים יותר מתאימים, למרות שהיא עדיין יכולה להיות אופציה.

Rori90

New member
דעה לא פופולארית כאן: אסי ורותם

או לפחות אסי ורותם בגרין רום. תגידו עליו מה שאתם רוצים. שהוא ניג׳ס, שהוא בלתי נסבל אבל אין מה לעשות הוא פשוט יודע להנחות, פשוט יוצא לו הכי טבעי שאפשר

לגרין רום ללא ספק, או שני כהן עם ליאת הר לב וכו'

צריך אנשים מצחיקים, מספיק עם החוסר כישרון שיש כל שנה. רק ההנחייה של שוודיה הייתה מצויינת ומצחיקה.
&nbsp

Willo the Wisp

New member
נועה תשבי

ועוד מישהו שבזמן ההצבעה יהיה בגרין רום. לא יותר משניים.

kobeonline

New member
גל גדות לא תנחה

מדובר בכוכבת הוליוודית, מה לה ולאירוויזיון? מה גם שהיא בחודש הבא מתחילה לצלם את וונדר וומן 2 שזה לפחות מעל חצי שנה של צילומים, ואחר כך בטח יש לה עוד הרבה דברים בלוח זמנים שלה... כן הייתי מביאה אותה לשניה כדי להשוויץ, לא יותר.

באשר למנחים.... הלוואי שירי מימון, ותתפלאו, זה אמנם דעה לא פופולארית, אבל אני כן רוצה שאסי ורותם יהיו שותפים להנחייה. נכון בכוכב יש להם רגעים שהם בלתי נסבלים, אבל באירוויזיון הם יעדנו את זה ויהיו פחות. גם לוסי אהריש היא אופציה טובה מאוד.

למעלה