סקר- במקרה של שניים רבים (ישראל וקפריסין) השלישי לוקח

Tommy Tanision

New member
לחלוטין אירלנד

כולם מתעסקים במיקום של קפריסין, אך אירלנד היא המרוויחה הגדולה מסדר ההשמעה. למעשה היא הבלדה היחידה בין 7 (!) שירים קצביים. שיר שהג'וריז יעופו עליו (ואולי זה קצת יבליט את הזילות של קפריסין שבאה אחריו), והמיקום לחלוטין יעזור לו בטלווטינג.

Princess Lotta

New member
אמרתי את זה מיד אחרי הסמי - כל הקצביים מסביבה

כמה אירוני אם ביורקמן הדביל עזר לאירלנד להגדיל את פער הזכיות על שבדיה

faery18

New member
אני מאוד מקווה שנזכה
אבל אם לא אנחנו הייתי נותנת את

הניצחון לדנמרק נכון שאין סיכוי שזה יקרה ואף אחד לא מדבר עלייה כמעט אבל אני אישית מכורה קשות לשיר הזה עם כל האווירה הפיראטית וההופעה המהפנטת שלהם
שיר מדהים

VIK האחד

New member
דנמרק הייתה יכולה להיות מועמדת לניצחון

אם החבר'ה האלה היו נשלחים עם שיר טוב יותר.
הלחן שלו, לטעמי, נורא גנרי ומשעמם. אפילו מיושן במידת מה.

faery18

New member
תלוי למה אתה מתכוון במיושן

זה שיר בסגנון פנטזיה/תקופתי
שמתכתב בקלות עם הרבה דברים שרואים כיום על המסך מבחינת סגנון. הלחן אמור להיות בהתאם ככה שאני לא רואה את זה כבעייתי.

אף אחת לא רבה

הן בכלל לא מועמדות לנצחון. הימורים לא מדד בעיניי. גם לא עוגי יוטיוב וגוגל טרנדס. כל הנ"ל מהווים אינדיקציה להעדפה מוזיקלית של חובבי טראש קאמפ ודיוות על.
מי שקובע זה הקהל הפשוט הנוןחובב בבית שיצביע למי שירגש אותו במיוחד בזמן אמת.
ובכן, מי לוקח? אלבניה. הכי מרגש. 3 דק' של קליימקס. של נשימה עצורה.
מקום 2 אירלנד. מרגש מאוד ברגעים מסוימים.
וצרפת, לא יודע.. לא אהבתי את ההעמדה המעושה, מלאכותית. לא התרגשתי, לא נעצרה לי הנשימה. מקווה שזה רק אני..
אשמח על נצחון של כל אחת מהשלוש הנ"ל.

Ran Bimba

New member
אז ככה

קפריסין לא תזכה נקודה - זה גנרי מדי בשביל הקהל וזול מדי בשביל השופטים.
אסטוניה/נורבגיה/בולגריה כמובן שלא - כל אחת מסיבותיה, הסיבות לא רלוונטיות.
&nbsp
נשארנו עם ישראל, אירלנד ושבדיה.
שבדיה זו הזכייה הצפויה (רק בישראל החובבים לא מייחסים לו חשיבות),
זכייה אירית אמורה לרצות את כולם (פרט לרוסים והסינים הכולערות) אבל מאותן סיבות היא גם לא תזכה (תדמיינו מה השופטים הבלקנים/סובייטים יחשבו על זה),
זכיה ישראלית זו החידה הכי גדולה - לדעתי זה נטו תלוי בהופעה של נטע באותו יום.. וכמובן אם ישראל תפציץ שוב את האיראנים המחורבנים או לא

פטל 11

New member
אולי לא מחדש, אבל משהו מעניין ששמעתי היום בהקשר הזה

הוא שבגלל שיש הרבה שירים קצביים חזקים ובעיקר בחצי השני של המופע, אז קולות הקהל יכולים להתפצל ביניהם. כלומר, הדמוגרפיה של המצביעים יכולה להיות דומה עבור כמה שירים שיושבים על "אותה המשבצת", כי יש הרבה מבחר הפעם ואולי כל מצביע יבחר לו משהו שונה. במצב כזה יכול להיות שכמה מדינות יקבלו הרבה נקודות במקביל ואז בעצם הזכייה היא לגמרי פתוחה, כי ייתכן והפער לא יהיה גדול השנה. לי זה נשמע די הגיוני. זה יהיה גם מורט עצבים.

אני אוסיף שבמצב כזה מדינה שלא נמצאת בהכרח בטופ של הפייבוריטים יכולה לקושש נקודות (ולא רק 12, כי אלו יתפצלו או יאופסו בין ה"חזקות") ולעלות אט אט בטבלה עד הטופ. זה נראה לי די מתאים לכותרת של - שניים רבים והשלישי לוקח.
ואין לי מושג מי זה יהיה, אולי בלדה דווקא?

Rori90

New member
זה לגמרי הולך לכיוון של "שניים רבים השלישי לוקח"

רק שכרגע לא ברור באופן מובהק מי יהיו השניים, והשלישי ככל הנראה תהיה אירלנד או צרפת

bigop1

New member
נחכה לחזרת שופטים בכדאי לדעת

כרגע אירלנד השלישית, יכול להיות הם יפלו אחרי החזרה אין לדעת

למעלה