מגיע לאלני פוריירה לזכות

Erev114

New member
מגיע לאלני פוריירה לזכות

היא פליטה של מלחמת אחים באלבניה, שנאלצה לעבור ליוון וחוותה שם גזענות ברמה שהיא הייתה צריכה לשקר על המוצא שלה כדי למצוא עבודה, וניסתה 9 שנים לייצג את המדינה שלה רק כדי להדחות על רקע גזעני.
היא עבדה קשה וקרעה את עצמה ובסוף הגיעה לייצג מדינה אחרת שגם שם היא מבססת את הקריירה שלה, וכנגד כל הסיכויים הביאה הופעה פצצתית כשאף אחד לא האמין בה, היא העפילה לגמר בזמן שיוון לא, והיא עוד בכתה על זה שהמדינה שדיכאה אותה לא עלתה איתה יחד לגמר. אה, והיא לא מפסיקה לפרגן לישראל ולנטע.

ומה שמעצבן שבסוף אנשים מבטלים אותה בגלל שהיא רזה ויודעת לרקוד, להופיע ולטרוף את הבמה.
מצמצמים סיפור שלם של בן אדם לתבנית מיזוגנית ומחרידה רק כדי להעלות על הנס אישה אחרת? זו גולת הכותרת של הפטריארכיה. להציב נשים אחת מול השניה!

Tommy Tanision

New member
מגיע לה לזכות בגלל הופעה טובה, לא בגלל כל מה שכתבת פה

זה לא רלוונטי.

השיר חמוד מאוד בעיניי, אך עם זאת הוא מיושן וזול, מתבסס על נוסחאות שהצליחו בעבר, לא מחדש כלום באף צורה, ואלני - סורי, שומעים שהיא לא מגיעה מרקע מוסיקלי כל שהוא למעט לעשות קליפים ביוטיוב. היא שרה לא טוב.

יש המון מתמודדים עם רקע לא פשוט (אני חושב שיוליה הרוסית מנצחת בזה), שעבדו קשה להגיע לאן שהגיעו, והם מאוד נחמדים ומפרגנים למדינות אחרות. זה לא הופך אותם לכאלה שמגיע להם לזכות

אנחנו מתמקדים במראה שלה ובריקודים- כי בזה היא רוצה שנתמקד. את זה היא מבליטה ועל זה היא נשענת. הקליפ שלה זה מיני סרט פורנוגרפי זול. במה עוד אפשר להתעסק? במקום להיות עוד שעה במכון שיזוף, שתשקיע את השעה הזו בפיתוח קול. אני מעדיף זמרים שמתעסקים במוזיקה ולא בלנסות להיות ברבי. דיי, חשבתי שעברנו את התקופה שאפשר להצליח רק בגלל נראות.

זה שיר חמוד ולא יותר עם הופעה ששדרגה אותו מאוד, שבעיקר בגללה- יש מצב שיזכה.
אנחנו משווים אותה לנטע- כי במקרה, נטע מייצגת בדיוק את הדבר ההפוך, עם מסר הרבה יותר נכון לדעתי. גם אם לא נטע תזכה, אעדיף זכייה של אירלנד או צרפת, תודה.

kobeonline

New member
זאת תחרות שירים

לא האח הגדול. צריך הרבה יותר מסיפור קורע לב כדי לנצח.
זה לא אומר שבגלל הסיפור האישי של האמן אז האמן צריך לזכות.
אלני הביאה שיר חמוד והופעה מעולה, הכל נכון. אבל היא לא מחדשת שומדבר, היא נראת כמו משהו שכבר ראינו אלף פעם, לא רק באירוויזיון עצמו.
יש כמה שירים אחרים, לא רק ישראל, שמגיע להם יותר.
ההופעה והשיר שלה סתמיים לדעתי, ואם זה יהיה זכיר, זה יהיה רק בגלל שזו כנראה זכייה ראשונה של קפריסין.
&nbsp

Erev114

New member
באירוויזיון לא צריך לחדש

צריך לתת הופעה טובה.
השיר של נטע זה האמאמא של החידוש, וההופעה פשוט מזעזעת. אז מה זה שווה?

kobeonline

New member
לא דיברתי על חידוש מבחינה מוזיקלית

דיברתי על חידוש מבחינת האמן עצמו.
אמן שבא בתור עצמו, ושלא מנסה להעתיק ממישהו אחר בצורה כלכך מובהקת כמו שאלני עושה.
אז כן היא עושה את זה טוב, אבל אם אני רוצה לראות את ביונסה או שאקירה אז אני אלך לצפות בביונסה או שאקירה ביוטיוב.
אני לא צריכה אותה בשביל זה.
&nbsp
וההופעה של נטע מזעזעת? אולי לדעתך. אני חושבת שזו הייתה הופעה סבירה, ויש כמה אנשים שאני מכירה שאהבו מאוד. עניין של טעם.

Erev114

New member
ההופעה של אלני

היא מסוג ההופעות שכבר היו באירוויזיון בעבר, לדוג' הלנה פאפאריצו ב2005. מישהו קרא להלנה חקיינית של ביונסה? אז בואו גם נקרא לנטע חיקוי של מייגן טריינר, ולרקדניות שלה שהן חיקוי של הרקדנית של סיה. מה זה השטויות האלה?
ביונסה לא המציאה את סוג ההופעות האלה ואין לה שום קרדיט עליהן, זאת פשוט הופעת פופ מושקעת ומדויקת שכיף לראות כי הכל עובד שם.

kobeonline

New member
אבל זה לא מובהק

כמו בהופעה של אלני. בהופעה של אלני הכל צורח "רוצה להיות ביונסה".
אצל נטע אולי לקחו דוגמא מהאמניות של ציינת אבל זה לא כלכך בולט כמו אצל אלני. מה גם שאתה שוכח שפאקינג לקחו לנטע את הלופר- מה שהכי מביא אותה לבמה כאמנית שהיא.
אלני זה משהו שראינו, שמענו, והבנו כבר לפני 1000 שנה את הסגנון הזה. אוקיי אז את המופע וואנבי ביונסה שלה היא מרימה טוב והכל עובד שמה, וחוץ מזה מה עוד? היא זמרת בינונית עם שיר בינוני להחריד לדעתי ולטעמי. מזכיר לי מופע דראג טוב מאוד וזהו.
לא צריכים זוכה כזאת עם כל הכבוד לסיפור הבאמת כואב שלה ולאופי הנחמד שלה, היא באמת בנאדם אחלה לפי מה שנראה, אבל מבחינת שיר, ווקאלס ואיך שהיא מביאה את עצמה כאמן? היא אחרונה שצריכה לזכות.
&nbsp

Tommy Tanision

New member
בסדר.

dyehuda2002

New member
אתה אמיתי, אתה רוצה שנבחר בה בגלל "מסכנות" ולא בגלל השיר

מתחיל לעלות לי על העצבים כל פעם שמתמקדים בשיר בגלל המסביב שלו ושוכחים שהאירווזיון אמור להיות תחרות של שירים.
אני מצטער על כל הסבל שהיא עברה, אבל לבטח לא בגלל זה אבחר בשיר כזה או אחר. כנ"ל גם צרפת, רוכבת על גל "המסכנות של הפליטים", אז מה אני אמור בגלל זה לבחור בה?
ומה זה לעלות על הנס אישה אחרת? התכוונת לנטע, אף אחד לא מעלה אותה על נס כי היא כשרון מטורף, השיר שלה הוא על העצמת נשים אמיתיות, היא מביעה בשיר אירועים לא נעימים כנגד נשים וככה צריך להיות.
אם קפריסין היו מיצגים בשיר משהו ממה שתארת אז אולי זה היה נראה אחרת, אבל היא מציגה בדיוק את ההיפוך ממה שנטע מייצגת.
לצערי האירווזיון הפך בשנים האחרונות מתחרות שירים לקרקס שבו הכל הולך בלי קשר לשירה.

Erev114

New member
השיר של אלני מספיק טוב בשביל לזכות

זה שיר עדכני שיכול ללכת חזק במועדונים ובMTV, גם יש לו קליפ מושקע- והוא בקלות יכול להיות להיט. הוא לא חזק כמו של נטע, אבל הוא גם מספיק טוב בפני עצמו. עכשיו תוסיף לזה את ההופעה הכי טובה השנה, והופ- יש לך מנצחת.
לנטע יש שיר גאוני, אבל מה זה שווה שההופעה חלשה?
בסופו של דבר, האנשים שמצביעים הם מצביעים לפי ההופעה- וההופעה של נטע פשוט לא מספיק טובה! תתמודדו!

ואלני ממש לא מייצגת את ההיפך ממה שנטע מייצגת, בגלל שהיא רזה ונראת טוב אז אסור לה לרקוד ולשחוט את הבמה? מה זה השטויות האלה, היא סקסית והיא יכולה להשוויץ בזה כמה שבא לה כי זה עובד לה ואין שום דבר רע בזה. אין גם טעם להשוות בין שתיהן. מה קרה כולם פה נהיו חסידי ברסלב, קשה להן לראות אישה שיודעת לזוז סוף סוף

DeLux5577

New member
חחחח אז לפי המשוואה הזו

הניצחון היה צריך להיות של רוסיה.
כי היא נכה.
&nbsp
נו באמת.
קפריסין שיר זנותי. העתקה של ביונסה. כל אחד והטעם שלו. נחמש לא יותר.

guyguy234

New member
״המדינה שדיכאה אותה״ ?!?!

היא בין הכוכבות הכי גדולות ביון על מה את מדברת?!?
ומה זה בכלל רלוונטי הסיפור חיים שלה לאירוויזיון ?? תאמיני לי שלאילני הכוסית פצצת העל היו חייים הרבה יותר קלים ואם כבר מי שחווה דחייה ודיכוי זו נטע.
רק היום ראיתי ראיון של נטע לbbc שבו היא מספרת שבעברה היא הייתה זמרת חתונות והיא שמעה לקוחה שמבקשת להחליף אותה בגלל המשקל והמראה שלה.
אבל זה בכלל לא רלוונטי לכלום!בעיני מה שמעניין זה נטו השיר.
אליני הביאה הופעה מעולה !שרפה את הבמה, אין ספק ,אבל השיר שלה גנרי לחלוטין ומבחינה ווקאלית היא חלשה יחסית.
אז ככה שממש לא מגיע לה לזכות בעיני,אם לא ישראל אז לדעתי צרפת צריכים לזכות.

למעלה