שתי ההופעות הכי חזקות מאתמול

dosfer

New member
שתי ההופעות הכי חזקות מאתמול

הלם, הכל היה מצויין, ההעמדה, זוויות הצילום, אני לא אתפלא אם אחת מהן ניצחה את הסמי! פשוט מדהים! שירים שלא ספרתי בכלל מפתיעים אותי ממש! שאפו!
את האוקראיני אהבתי קצת יותר, כי השיר יותר זורם לי באוזן.. אבל מבחינת ההופעות שניהם סוסים שחורים! טופ 10 על בטוח!

dosfer

New member
טוב אז הוספתי עוד שיר לפלייליסט אחרי כל ההופעות

חולה על זההה, אני זוכר שאפילו לא ספרתי את השיר הזה כי לא שמעתי אותו במלואו רק כמה שניות..

dosfer

New member
ואחרייי כמה שמיעות בלופים, אני רק רוצה להבהיר שאני..

חוללללללללללהההה על זהההההההההההההההההההההההההההההההה, חוללללללללללללללללללללללללללללללללללההההה

&nbsp
מה נדפק עם השנה הזאת?? כל פעם אני מגלה שירים מעולים שבהתחלה לא ספרתי כי הייתי עם המנטליות הישראלית שהשיר הישראלי הכי טוב אבל זה ממש לא נכון, השנה יש שירים הרבה יותר טובים מTOY, בהרבה שלא מקבלים הוקרה...

Colfax

New member
"שירים הרבה יותר טובים מTOY"?? תזהר שלא יסקלו אותך כאן

על פי הפורום Toy הוא כליל השלמות. שיר האירוויזיון הטוב בכל הזמנים בלי שום תחרות.

dosfer

New member
חחח אשכרה, אבל אני מבין מאיפה זה נובע..

בעיקר בגלל ההצלחה שהשיר קיבל ביוטיוב, לכן כולם אומרים שזה השיר הכי טוב והכי ראוי לזכות. אבל כשאני שומע פתאום שירים אחרים TOY נשמע מבחינתי כמו גיבוב של שטויות שכתבה איזו ילדה בכיתה ה' וקראה לזה שיר..
&nbsp
יש השנה שירים מאוד טובים! שהם הרבה יותר טובים מTOY לדוגמא: אוקראינה, קפריסין, הולנד, בולגריה, ליטא... ויש עוד כמה שאני לא כל כך זוכר!
&nbsp
לדעתי אם לא קפריסין או לא ישראל אני אשמח שאוקראינה תנצח שוב, זה שיר שהייתי מעדיף שהם ינצחו איתו במקום השיר של 2016..

dirty girl1

New member
חחח סוף סוף מישהו שחושב כמוני!!

בגלל הקולות של התרנגול והפרצופים המפחידים נטע קיבלה מלא צפיות..כי זה מוזר!!!
בטח לא בגלל השיר האיכותי עם המילים ההגיוניות "אני לא צעצוע ילד טיפש" חחחח רק ישראלים יכולים לכתוב מילים כאלה בחיי..
&nbsp
אם החרא הזה זוכה (שאין סיכוי בעולם) עדיף להתאבד...
&nbsp
וסליחה אם אני "נגד" המדינה אבל אנחנו פשוט גרועים מצטערת לומר את האמת בפרצוף!
&nbsp

רונן507

New member
אני לגמרי מסכים איתך TOY הוא OVERATED

הוא טוב אבל יש שירים שהרבה יותר

Yarinv

New member
הוא איבד אותי לגמרי אמש

עם הופעה קריפית מדי (אוקרייניזציה מאלו שהמציאו את השיטה). זה פשוט היה עמוס בשיט מוזר.
צפיתי עכשיו בקליפ הרשמי ביוטיוב וכנ"ל, סיוט מטרנסילבניה.
וחבל, כי הצלחתי לזהות מבעד לזה שיר טוב עם פזמון באמת מוצלח, אבל זה דורש ניקוי של כל הויז'ואל (+העדשה).
העטיפה בעייתית מבחינתי.

dosfer

New member
הרעיון של ארון קבורה בתוך הפסנתר היה אדיר

הופעה מדהימה, בלי יותר מדי שטויות, הביא "פיס" אחד ענק לבמה וכל ההופעה התבססה עליו, מדהים!!

Yarinv

New member
דרקולה כמה לתחייה מתוך פסנתר במעלה מדרגות העולות באש

תגדיר "לא יותר מדי שטויות" חח. הוא והבלארוסי חטאו באותו creepiness.
בכל אופן, האזנתי כמה פעמים לשיר, הפעם בספוטיפיי ובלי וידאו, והוא באמת נהדר. מה שאומר שבתור צופה שנחשף לשיר במופע ורק העסיק אותו "WTF יש את זה ביותר קלישאה אירוויזיונית" שגנב את הפוקוס מהביצוע והשיר עצמו (במקרה של נטע לדוגמא ה-WTF מגיע מכיוון השיר יותר מההופעה) - זה בא בעוכריו.
אני מאזין לשיר ומדמיין אותו ישוב ליד פסנתר ומנגן בעוצמה ומכה בדרמטיות על הקלידים של הפסנתר (כמו בסיום), רק בלי כל השטאנצים שבהתחלה - וזה יכול להיות הרבה יותר מפוקס ומדהים.

dosfer

New member
אני לא אתפלא אם הוא ניצח את הסמי אתמול!

מבחינת ההופעות, שלו ושל ההונגרים היו ההופעות הכי חזקות, רק שעל ההופעה של האוקראיני כתוב בראשי תיבות "מנצח הסמי", גם השיבוץ המעולה וגם ההעמדה הייתה נהדרת מבחינתי.

שאני אומר לא יותר מדי שטויות זה שההופעה התבססה על "פיס" אחד שהוא בעצם פסנתר נפתח עם מדרגות שעליו צילמו והתבססו בהופעה, הרעיון של הפסנתר והרעיון של הדרקולה סטייל התאים לסגנון הכללי של הזמר שהוא נראה דיי קריפי עם העדשות שלו גם במציאות, התאים מאוד לשיר. לדעתי הוא ייכנס לטופ 10 בקלות! מהמר על מקום 6-8..

סטילהוק

New member
לא סתם האוקראיני שובץ ראשון בגמר, עונש על שהפר חוק מס' 1

לא חוזרים לפסנתר אחרי שעזבת אותו. גם ואפילו אם מדובר בפייק פסנתר שאתה לא באמת מנגן עליו, אלא מדובר בפלייבק.

למעלה