פורסם סדר השירים בגמר: ישראל 22 קפריסין 25!

bigop1

New member
פורסם סדר השירים בגמר: ישראל 22 קפריסין 25!

1. אוקראינה
2. ספרד
3. סלובניה
4. ליטא
5. אוסטריה
6. אסטוניה
7. נורבגיה
8. פורטוגל
9. בריטניה
10. סרביה
11. גרמניה
12. אלבניה
13. צרפת
14. צ'כיה
15. דנמרק
16. אוסטרליה
17. פינלנד
18. בולגריה
19. מולדובה
20. שבדיה
21. הונגריה
22. ישראל
23. הולנד
24. אירלנד
25. קפריסין
26. איטליה

לא גיי

New member
והונגריה 21

bigop1

New member
אנטישמים שמו את קפריסין עוד פעם שיר לפני האחרון

מה זו השחיתות הזאת??

רונן507

New member
די כבר לבכות על אנטישמיות כל הזמן

אז איך זה שליטא עלתה שאחריה הייתה ישראל? כולם היו שוכחים אותה הרי השיבוצים לא משנים אם השיר טוב מספיק הוא ינצח

bigop1

New member
בעקבות המיקום של ליטא בגמר היא מתרסקת בהימורים

סטילהוק

New member
13 זה השיר האחרון של מחצית הגמר, צריך לזכור שיש 26 שירים

14 מתחיל את המחצית השנייה. מה שאומר שהשיר הצרפתי שובץ לסוף המחצית הראשונה, ואילו השיר הצ'כי שובץ לפתיחת המחצית השנייה של הגמר בשבת.

trilliane

Well-known member
מנהל
שיבוץ לא טוב לישראל
ואיך ייתכן שקפריסין שוב (כמעט) בסוף?

לפנינו שוודיה (פופ מטופש אבל עם הופעה חזקה והרבה גוונים של אדום), הונגריה (רוק כבד/מטאל) ואחרינו ארבעה שירים חזקים: הולנד (רוק קאנטרי), אירלנד (בלדה חמודה על גייז), קפריסין (ידוע), איטליה (שיר לא רע). פעם שנייה בשנים האחרונות שאיטליה סוגרת את התחרות, גם ב-2015 הם היו בסוף... (וכמעט ניצחו).
&nbsp
בקיצור, השיר השמח והקופצני של ישראל ממוקם בין שני שירי רוק שונים בסגנונם, אבל עושים הרבה "רעש" וזה יכול לעזור דווקא לאירלנד, עם הבלדה המרגיעה שלהם ש"מרימה" לקפריסין, רגע לפני הסוף, ואז איטליה עם שיר לא סוער (מהמעט שהספקתי להתרשם הערב).
&nbsp
בקיצור, נראה לי שיהיה קשה לנצח בתנאים האלה
. אם כל המטרה בוויתור על ההגרלה הייתה לא ליצור רצפים רועשים או שקטים מדי, אני לא מרגישה שהשיטה מוכיחה את עצמה. שיוותרו על הרצפים ויחזרו להגרלה ב-100%, זה הכי הוגן.

bigop1

New member
פשוט הזוי שיחזרו לעשות הגרלות הכי הוגן

הם מנסים בכוח להכתיר את קפריסין איפה ההוגנות בתחרות והספורטיביות?

פטל 11

New member
אולי נתנחם בזה

שאחרי הונגריה ילכו האזניים. ככה לא ישמעו בכלל אם נטע זייפה או אם הקולולוש קולולוש לא היה בזמן. יגידו וואלה, היה סבבה

בקיצור, שיבוץ על הפרצוף.

bigop1

New member
אני חושב הונגריה זה תוכניתו של ביורקמן בשביל לסכל אותנו

לא הגיוני קפריסין קיבלו את המיקום הכי טוב ואנחנו קיבלנו מיקום אחרי שיר שיגמור לכולם את האוזניים

kobeonline

New member
נגמר

קפריסין לוקחת, הם גם רוצים לתת להם את זה לפי השיבוץ. לא יכול להיות שבפעם השניה היא בסוף ועוד בין שני שירים כאלה מרדימים.

לא גיי

New member
מי הגאון שחשב על הונגריה לפני ישראל? פשוט סיכול ממוקד

הקטע שלפי הריקאפ הזה קפריסין עדיין לא נראית לי כמו משהו שיש לו יותר מדי סיכוי.. הממ...

למעלה