הבמה עוד לא מוכנה, אבל אורות כבר הדליקו

צוות Kuss

New member
נראה גדול ומרשים. מעניין אם הקשתות מקובעות או זזות

הייתי רוצה שגם הקשתות יזוזו ולא רק עצמות הדינוזאור. לדעתי זו תהיה הבמה ה"זזה" ביותר אי פעם, שכן אנו כבר יודעים שהבמה תגביה ותנמיך את עצמה, וכן ששלד הדינוזאור יזוז גם. אבל האם הקשתות עצמן יזוזו? זה עדיין בגדר תעלומה. אנו זקוקים לפיצוי על העדר מסכים וכמה שיותר אלמנטים זזים זה הפיצוי הטוב ביותר לכך.

לא גיי

New member
RTP: וידאו מהבניה של הבמה

בוידאו טרי של רשת השידור הפורטוגלית מסיירת קרלה בוזגלו, שהיא המפיקה בפועל של התחרות השנה, באתר הבניה של הבמה ושופכת מעט אור על השימוש שיעשה בה.
&nbsp
כמו שאנחנו כבר יודעים, לא יהיה שום לד כחלק מהבמה השנה. קרלה מספרת שהבמה תהיה פיזית יותר, תיאטרלית יותר, עם שימוש נרחב בפנסי תאורה ושיושם דגש על הרגש של הצופה. היא מאשרת את הסברה שהמהלך נעשה בהשארת דבריו של סלבדור בגמר שנה שעברה. לטענתה, רוב מוחלט של המשלחות זרמו עם ההפקה וויתרו לחלוטין על שימוש במסכים בהופעותיהן. עם זאת קיימות משלחות שיביאו מסכים מהבית.
&nbsp
https://www.rtp.pt/noticias/cultura/palco-da-eurovisao-esta-quase-pronto_v1070858

לא גיי

New member
הונגריה תשיר באנגלית

סתם
אבל הנה הגרסא באנגלית ששוחררה אתמול:

E u r o b o y

New member
העדפתי באנגלית אבל כאן זה נשמע מאולץ, טוב שנשארים בהונגרית

&nbsp
ואגב לדעתי הבמה הזו ממש תשרת שירים קצביים ובמיוחד את השיר ההונגרי - הם ירוויחו מזה.

לא גיי

New member
זה דיי ברור לא?

הם מחברים בין הבמה הגדולה לבמה ההיקפית הקטנה (לא יודע אם לקרוא לזה קאטווק). האמת שזה נראה קצת מסורבל לעשות את המעבר הזה בהופעה של 3 דקות. אבל יש מצב שחלק מהמדינות ישתמשו בה (פולין 14 זאת הדוגמא שעולה לי בראש כרגע).

אני חייב לציין שככל שזה מתקדם

אני מתאכזב.
אמנם יש פה משחקי עומק נחמדים אבל הבמה כדו מימד לא ממש ממעלפת כמו שציפיתי. כמובן שנחכה לצילום ונראה איך זה יתקבע.

tajci

New member
מעניין

נשמע טוב, מה הקטע עם הכובע של הקפוצון?

למעלה