שאלה: איזה שיר הכי לא בא לכם שיזכה?

Rori90

New member
שאלה: איזה שיר הכי לא בא לכם שיזכה?

איזה שיר יגרום לכם לתפוס את הראש בידיים ולהגיד: "מה נסגר איתך אירופה"?

אסטוניה

סטילהוק

New member
יש כמה כאלה, והראשון שבהם רוסיה

ובנוסף: גאורגיה, נורבגיה, איסלנד, מונטנגרו ובלארוס.
כל השאר פחות או יותר סבירים עד נסבלים. למרות שיש רק אולי 20 שירים שאני מתחבר אליהם, ומתוכם רק אולי 10 שירים שאני אוהב באמת ונהנה לשמוע ולא רק כברירות מחדל.

Rori90

New member
שלי (שכחתי לציין):

קפריסין: השנאה הכי גדולה שלי בתחרות השנה. יש לי הרגשה שזו תהיה הופעה סטייל יוון 2005, זמרת כוסית (בעיניי אנשים אלני כוסית אבל זה כבר עניין של טעם אני מניחה) שתרקוד תוך כדי השיר, מלא רקדנים שריריים סביבה, אש, זיקוקים וטמרות עשן...תודה ולא תודה. זה אולי נחמד להופעה של בריטני ספירס אבל לא לאירוויזיון

צרפת: ניצחון של צרפת יהיה צורם לי קצת, ולא רק בגלל שאני לא מתעלפת ממש על השיר כמו רבים כאן בפורום ומחוץ לו אלא בגלל שמוסלמים רבים בוודאי יצביעו לו מאחר וזה שיר שמדבר על ילדה של פליטים, ומבחינתם שיר כזה יהיה הכי ראוי לנצח את ישראל הפייבוריטית

Meytal251

New member
אממ

ספרד- לא כי זה השיר הכי גרוע. זה פשוט קיטש מוות ומשעמם.
בריטניה- כנ"ל.
הונגריה- איכסוש.
יוון- לא הבנתי.

רונן507

New member
שלי

קפריסין כל השאר אין לי בעיה איתם השנה דווקא יש שירים טובים(חוץ מסאן מרינו כמובן אבל אין סיכוי שהיא תזכה)

mont

New member
אסטוניה

אוהב אופרה, גרנד אמורה למשל , אבל לא של האסטונית.

צוות Kuss

New member
שאלה מצוינת - השיר שהכי לא בא לי שיזכה הוא

השיר הבוסני. נמאס מהסגנון הזה ואשמח גם לא לראותם בגמר. נכון שלרגע עקמתם גבה וניסיתי להזכר מהו השיר הבוסני? נפלתם בפח. אין שיר בוסני. בוסניה לא משתתפת השנה. עבדתי עליכם ואתם האמנתם. הכל עובר עליכם וקקה בידיכם.

tajci

New member
יש הרבה

מתייחס רק לרלוונטיות לטופ 10 באתרי ההימורים:
נורבגיה עם ריבאק המעצבן, דנמרק עם שיר הויקינגים, אסטוניה עם האופרה המיושנת, הולנד עם הרוקר המתלהב והאגו, בלגיה עם הזייפנית האיכותית.

Willo the Wisp

New member
מבין הפייבוריטים -

אסטוניה.
זכיה של הקיטש הזה, עם או בלי שמלה, תיקח את התחרות שנים אחורה.

אסטוניה (ונורבגיה אבל אין מצב שיזכו), בכלל שיישארו בסמי, אמן

גם בולגריה, כי הם פאקינג tried too hard. אבל הכי לא אסטוניה. שעמומון מיושן ומתיימר.

Uri04

New member
נורבגיה וישראל

השיר של ריבאק איום ונורא. מלא קלישאות, בנאלי וחאפרי. ריבאק יוצא מעצבן בטירוף ואני לא מבין למה כל כך מהמרים עליו. מי יצביע לדבר הזה?

ישראל - לא כל כך בגלל נטע (שהיא מוכשרת ומקסימה), יותר כי השיר איום ונורא (לדעתי!!!!!) וההופעה הולכת להיות צעקנית ומלאה שואו-אוף. בנוסף - אני ממש לא חושב שישראל מסוגלת להרים פה אירוויזיון ראוי שלא יעמוד בקנה מידה המביך של מה שראינו בחגיגה של מירי רגב.

Or Levy1

New member
אני הימרתי שצרפת תזכה וישראל תגיע למקום השני

כמובן שזה יהיה כאב צורם הרי מי שהכי מגיע לו השנה לזכות זו נטע

למעלה