לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1721717,217 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

לצפיה ב-'שאלה: איזה שיר הכי לא בא לכם שיזכה?'
שאלה: איזה שיר הכי לא בא לכם שיזכה?
19/04/2018 | 22:59
18
182
איזה שיר יגרום לכם לתפוס את הראש בידיים ולהגיד: "מה נסגר איתך אירופה"?

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אסטוניה '
אסטוניה
19/04/2018 | 23:00
41
לצפיה ב-'נורבגיה'
נורבגיה
19/04/2018 | 23:05
1
33
לצפיה ב-'איכס גם'
איכס גם
19/04/2018 | 23:07
42
לצפיה ב-'יש כמה כאלה, והראשון שבהם רוסיה'
יש כמה כאלה, והראשון שבהם רוסיה
19/04/2018 | 23:18
138
ובנוסף: גאורגיה, נורבגיה, איסלנד, מונטנגרו ובלארוס.
כל השאר פחות או יותר סבירים עד נסבלים. למרות שיש רק אולי 20 שירים שאני מתחבר אליהם, ומתוכם רק אולי 10 שירים שאני אוהב באמת ונהנה לשמוע ולא רק כברירות מחדל.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'שלי (שכחתי לציין):'
שלי (שכחתי לציין):
<< ההודעה הנוכחית
19/04/2018 | 23:24
133
קפריסין: השנאה הכי גדולה שלי בתחרות השנה. יש לי הרגשה שזו תהיה הופעה סטייל יוון 2005, זמרת כוסית (בעיניי אנשים אלני כוסית אבל זה כבר עניין של טעם אני מניחה) שתרקוד תוך כדי השיר, מלא רקדנים שריריים סביבה, אש, זיקוקים וטמרות עשן...תודה ולא תודה. זה אולי נחמד להופעה של בריטני ספירס אבל לא לאירוויזיון

צרפת: ניצחון של צרפת יהיה צורם לי קצת, ולא רק בגלל שאני לא מתעלפת ממש על השיר כמו רבים כאן בפורום ומחוץ לו אלא בגלל שמוסלמים רבים בוודאי יצביעו לו מאחר וזה שיר שמדבר על ילדה של פליטים, ומבחינתם שיר כזה יהיה הכי ראוי לנצח את ישראל הפייבוריטית
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אממ'
אממ
19/04/2018 | 23:24
112
ספרד- לא כי זה השיר הכי גרוע. זה פשוט קיטש מוות ומשעמם.
בריטניה- כנ"ל.
הונגריה- איכסוש. 
יוון- לא הבנתי. 
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'השלשול של ריבאק לא נורווז' - נול פואה 0'
השלשול של ריבאק לא נורווז' - נול פואה 0
20/04/2018 | 00:01
46
לצפיה ב-'שלי'
שלי
20/04/2018 | 00:07
92
קפריסין כל השאר אין לי בעיה איתם השנה דווקא יש שירים טובים(חוץ מסאן מרינו כמובן אבל אין סיכוי שהיא תזכה)
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אסטוניה '
אסטוניה
20/04/2018 | 00:09
73
אוהב אופרה, גרנד אמורה למשל , אבל לא של האסטונית. 
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'שאלה מצוינת - השיר שהכי לא בא לי שיזכה הוא '
שאלה מצוינת - השיר שהכי לא בא לי שיזכה הוא
20/04/2018 | 00:22
159
השיר הבוסני. נמאס מהסגנון הזה ואשמח גם לא לראותם בגמר. נכון שלרגע עקמתם גבה וניסיתי להזכר מהו השיר הבוסני? נפלתם בפח. אין שיר בוסני. בוסניה לא משתתפת השנה. עבדתי עליכם ואתם האמנתם. הכל עובר עליכם וקקה בידיכם.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'יש הרבה'
יש הרבה
20/04/2018 | 00:54
95
מתייחס רק לרלוונטיות לטופ 10 באתרי ההימורים:
נורבגיה עם ריבאק המעצבן, דנמרק עם שיר הויקינגים, אסטוניה עם האופרה המיושנת, הולנד עם הרוקר המתלהב והאגו, בלגיה עם הזייפנית האיכותית. 
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'מבין הפייבוריטים -'
מבין הפייבוריטים -
20/04/2018 | 01:03
122
אסטוניה.
זכיה של הקיטש הזה, עם או בלי שמלה, תיקח את התחרות שנים אחורה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'מונטנגרו'
מונטנגרו
20/04/2018 | 06:45
20
לצפיה ב-'אסטוניה (ונורבגיה אבל אין מצב שיזכו), בכלל שיישארו בסמי, אמן'
אסטוניה (ונורבגיה אבל אין מצב שיזכו), בכלל שיישארו בסמי, אמן
20/04/2018 | 11:23
55
גם בולגריה, כי הם פאקינג tried too hard. אבל הכי לא אסטוניה. שעמומון מיושן ומתיימר.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'צ'כיה'
צ'כיה
20/04/2018 | 11:58
51
הכי ג'ייסון דרולו לעניים
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אסטוניה'
אסטוניה
20/04/2018 | 17:09
11
לצפיה ב-'נורבגיה וישראל'
נורבגיה וישראל
20/04/2018 | 17:41
68
השיר של ריבאק איום ונורא. מלא קלישאות, בנאלי וחאפרי. ריבאק יוצא מעצבן בטירוף ואני לא מבין למה כל כך מהמרים עליו. מי יצביע לדבר הזה?

ישראל - לא כל כך בגלל נטע (שהיא מוכשרת ומקסימה), יותר כי השיר איום ונורא (לדעתי!!!!!) וההופעה הולכת להיות צעקנית ומלאה שואו-אוף. בנוסף - אני ממש לא חושב שישראל מסוגלת להרים פה אירוויזיון ראוי שלא יעמוד בקנה מידה המביך של מה שראינו בחגיגה של מירי רגב.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אני הימרתי שצרפת תזכה וישראל תגיע למקום השני'
אני הימרתי שצרפת תזכה וישראל תגיע למקום השני
20/04/2018 | 17:45
71
כמובן שזה יהיה כאב צורם הרי מי שהכי מגיע לו השנה לזכות זו נטע
אירוויזיון >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ