יש מצב שנעקוף היום את...

trilliane

Well-known member
מנהל
לא גאון, אבל כן צריך להיות מומחה כדי לאבחן בעיה קוגניטיבית

ואפילו מומחה לא ימהר לחרוץ דעה דרך מסך הטלוויזיה, אבל בפורום אירוויזיון יש מומחים גדולים שמיד "רואים" ומזהים את מצבו הרפואי של זמר שעושה תנועות או פרצופים למצלמה...

&nbsp
לא רק שאבחנתם אותו דרך המסך, עכשיו גם החלטתם מה עבר לכלל הצופים בראש או "בלב"? בחייאת. אתם לא מומחים וודאי שלא קוראי מחשבות. אני יכולה להעיד על עצמי שבתור צופה ממש לא התמקדתי בתנועות המוזרות שלו, והלב שלי לא יצא אליו, אלא לשיר. שמעתי שיר נעים ומרגש וזה דיבר אליי. זה הכול. גימיק לא היה שם, להפך.

GM1988

Well-known member
סבבה אנחנו לא מומחים

אבל עובדה שהתגלה שיש לו מחלת לב, נכון?
ועצם הזכייה אומר שהרוב הצביעו לו, משמה היו כאלה שהצביעו מטעמי הזדהות, והיו כאלה שכמוך, אהבו את השיר וזה מה שדיבר אליהם.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני גיליתי בדיעבד, אחרי הזכייה.

"ועצם הזכייה אומר שהרוב הצביעו לו, משמה היו כאלה שהצביעו מטעמי הזדהות" – לא. החלק הראשון נכון (ברור מאליו) והחלק השני לא נובע מהחלק הראשון. הלוגיקה שלך שגויה. אתה לא יודע מה גרם לרוב הצופים להצביע לו, אתה סתם מניח הנחות.

GM1988

Well-known member
אז איך את יודעת שאני טועה?

את מכירה את האנשים שהצביעו לו?
כי אם לא, את זו שמתיימרת לדעת מה עבר לאחרים בראש, ומניחה הנחות שגויות

trilliane

Well-known member
מנהל
לא כתבתי שאתה טועה ואני לא צריכה להוכיח שאתה טועה. התבלבלת.

אתה צריך להוכיח שאתה צודק. "המוציא מחברו – עליו הראיה" או במילים אחרות, מי שטוען טענה (למשל "היו כאלה שהצביעו מטעמי הזדהות") צריך לבסס אותה. הלוגיקה שלך שגויה כי המסקנה לא נבעה מההנחות. כתבת משהו נכון ואז מסקנה שלא נובעת מהמידע הנ"ל אלא פרשנות אישית שלך לדברים. היא יכולה להיות נכונה, אבל היא לא מבוססת.
&nbsp
אתה לא יודע מה עבר לאנשים בראש ומה גרם להם להצביע לשיר. אתה מניח הנחות לא מבוססות ע"ס מה שנראה לך, ולאו דווקא את ההנחות המתבקשות ביותר, שהן: אנשים שהצביעו לשיר בתחרות שירים הם אנשים שאהבו את השיר. כל טענה מעבר לכך, שהיו דברים אחרים שגרמו להם להצביע לו, מצריכה ראיות. לא הצגת כאלה.

GM1988

Well-known member
גם את לא יודעת מה עבר לאנשים בראש

אבל זה לא מפריע לך להסיק מסקנה הפוכה.
הלוגיקה שאת מנסה להשתמש בה כדי להגיע אל האמת לא תעזור לך, כי הלוגיקה באה מהשכל, והאמת מהרגש.

trilliane

Well-known member
מנהל
ולכן לא כתבתי מה עובר להם בראש ולא הסקתי שום מסקנה מיוחדת

למעשה כתבתי מפורשות "אני יכולה להעיד על עצמי".
&nbsp
"האמת באה מהרגש"?!

GM1988

Well-known member
שמעי

אם היינו סגורים באח הגדול, הייתי בורח דרך החומה ומוותר על הפרס

את בלתי...

trilliane

Well-known member
מנהל
כלומר נגמרו לך הטיעונים הלוגיים ועברת לאד הומינם... חבל

להזכירך, אני לא פתחתי את הדיון ולא העליתי שום טענה; אני הגבתי לטענה "אין ספק ש..." שנאמרה בביטחון רב שאין לו ביסוס.

GM1988

Well-known member
עד עכשיו כיבדתי את ההודעות שלך

גם אם לא הסכמתי עם הדברים.
אבל ברגע שאת מסיימת לי הודעה ב"
" בזלזול כזה לדברים שלי, אין לי יותר מה להגיד לך.

trilliane

Well-known member
מנהל
כי כתבת שטות מוחלטת, צר לי. נותרתי חסרת מילים

ולא נותר לי אלא להביע ייאוש, כי אם אתה חושב שהאמת "באה מהלב", לצערי אין לנו בסיס משותף לדיון.

trilliane

Well-known member
מנהל
כשמחפשים תירוצים וגימיקים מתחת לשטיח, מוצאים...

פתאום אין ספור נסיבות שלא עבדו בשלל הזדמנויות אחרות מובהקות פי כמה הן הן הסיבה שהשיר הצליח, כי לא יכול להיות שהוא זכה סתם כך כי הרבה אנשים פשוט אהבו אותו וחשבו שהוא טוב... (בפנים עצמו, בלי קשר לנסיבות חיצוניות).

Yalush2

New member
היווני מפברואר היא רק שבוע וכבר הגיעה ל5M וממשיכה לעלות

לא גיי

New member
בלייקים עקפה אותו מזמן

בכל מקרה בסרטון בעמוד הרשמי של פרצ'סקו יש 180 מליון צפיות, אז יש עוד זמן...

למעלה