עלינו למקום הרביעי באתר קולומבוס

צוות Kuss

New member
אני סבור שמכחישי נצחון ישראלי צריכים להיות מעתה והלאה

מטופלים משמעתית, ואולי אפילו משפטית.

mor873

New member
אין אחד שלא רוצה ישראל תזכה

אף אחד לא רוצה שישראל לא תזכה ולא מתעלם מאיכות השיר והסיכוי שבהחלט קיים, פשוט יש מבוגרים יותר שראו מצבים דומים שבסופו של דבר זה לא קרה. אתה חייב להבין שאולי לא כולם כמוך יכולים לפתח ציפיות ולא להתאכזב קשות אח"כ . אני התרסקתי אחרי שסקעת כשל.
&nbsp
אני לא מאמין שיש משהוא חובב שלא מייחל שישראל תזכה לארח כאן אירווזיון. פשוט יש אנשים ראליים יותר. בכלל נוראה מוזר מה שקורה כאן בפורום רק השיר הישראלי כמעט מעניין.
&nbsp
אני מאוד אוהב את השיר הישראלי ובהחלט חושב שמגיע לנו לזכות אבל משלים עם העובדה שיש מצב בגלל הרבה סיבות שבסוף זה לא יקרה.
&nbsp
קח לדוגמה את ההתחממות בגזרת הדרום נראה לך שישראל זוכה בזמן מלחמה ?
&nbsp
תאר לך שהלופר לא יעבוד \ יהיה בסוף, היחוד של השיר יעלם . שיר כמו של ישראל מאוד מאוד מושפע מההופעה זה לא בלדה שאתה עומד עם מיקרופון ויש לך הופעה.
&nbsp
תמיד בכל שנה יש שיר בעשרייה הראשונה שההופעה משדרגת אותו והוא מאפיל על הפיבוריט .
&nbsp
אז די לבטל דעות של אחרים אנחנו בטח שלא עוכרי ישראל ומייחלים בדיוק כמוך לזכייה ישראלית .
&nbsp

Colfax

New member
אני רוצה ששבדיה או ספרד יזכו

או שתזכה מדינה שטרם זכתה באירוויזיון. ישראל זכתה שלוש פעמים. אני לא רוצה שישראל תזכה.

trilliane

Well-known member
מנהל
אתה לא רוצה שישראל תזכה כי זכינו 3 פעמים אבל אתה רוצה ששבדיה

תזכה אף על פי שהיא זכתה 6 פעמים?

Colfax

New member
לשבדיה הכי מגיע לזכות השנה

אני שופט על פי שיר + הופעה.

trilliane

Well-known member
מנהל
סבבה, אז למה רלוונטי כמה פעמים זכתה ישראל? אתה העלית את זה

Colfax

New member
אמרתי שבדיה או ספרד. ספרד לא זכתה משנת 1969.

ויש מדינות שמעולם לא זכו. אם ישראל לא תזכה השנה לא יקרה שום דבר.

trilliane

Well-known member
מנהל
הכול נכון, רק חסר היגיון... אתה לא עקבי, זה הכול.

Colfax

New member
יש גם עוד סיבה, אולי הסיבה המרכזית למה אני מאוד מקווה

שישראל לא תזכה השנה (וברור לי שגם השופטים מבינים את זה): זכייה של שיר כמו Toy יחזיר את האירוויזיון שנים אחורה. אנשים יגידו: שוב זכה איזה גימיק מטופש - זמרת שמקרקרת כמו תרנגולת. כבר היה לנו מפלצות ואישה עם זקן. ואחר כך מתפלאים למה אף אמן בעל שם שמכבד את עצמו לא מעוניין לקשור את שמו באיזשהיא צורה למדמנה הזאת הנקראת "אירוויזיון".

trilliane

Well-known member
מנהל
ממש לא... ואם תצפה בתגובות לשיר, אף אחד לא מדבר על גימיק

כלומר על הלופר. אף אחד! (מכל מי ששמעתי וראיתי עד עכשיו, וזה לא מעט). רק בישראל מדברים על זה. התגובות מחו"ל הן על הרעננות של השיר, הביט הבועט, השילוב של הקצב האתני והפופ, העצמה נשית, עדכניות, רעננות ומקוריות. אלה הנקודות שחוזרות כמעט בכל ביקורת.

לגבי קרקורי התרנגולת, זה משעשע ומפתיע, אבל מתייחסים אליהם כחלק מהפרי-סטיילינג / ביט-בוקסינג / היפ-הופינג שלה. זה טבעי שזמרים ששרים כך משמיעים כל מיני צלילים שאינם בהכרח שירה. אילו השיר היה מבוסס רק על קרקורי תרנגולת או שזה היה הקיק שלו היה על מה לדבר, אבל זה ממש לא העיקר, זה רק עוד נדבך.

לגבי "אישה עם זקן", אני לא אומרת שזה מזיק, אבל זו לא הסיבה שהשיר זכה. הוא זכה כי זה שיר חזק בסגנון קלאסי ג'יימס בונדי, ויש הרבה אנשים (כמוני) שזה מדבר אליהם, וזה השיר עצמו, לא ההופעה (שהייתה סתמית למדי). אין לי שום עניין באישה עם זקן, אבל אני ממש אוהבת שירי ג'יימס בונד
.

לאורך השנים היו מיליון גימיקים באירוויזיון, רובם לא זכו. רק אם הגימיק היה תוספת על שיר מוצלח הוא (אולי) עזר.

סטילהוק

New member
נהפוכו, דווקא אם שיר כמו Toy יזכה זה יחזיר את האירוויזיון

להיות אירוויזיון, מה שהוא אמור להיות, וזאת כל הייחודיות שלו. לא פסטיבל מקוננים שהוא הפך בשנתיים האחרונות. אירוויזיון זה לא לשכת הסעד ולא אמור להיות כזה.

הכי לא

שיר עלוב. משמים וחסר מעוף. ממוחזר עם קצת אפקטים ברקע. לא פלא שאין סביבו שום הייפ. כבר נמאס.

Colfax

New member
אתה יכול לומר זאת גם על כל 41 השירים האחרים

כולם, פרט לישראל. כמה חבל ומצער שרוב השירים באירוויזיון הם ממוחרים וחסרי מעוף. וכמה חבל שהשירים הרעננים והמקוריים אף פעם לא זוכים. טוב, זה אירוויזיון, בכל זאת.

קישקוש. כמעט כול שירי הטופ מורכבים משירים מקורים כל אחד

בסגנונו.
לא בלגיה לא יון ולא צרפת אינם ממוחזרים.
גם לא בולגריה.
אממה? יש מדינה אחת אחת- שמקפידה על שטאנצ נוסחתי שיוצא לכולם כבר מכל החורים. נחש איך קוראים לה? יפה. איך ידעת?

צוות Kuss

New member
אני רק רוצה להבהיר משהו: אני מאוד ריאלי

להזכירך, אני הייתי בין הבודדים שחזו את נצחון פורטוגל שנה שעברה (תודה סלבדור
) ואנשים פה התנפלו עליי, סקלו אותי באבנים, החריבו את נשמתי, גרמו לי להבין שאני לא שווה כלום וכמעט הביאו אותי למצב אובדני. בנוסף, הייתי מבין היחידים שסברו שישראל תביא תוצאה גרועה יותר מפינג-פונג, שהשיר מזעזע והשהזמר לא טוב (לשון המעטה). גם כאן התנפלו עליי, פגעו בי, ירדו עליי, הטילו בי מום. אז הייתי עוכר ישראל והיום לא?

גם השנה סברתי שישראל זוכה עוד לפני שהשיר נחשף רשמית, לפני התזוזות בהימורים ולפני הצפיות ביוטיוב. כלומר אני סומך על האינטואיציה שלי בלבד ולא על הבאזז. אני ריאלי. שמעת? ר-י-א-ל-י.

למעלה