בואו נהיה ריאליים

L e j l a

New member
בואו נהיה ריאליים

כולנו רוצים ומייחלים לזכייה ישראלית. בשביל שישראל תזכה בתחרות צריכים לחשוב מחוץ לקופסא ולהביא הופעה עם גימיקים אך לא לקחת את השיר לכיוון ההומור כי שם הוא יכול להתרסק.
אם נהיה לשנייה ריאליים, נורא קשה לזכות באירוויזיון. אפשרי, אבל קשה. גם ישראל הקטנה והבעייתית לכאורה יכולה לזכות כמו שפורטוגל הצליחה לזכות.
אני נוטה להאמין שישראל תכנס השנה לטופ עשר, מהמר נכון לכרגע על מקומות 6-8. אם נשתחל לטופ חמש זאת תהיה הצלחה אדירה, במיוחד שרמת השירים השנה לא בשמיים.
בשורה התחתונה צריך לקחת הכל בקלות ולהישאר עם רגליים על הקרקע. ואם כבר הולכים על לכוון גבוה, צריך לעשות מה שאפשר כדי להביא את הניצחון בפעם הרביעית. אסור לפספס את ההזדמנות

darkhawk

New member
לדעתי

כדאי להם להיות מאופקים בחצי גמר כי נעלה בטוח,ובהופעה של הגמר לתת עוד טוויסט קטן שישפר את ההופעה

Colfax

New member
דין מבוסניה הרצגובינה 2004 שינה

הווסט הבורדו הפתוח שלו מחצי הגמר הפך לגופייה לבנה בגמר, מה שמעלה את החשד שדין שם על עצמו את הווסט הזה ממש רגע לפני העלייה לבמה, מבלי לתת דין וחשבון לאף אחד.

GM1988

Well-known member
איי תעשו לי טובה

היום נכנס אחד לחניה דרך "אין כניסה" כי בצד המותר עמד רכב... אז יאללה, מי שרוצה לשים זין, שם זין.

L e j l a

New member
לא ברור לי למה לא נותנים להחליף בגדים

לקרואטית מאירוויזיון 2016 עשו את המוות. אבל פעם נתנו, זכור לי לדוגמא את אלבניה 2004

TA2020

New member
גם הזמרת של בולגריה 07 החליפה בגדים בין החצי לגמר

אני מתכוון למטורפת שצעקה והמטורף עם התוף שהיה מאחוריה

L e j l a

New member
בולגריה 2007

L e j l a

New member
אז אם ככה מה היה הסיפור עם קרואטיה לפני שנתיים?

אמרו לי שהיא רצתה להחליף שמלה ולא נתנו לה. זה די תמוה בהתחשב בדוגמאות שיש כאן

TA2020

New member
גברת זליילה מרומניה החליפה את העקבים

בין החצי לגמר. מעניין מה הייתה הסיבה לכך?

למעלה