טירוף
השיר הישראלי לאירוויזיון הגיע לאוגנדה

trilliane

Well-known member
מנהל
אתם רואים, אמרתי לכם אוגנדה!

זהו, נפתרה בעיית ההעמדה על הבמה.
זה הרבה יותר דומה לכוריאוגרפיה שאני מדמיינת לשיר הזה (ואת זו שבקליפ אני ממש לא אוהבת).

GM1988

Well-known member
במילה אחת: מד-ה-י-ם

הסרטון הזה גרם לי אומנם לא להתאהב בשיר, אבל בהחלט ליהנות ממנו הרבה יותר ממה שזה קרה עד עכשיו אפילו אחרי שפורסם הקליפ.
החבר'ה האלה פשוט עשו אחלה נאמבר, ותשימו לב כמה יפה השילוב של הבנים והבנות, לשיר שמדבר על העצמה נשית.

זה בדיוק מה שהייתי אוהב שהמשלחת תעשה גם בפועל, ולא תלך על קונספט בילט אין של: "זה שיר העצמה נשי, אז יהיו רק נשים".
חבל ללכת בגישה שגויה וחד גונית כזו.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני דווקא לא חושבת שזו גישה שגויה וחד גונית, להפך

אחרי שנים שבהן היו רק גברים על הבמה, מה רע שיהיו רק נשים?
הרי אי אפשר להביא כזאת כמות של רקדנים באירוויזיון ולכן צריך לבחור.
אני חושבת שבשיר שמדבר על העצמה נשית מתאים שיהיו רק נשים על הבמה. טורקיה עשתה זאת נפלא ב-2003 ושימחה אותי מאוד.

GM1988

Well-known member
אני פחות אוהב את החשיבה הזו

זה שהשיר מכיל טקסט מסוים, לא אומר שצריך לתרגם את המסר שלו מילה במילה.
הסרטון מאוגנדה זו בדיוק הגישה שאני אוהב, ובוא נגיד ככה, שאם היינו מקבלים את הסרטון כפי שהוא ולא מתעסקים איזה מסר השיר מעביר, לאף אחד לא היה משנה אם מדובר בהעצמה נשית או וואטאבר.

זה כל הכיף בדברים האלה, שאפשר לתת לדברים כל פרשנות אחרת ולשחק עם הדמיון ולא להיות מקובעים על א,ב,ג - כי בשיר כתוב "I'm not your toy, you stupid boy"

trilliane

Well-known member
מנהל
הסרטון מאוגנדה מקסים, אבל הוא לא רלוונטי לאירוויזיון

הופעה באירוויזיון צריכה לשרת את השיר, צריכה לקלוע לטעם הקהל... וכן, בשיר שמדבר על העצמה נשית אין שום בעיה שיהיו על הבמה רק נשים, בדיוק כפי שנדב גדג' שר על בחורה ששברה לו את הלב והציע לבוא לבלות איתו בת"א היו לצידו רק גברים (מישהו התלונן על כך? לא זכור לי).

GM1988

Well-known member
תקחי לדוגמה את שיר העצמה הנשית של מדונה

Express yourself, אחד השירים המפורסמים והחזקים בעולם הפופ, ותראי איזו פרשנות פנטסטית זה קיבל בהופעה שלה, שהיו מעורבים בה שתי זמרות ליווי שגם רקדו איתה, ו7 רקדנים גברים!

ככה עושים נאמבר!!

trilliane

Well-known member
מנהל
הכול אחלה, אבל אין שום קשר בין הופעה של מדונה לנטע

מדונה רקדנית בעצמה, היא שרה אחרת, היא עובדת אחרת עם הרקדנים שלה, הסגנון שלה מאוד מיני, מתגרה, נוטף סקס... זה טוב לסוגו אבל זה פשוט לא אותו סוג. היא גם לא צריכה לתת מסר ממוקד בשלוש דקות, היא עושה מה שבא לה בהופעה שלה מול קהל שהגיע במיוחד עבורה, לשמוע רק אותה.
&nbsp
אחרון חביב, תקן אותי אם אני טועה, אבל למיטב זיכרוני כמות המשתתפים על במת האירוויזיון מוגבלת ולכן צריך לנצל אותם בתבונה.

trilliane

Well-known member
מנהל
חשבתי שכבר הגדילו את המספר מאז ימי כוורת (עת הגלו את רכטר

לנצח על התזמורת...). אבל כשאני מנסה לשחזר בראש העמדות, זה מסתדר.

&nbsp
לכן בכמות כ"כ קטנה, כשזו רק נטע + חמש מלוות/רקדניות אי אפשר לעשות ריקוד סטייל אוגנדה וגם לא סטייל מדונה. וזה בסדר, כי לא צריך.
&nbsp
אם הרקדניות לא יוכלו גם לשיר (במקרים רבים זה המצב ולא פעם הוא עדיף) אני חושבת שפורמט נדב גדג' (שתי מלוות + שלוש רקדניות) יעבוד טוב.

סטילהוק

New member
ענק, נראה שהשיר הישראלי השנה מתפשט במהירות בכל רחבי העולם

והופך לתופעה של ממש סטייל גנגאם סטייל. אני גם לא אתפלא אם בסופו של דבר הוא עוד יעבור את מס' הצפיות של גנגאם סטייל. ויכול להיות שאפילו בתוך שנה בלבד לפי מהירות הקצב שבו הוא מתפשט ברחבי העולם.

GM1988

Well-known member
לאאא לא לא... עפת רחוק מדי סטילהוק

אין סרטון ויראלי שהולך לעקוף את גנגאם סטייל בזמן הקרוב, אם בכלל.
אפילו אדל שעשתה מהומה בלתי מוצדקת עם "הלו" שלה ועברה מילארדי צפיות, עדיין לא הצליחה לעקוף את הקוריאני.
ג'סטין ביבר, שמקבל מיליוני צפיות על כל תמונת אינסטה שלו עושה קקי, ושחרר את what do you mean שעבר מיליארדי צפיות, גם הוא לא הצליח לעקוף את הקוריאני.

גנגאם סטייל עומד היום על 3 מיליארד ומשהו צפיות... כמה סיכוי אתה נותן לנטע לעשות את הבלתי אפשרי ולעבור אותו?

Willo the Wisp

New member
רק לידיעה, despacito עקף את גנגנם סטייל ביותר ממיליארד צפיות

והוא סרטון יוטיוב הנצפה ביותר אי פעם. קשה להאמין שנטע תתקרב לכמות הצפיות שלהם, אבל גם המיליונים שכבר יש לה מצויינים ומשמחים.

trilliane

Well-known member
מנהל
ואללה?
מעניין. מכירה את השיר כמובן, בקליפ מעולם לא צפיתי

עכשיו נכנסתי במיוחד להסתכל, די משעמם...

זה עושה עלינו סיבוב...כבר חרש על כל הביצועים שלה. קיבל

200K כניסות על הריוויו שלו על טוי ומאז הוא ממשיך....אבל אין ספק שהוא חמוד

למעלה