לכל מי שמתרגש מההימורים: כך נראתה טבלת ההימורים

צוות Kuss

New member
סוס טרויאני! שומרים!!

הכחשת הנצחון הישראלי השנה זו אנטישמיות פר אקסלנס. מכחישי הנצחון הישראלי הם אנשים שטופי שנאה שזוממים להשמיד את מדינת ישראל. אין לתת לגורמי ימין קיצוני אירופאיים ואחמדינג'אדים למינהם להרים ראש ולהשמיע קול. זוהי הכחשה שחותרת לבטל את האחריות המוסרית שמוכרחה לעמוד בלב זיכרון הנצחון הישראלי לדורי דורות.

לכן אני מבקש ממך טוטו, הגם שכוונותיך טובות, לא ליפול למלכודת של מכחישי הנצחון הישראלי המתועבים. בטח שלא לשמש עלה תאנה בשבילם.

הרבה יותר מרשים אותי בשלב זה הריקודים האוגנדיים מאשר

המקום הראשון בהימורים. כפרה על גרנדושיותך!

Brady

New member
מדהים שההיסטריה השנה היא סביב זכייה, ולא אם נעלה או לא

התקדמנו

כל הניתוחים לא יעזרו (אני יודע שזה כיף בכ"ז). רוסיה ואיטליה נפלו, דנמרק ולורין לא. נחכה.

וחבל שכך

תדמיין את יום הזעם שיהיה פה ביום שאחרי לאחר שנסיים מקום 14 בסמי עם איפוס מהשופטים

Brady

New member
באמת חושב? ישראל עולה בטוחה לדעתי, מהבודדות בסמי הזה

ההופעה היא הכל

אני מהמר על העברה גרועה מהקליפ ללייב ובהינתן לייב גרוע שום דבר כבר לא יעזור

לחלופין לייב טוב יגרום לי להמר על טופ 10 עם קריצה לטופ 5. ניצחון בלתי אפשרי.

אני גם קצת פסימי במעבר בין הקליפ ללייב

למרות שנטע טובה בלייב.
פשוט הקליפ כל כך ממצה שכל דבר רק יגרע ממנו.
אני כבר צופה בעיני רוחי את התגובות של הבלוגרים על כמה שנטע מאכזבת בלייב בשבוע החזרות ואת ישראל מתדרדרת בהימורים סטייל בלאנש הבלגית אשתקד (שבסופו של דבר לא הייתה כזו גרועה...)

צוות Kuss

New member
אחרי מחדל בלאנש שנה שעברה יש להפסיק להתייחס לבלוגרים

אפילו בויויבלוגס טענו שהיא לא תעלה לגמר. ואז פורסם הקליפ הקצר מהחזרה באתר הרשמי וכולם היו כזה: "אה?
היא נשמעת מדהים, כמו אדל. מה לא עולה לגמר בזה?
"

צריך להבין שה"בלוגרים" הם מעריצי האירוויז השרופים והאוחצ'תיים, אלה שאשכרה נוסעים לאירוויז. אלה אנשים שעבורם כל שיר שאין לו מבנה של שלאגר ומאחור לא מפזזים ארבעה רקדנים חשופי חזה, זה אוטומטית חסר סיכוי.

מה שקובע הוא מבחן התוצאה: בלאנש נתנה הופעה מדהימה, שהרטיטה לבבות מיליונים. גם בלי שיר בעל מבנה של שלאגר, גם בלי רקדנים חשופי חזה. אפשר לשיר שיר לא שקט גם בלי לרקוד ובלי להקפיץ את השדיים. עובדה.

המציאות היא שבלאנש התדרדרה בהימורים בטירוף בשבוע החזרות.

קל להגיד "להפסיק להתיחס". זה לא ממש עוזר.

נו זה מה שכתבתי שהבלוגרים ימסרו דיווח שגוי גם על נטע.

והתוצאות של מגדל הקלפים הזה עלולות להיות כואבות.
אני מכין את עצמי נפשית...

trilliane

Well-known member
מנהל
בעיניי הקליפ מקצועי מאוד אבל לא עשה לי שום דבר, אפשר רק לשפר

את מפגן האפילפסיה הזה. את הכוריאוגרפיה בו לא אהבתי, הצבעוניות והתלבושות בו טובות לקליפ אבל ממש מיותרות בעיניי. אני אשמח מאוד אם ההופעה הבימתית לא תנסה לחקות את הקליפ. אני חושבת ששיר כזה יכול לעבוד פיצוץ על הבמה. כשמדובר בשירים סוחפים, הופעה חיה רק מועילה (אלא אם מפקששים אותה / הביצוע מזויף וכו').
&nbsp
אפשר לראות את זה למשל בטורקיה 2003 שהקליפ שלהם היה כ"כ חיוור שבכלל לא שמתי לב לשיר, ועל הבמה זה היה וואוו מטורף. גם ב-2015 שמעתי את השיר של נדב גדג' לפני, כמובן, אבל לא בטוחה לגבי הקליפ; על הבמה זה היה מהמם, וכשצפיתי בקליפ בדיעבד הוא היה כ"כ סתמי בעיניי...
&nbsp
אילו לא היה "הכוכב הבא" ולא ראיתי את נטע על הבמה בהופעה חיה, הייתי אולי חוששת; אבל אחרי שראיתי סרטונים שלה מהתחרות בכלל ומהגמר בפרט, אני רגועה לגמרי. אין שום דבר מיוחד, מעניין או חשוב בקליפ שאי אפשר לעשות על הבמה ןאפילו טוב יותר (למעט החלפת התלבושות/תסרוקות וכו'). צריך כוריאוגרף ובמאי טוב (ויש לנו כאלה) ואנחנו מסודרים.

הנצחון השנה הולך ליון\בלגיה,בולגריה או נורבגיה.

לא ישראל ולא אסטוניה יתמודדו על הנצחון.

מצד שני- מה אני מבין...

GALxp

Well-known member
נורבגיה?! ברצינות?

לדעתי אסטוניה תנצח, אבל גם חשבתי שאיטליה תנצח אשתקד ורוסיה לפני שנתיים.
&nbsp
עוד מוקדם להמר אבל לדעתי הטופ 5:
1. אסטוניה
2. בלגיה
3. יוון
4. בולגריה
5. אוסטרליה
&nbsp
חוץ מאסטוניה, השאר עדיין לא שרו בלייב, כך שזה צפוי להשתנות.
ישראל במקומות 6-10.

למעלה