IT'S A FIGHT: 2018

E u r o b o y

New member

אם לפני שנה היו אומרים לכם שהאירוויזיון בליסבון מתקרב הייתם צוחקים, והנה - ממש עוד פחות מחודשיים זה יקרה בפעם הראשונה בהיסטוריה
הבירה הפורטוגלית תארח בקרוב 43 משלחות מ-43 מדינות עם 43 שירים שרק אחד מהם יוכתר לזוכה הגדול...

שנה עברה, האביב שוב כאן - והאירוויזיון שוב קרוב מתמיד
במסגרת תחרות הקרבות המסורתית שלנו בשנה שעברה, הכתרנו את "Occidentali's Karma" של Francesco Gabbani מאיטליה לזוכה הגדול, אלא שבדבר האמיתי, היה זה Salvador Sobral שגבר על כל היתר - והביא את האירוויזיון לראשונה אי פעם לפורטוגל. אז... מה יקרה השנה?

שנה חלפה, ותחרות האירוויזיון מגיעה לראשונה לליסבון - בה יתמודדו 43 מדינות עם 43 שירים חדשים על המקום הראשון
. כל אותן מדינות שינסו את מזלן בחצאי הגמר ובגמר אירוויזיון 2018 בבירה הפורטוגלית בעוד פחות מחודשיים, יעברו קודם כל אצלנו, בתחרות הקרבות השנתית, בה יתמודדו
בסדרה ארוכה ומרתקת של 21 קרבות ראש בראש
.

השירים שינצחו בקרבות הראש בראש, יעלו לשלב הבא, בו יחולקו ל-3 בתים, אשר מכל אחד מהם יעפילו 2 השירים המובילים לשלב חצי הגמר - משם יעפילו רק 2 שירים לגמר הגדול - לקרב האחרון והמכריע, שיקבע את זהות השיר המנצח של הפורום לשנת 2018

הקרב מתחיל עכשיו

מיד יוצאים לדרך עם הקרב הראשון

E u r o b o y

New member
01: בלארוס vs. הולנד

קרב מס' 01 יוצא לדרך

בקרב הבא מתמודדות:

בלארוס

ALEKSEEV - FOREVER
https://www.youtube.com/watch?v=YU2My4BPX34

נגד

הולנד

Waylon - Outlaw In 'Em
https://www.youtube.com/watch?v=8TowcElmyek

שרשרו את שם המדינה עם השיר המועדף עליכם
ההצבעה תיסגר בעוד 24 שעות

הקליפים לשירים המתחרים מצורפים מטה

הצביעו והשפיעו

בלארוס בענק

שיר שיש בו את רוב מה שאני מחפש בתחרות
מול קאנטרי חביב מינוס עם זמר שאני לא מתחבר לקול שלו

tajci

New member
בלארוס

שניהם גרועים.
אבל את הולנד אני ממש שונא(הזמר ממש מעצבן, ותהליך הבחירה המאיס אותו עליי).
השיר הבלארוסי מיושן ומאוד מתאים לתחרות, נכון לשנת 2000. המבטא הכבד מבאס, וגם תהליך הבחירה המושחת לכאורה...

dosfer

New member
וואי קשה מאוד! 2 שירים שאני מחבב בכללי... אז בוא נעשה סדר

הולנד - אהבתי את הקול של הזמר ואת השיר, זה מגניב כזה, אמריקאי לגמרי ומאוד קאנטרי.. באמת שאחלה!

בלארוס - שיר אירוויזיוני לחלוטין, אין שיר יותר אירוויזיוני מזה, ההופעה מגניבה אבל בלייב הקול שלו נשמע די קרינג'י, שוב.. ההופעה די מחפה על זה..

בפער מאוד קטן אני אלך על הולנד!

Brady

New member
אגב הולנד

דוגמה לכמה חוק ה3 דקות מעצבן. קיצצו בסטודיו את הסוף שהיה החלק הכי טוב בשיר!

סטילהוק

New member
בלארוס

למרות ששניהם שירים פחות אהובים עלי השנה שנמצאים בראש העשיריה האחרונה שבטבלת הדירוג שלי, בלארוס נמצאת שני מקומות מעל הולנד.

למעלה